Carl Reiner, هوش و متنوع نویسنده بازیگر و کارگردان است که از طریق شکست به عنوان یک دوم “موز” به سید سزار و رز به کمدی را مقابل صفوف به عنوان خالق “دیک ون دایک نشان می دهد” و مستقیم به مل بروکس‘ “از 2000 سال, پیر مرد” درگذشت. او 98.

Reiner دستیار جودی Nagy CBS گفت: خبر درگذشت او دوشنبه شب از علل طبیعی خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا.

او یکی از نشان می دهد کسب و کار ” بهترین دوست game, مردان قد بلند, طاس Reiner بود خوش چهره کوچک و نقره ای صفحه نمایش در سزار 1950s گروه تئاتر به عنوان snarling toupee ، ماندگاری آلن بردی از “دیک ون دایک نشان می دهد” و در این فیلم به عنوان “The Russians Are Coming, the Russians Are Coming” و “it’s a Mad, Mad, Mad, Mad World.”

carl-reiner-promo.jpg
Carl Reiner. ایسنا

در سال های اخیر او در بخشی از رندانه باند در “ocean’s Eleven” فیلم با بازی جورج کلونی و به نظر می رسد در فیلم های مستند از جمله “برادوی: فراتر از عصر طلایی” و “اگر شما در Obit خوردن صبحانه است.”

فیلم او به کارگردانی شامل “اوه خدا!” با بازی جورج برنز و جان دنور; “همه با من” با بازی استیو مارتین و لیلی تاملین و 1970 کمدی “کجا Poppa?” او به خصوص با افتخار از آثار او از جمله “Enter خنده” یک سرگذشتی رمان بعد از آن اقتباس شده به یک فیلم و برادوی نشان می دهد; و “من حدیثی زندگی” خاطرات منتشر شده در سال 2003. او دوران کودکی خود را بازگو و خلاق سفر در سال 2013, کتاب “من من به یاد داشته باشید.”

مل بروکس Carl Reiner و George Takei در گرفتن را از طریق یک بحران ملی

اما بسیاری از به یاد داشته باشید Reiner برای “دیک ون دایک نشان می دهد” یکی از محبوب ترین سریال تلویزیونی از تمام وقت و یک مدل از گروه بازی کمدی فیزیکی و بی انتها مهربان شوخ طبعی است. آن را ستاره دار ون دایک به عنوان یک کمدی تلویزیون نویسنده کار برای یک خواستار, گریز از مرکز, رئیس (Reiner) و زندگی با همسر خود (مری تایلر مور در عمده تلویزیون نقش) و پسر جوان در حومه New Rochelle, New York.

نشان می دهد که زد برای پنج فصل در CBS عمده رسید. Reiner زخم تا بازی پرشکوه رئیسآلن بردی. اما بقیه نشان می دهد آینه زندگی خود را. در واقع مری تایلر مور لورا پتری بود که با الهام از زندگی واقعی زن Reiner به خانه رفت برای هر شب.

به عنوان یک جوان سرباز در طول جنگ جهانی دوم او ملاقات Estelle Lebost یک هنرمند هشت سال ارشد خود را. “او بسیار خوش تیپ” استل گفت: CBS News در سال 2007.

آنها در سال 1943 ازدواج کرده و دارای سه فرزند — آنی لوکاس و بازیگر-کارگردان Rob Reiner که توییتی که پدرش او را “نور هدایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im