کارلوس Cordeiro: ما فوتبال رئیس جمهور استعفا داد زیر ‘توهین آمیز’ قانون کت و شلوار مقالات

بی بی سی جهان | No comments

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

ما فوتبال رئیس جمهور کارلوس Cordeiro استعفا داد پس از گرفتن مسئولیت برای “توهین آمیز” زبان مورد استفاده در دادگاه مقالات ارائه شده در برابر پرداخت مورد.

مقالات گفت: ما تیم زنان شد “کمتر ماهر” و “تا به حال مسئولیت کمتر از همکاران مرد خود”.

آن را وادار بازیکن تظاهرات در ایالات متحده آمریکا SheBelieves جام پیروزی بر ژاپن است.

“من و تنها ماموریت همواره به آنچه که بهترین است برای ما در فدراسیون گفت:” Cordeiro.

“استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان بازیکنان تیم ملی که سزاوار بهتر است.

“این باور نکردنی است امتیاز به عنوان رئیس جمهور از ما فوتبال است.”

Cordeiro که منصوب شد و در ماه فوریه 2018 می گوید او “نیست فرصت” به بررسی پرونده “را در تمامیت آن” قبل از آن ارائه شد و “مسئولیت” برای انجام این کار است.

“من می خواهم که اعتراض به این زبان است که منعکس نمی شخصی من تحسین برای ما زنان بازیکنان و یا ارزش های ما به عنوان یک سازمان,” او اضافه شده, در بیانیه ای.

وکلا برای فوتبال بدن حاکم در آمریکا ارائه شده که ادعا می کند در مقالات حقوقی, به عنوان بخشی از یک برابری جنسیتی طرح دعوی در دادگاه بیش از دستمزد برابر ظ توسط 28 زنان بازیکنان تیم ملی. این دادگاه است که انتظار می رود برای شروع در 5 مارس.

زنان تیم ملی co-کاپیتان مگان Rapinoe در توصیف این زبان استفاده می شود به عنوان “دردناک” و “غیر قابل قبول” پس از کنار او را 3-1 پیروزی بر ژاپن که امن SheBelieves جام در دالاس.

تیم ملی مردان هرگز برنده مهم بین المللی جایزه, در حالی که از طرف زنان در حال چهار بار قهرمان جهان و برنده پنج مدال طلای المپیک.

زنان آمریکایی فوتبالیست همچنین تولید درآمد بیشتر از فروش بلیط از مردان بین 2016 و 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>