کارت موجود در کشتی غرق شده در برگیرندۀ سابق نازی گارد زندگی در ایالات متحده

سی بی اس آمریکا | No comments

MEMPHIS, Tenn. — دولت ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که این اخراج 94 سال سابق نازی است که در ایالات متحده برای چندین دهه پس از اطلاعات موجود در یک کشتی غرق شده implicating او را به عنوان یک اردوگاه گارد. یک قاضی مهاجرت دستور فریدریش کارل برگر اخراج on Feb. 28 پس از دو روز محاکمه در ممفیس, مقامات گفت.

واشنگتن پست گزارش داد که وزارت دادگستری ترسیم برگر نازی خدمات به کارت شاخص که پیدا شد در یک کشتی غرق شده سال های پس از آن را به اشتباه بمباران توسط نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا در آوریل 1945. کارت ظاهرا مستند برگر کار در اردوگاه کار اجباری نوینگام سیستم.

“چه هستند شانس, شما می دانید که کارت داشتن جان سالم به در برد . . . و ساخت آن را به ما دهه بعد؟” وزارت دادگستری دادستان الی روزنبام به این روزنامه گفت.

روند اخبار ”

این معلوم نیست که او حذف خواهد شد. برگر که زندگی در تنسی 30 روز برای درخواست تجدید نظر در حکم.

WWII Germany Concentration Camps
پرچم در حال کاهش قبل از 22 دیسک های قرار داده شده در زمین از یک بنای یادبود حرم که اختصاص داده شده بود در هامبورگ در Nov. 7, 1965 در محل سابق Neuengamme نازی ها در اردوگاه های کار اجباری که در آن 50,000 زندانیان از 22 کشور درگذشت. Helmuth Lohmann / AP

دولت می گوید برگر یک گارد مسلح در یک اردوگاه در نزدیکی مپن آلمان در سال 1945. برگر که رسیده بود از طریق تلفن با واشنگتن پست گفت که او نمی حمل سلاح و گفت: دادگاه نتیجه گیری در مورد کار خود را در اردوگاه بودند بر اساس “نهفته است.”

قاضی مهاجرت یافت می شود که زندانیان برگر محافظت برگزار شد در شرایط بی رحم و بهره برداری شد برای کار اجباری. برگر همچنین متهم شد که حفاظت از زندانیان در طول مجبور تخلیه به یک اردوگاه اصلی است که در زمان دو هفته و چپ 70 زندانیان مرده به عنوان آنها سفر در شرایط غیر انسانی با توجه به دو دولت اخبار منتشر شده.

برگر اذعان کرد که او هرگز درخواست انتقال از اردوگاه گارد و که او هنوز هم می شود یک حقوق بازنشستگی از آلمان است. او شده است زندگی در ایالات متحده از سال 1959.

CBS وابسته WREG-تلویزیون گزارش می دهد که برگر گفت: در این روز او هنوز هم دریافت حقوق بازنشستگی از آلمان برای کار خود را “از جمله زمان جنگ است.”

وزارت دادگستری ایالات متحده به حقوق بشر و به ویژه تعقیب راه اندازی واحد رسیدگی به برگر در سال 2017. مهاجرت و گمرک را ناقض حقوق بشر و جنایات جنگی مرکز نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در ماه اوت سال 2018 آمریکایی مقامات کشور اخراج 95 ساله سابق نازی ها اردوگاه گارد که تا به حال زندگی می کردند و بی سر و صدا در شهر نیویورک برای چند دهه. مرد مرده در آلمان حدود پنج ماه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>