در اصل پخش در 27 ژانویه 2019.

خورشید فقط به سختی بالا آمده اما عکاس اسکاتلندی میلر است که در حال حاضر در دریاچه با دوربین خود را. “این کلیسا!” او فریاد می زند.

میلر در نهایت صرف تمام روز در این کلیسای جامع از سرو سیم پیچ در اطراف Caddo دریاچه در شرق تگزاس تیراندازی بزرگ egrets (او کارگردانی قایق خلبان “می تواند شما را به این در اینجا است که در حال عقب-روشن ؟ “) و سبز لیلی پد, همه برای ایجاد آنچه که به مقدار فقط یک دقیقه از تلویزیون است.

“آنچه که من سعی به انجام این کار است به تصرف خود در ذات و حس یک محل” میلر گفت: خبرنگار کونور Knighton. “و من بسیار خوش شانس است که من رفتن به مکان های که در آن نیست که دشوار است به خیال بافی.”

nature-videographer-scot-miller-on-caddo-lake-in-east-texas-620.jpg
طبیعت فیلمساز اسکاتلندی میلر در Caddo دریاچه در شرق تگزاس.

میلر سفر او را گرفته از وسعت دره خدایان در جنوب شرقی یوتا به آرامش والدن تالاب در کنکورد ماساچوست است. او را دستگیر کاریزماتیک روباه در برف, Grand Teton National Park در وایومینگ و گریزان تمساح در Aransas پناهگاه حیات وحش ملی در تگزاس است.

طبیعت: Grand Teton National Park

“بسیاری از مکان هایی که به من نشان می دهد بسیاری از مردم را به تجربه خود را” میلر گفت. “من خرج خودم گاهی اوقات. آن را بسیار خاص است.”

میلر است که بخشی از یک شبکه از عکاسان گسترش در سراسر کشور که به تصرف خود در لحظات طبیعت برای “صبح روز یکشنبه.”

27-ساعت رانندگی در شمال غرب نوادا, Derek رایش در شکار برای برخی از صحرا گوسفند بزرگ شاخ – و بدیهی است چرا که ما آمده ایم به رکورد او در تلاش برای ضبط آنهابوده است پیدا کردن بیش از حد بسیاری از.

تا در نهایت یک خانواده به نظر می رسد.

nature-videographer-derek-reich-captures-desert-big-horn-sheep-in-northwest-nevada-620.jpg
درک رایش جلب یک خانواده از صحرا گوسفند بزرگ شاخ مسابقه در سراسر جاده. ایسنا

Knighton پرسید: “تا زمانی که شما برای اولین بار کردم و آنها را دیدم تا اینجا ما گوش دادن به میکروفون خود را در ما راه اندازی صوتی و قلب خود را ضرب و شتم به طوری سریع است که ما می تواند آن را بشنود.”

“به طور جدی؟” رایش خندید.

“آره. است وجود دارد یک هیجان برای شما ؟

“آره. همیشه وجود دارد یک هیجان است.”

درک تیراندازی شده است ما از طبیعت لحظات از اوایل ’90s اعم از زنبورها در دره مرکزی کالیفرنیا به خارپشت در برفی بز کوهی جزیره یوتا به mustangs در کاج مهره کوه نوادا.

طبیعت: ایرانی ها و کره

گاهی اوقات موضوع مورد علاقه خود چیزی است که شما نمی توانید ببینید. او پس از صرف یک بعد از ظهر ضبط باد در دره پارک ملی. “هنگامی که شما فقط توقف و گوش دادن آن را شگفت انگیز است که شما شنیدن” رایش گفت.

همیشه پس از اولین خود را در سال 1979 هنگامی که چارلز Kuralt معرفی یک زن و شوهر از دقیقه سکوت در پخش (“قطع تنها با گریه از پرندگان”) در این بخش اجتناب نمایشگاه هر نفر ساختارهای انسان ساخته شده و یا انسان ساخته شده از صدا. اما رایش می گوید آن مکان در حال گرفتن سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن. “من فکر کردن در آنهایی که من در گذشته انجام داده و چقدر سخت تر از آن است که یک جت پرواز سربار یا نه باید یک برگ دمنده جرقه پایین خیابان و یا ترافیک رفتن” او گفت:. “که فقط دولت ما طبیعی جهان امروز است.”

او خواسته Knighton چه اتفاقی می افتد اگر “صبح یکشنبه” را با لحظه ای از طبیعت است.

“اوه مردم شورش!” Knighton پاسخ داد. “وقتی که من مردم را ملاقات کنید و به آنها بگویید چه کار کنم برای زندگی [آنها]” من که این نشان می دهد که کردم طبیعت در پایان آن.”

“نگاه کنید که باعث می شود من خوشحال” رایش گفت. “این به من می گوید که وجود دارد امیدواریم که برخی از مردم احساس می کنم به شدت در مورد این مسائل است.”

برای هر خبرنگار تلویزیون آن است که بیش از یک کمی فروتنی به پیدا کردن که محبوب ترین بخشی از نشان می دهد ما لحظه ای است که نشان نمی دهد یک فرد مجرد است.

اما واقعا چگونه می تواند من همیشه در حال رقابت با این ؟

nature-egret-on-caddo-lake-in-east-texas-scot-miller-620.jpg
یک مرغ ماهیخوار سفید در Caddo دریاچه در شرق تگزاس. اسکات میلر

برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط آریا Shavelson. ویرایشگر: کارول راس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im