کارلا Ward, Sheffield United زنان مدیر و برگ و باشگاه با اثر فوری

این شفیلد یونایتد زنان مدیر کارلا بخش سمت چپ این باشگاه با اثر فوری.

تیغه دوم بود چهار امتیاز پشت استون ویلا زمانی که زنان قهرمانی فصل رها شده بود در اوایل این سال خود را در بالاترین موقعیت در لیگ هرم. Ward, 36, قبلا کمک کرد تا این باشگاه را موفق نرم افزار برای قهرمانی وضعیت در سال 2018 داشتن پیوست و این باشگاه به عنوان بازیکن-دستیار مدیر از شفیلد FC در نوامبر 2017. او اهدا شد لیگ یک مجوز در فوریه این سال است.

باشگاه, مدیر اجرایی, Stephen Bettis گفت: “از طرف مالک و هیئت مدیره و هر کس در باشگاه من می خواهم به رکورد تشکر ما را به کارلا برای چهار سال خدمت.

“هر دو طرف تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت است. ما اعلام خواهد شد سر مربی جدید در دوره به دلیل آماده برای شروع 2020-21 کمپین.”

بخش اضافه شده: “من می خواهم به رکورد من با تشکر از همه در, باشگاه فوتبال فرصت برای کار در چه بوده است یک باشگاه خاص. از لحظه ای که من راه می رفت در هر بخش شده است تا حمایت و به طور کامل حمایت از تیم زنان و من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی برای آن است.

“آن را به من یک فرصت برای یادگیری و توسعه در نقش من و ما اجازه رسیدن به آنچه که ما بر روی زمین. در حال حاضر یک چالش تازه مورد نیاز است و من آرزو می کنم هر کس در باشگاه فوتبال بهترین شانس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de