کارناوال کروز کشتی مسافری می میرد در طول سفر به باهاما

سالمندان کروز کشتی مسافری در گذشت پردازنده یک کارناوال کروز خط کشتی این هفته در حالی که کشتی در یک سفر در سراسر باهاما, مقامات می گویند.

یک سخنگوی شرکت روز گذشته تایید کرد که قربانی یک 81 ساله با علت مرگ در حال حاضر اعتقاد به علل طبیعی WCIV گزارش داد. او سفر کرده بود در کارناوال آفتاب بوش کروز است که از چارلستون کارولینای جنوبی است.

کامل هویت قربانی و دقیق زمان مرگ باقی می ماند و منتشر نشده. کارناوال کروز خط شده است تماس برای اطلاعات بیشتر.

“کارناوال در تیم مراقبت ارائه حمایت و کمک به مهمان خانواده و سفر اصحاب” سخنگوی, Vance Gulliksenگفت WCSC دیروز. “پیشنهاد ما صمیمانه ترین تسلیت به مهمان خانواده و دوستان و عزیزان,” او اضافه شده است.

کارناوال آفتاب بازگشت به بندر چارلستون صبح روز پنجشنبه گفته است. وب سایت شرکت می گوید: هیات های پزشکی در دسترس هستند برای تمام مسافران در 24 ساعت شبانه روز در طول گشت و گذار.

یک کارناوال کروز خط سخنگوی اخیرا گفته کروز منتقد که کارکنان آموزش دیده به “فعال” در هنگام تاسف از مرگ یک مسافر رخ می دهد در یک سفر. خدمه ارائه حمایت عاطفی به فرد دوستان و یا خانواده را به سفر و به رایگان در اینترنت/تلفن استفاده کنید.

اما هنوز هم وجود دارد محدودیتی برای آنچه که آنها می توانید انجام دهید. “کارناوال مراقبت از اعضای تیم آموزش دیده برای مقابله با مردم عزادار اما آنها نه غم و اندوه مشاوران” سخنگوی گفت. “آنها آموزش دیده برای کمک به مقابله با جزئیات بازگرداندن بدن و [تماس] یک مراسم تشییع جنازه به خانه.”

عبور از 81 سال بود و ربطی به این مهم بهداشتی که ترس از شکست در یک جداگانه کارناوال کروز خط کشتی کوستا Smeraldaاوایل این هفته.

به عنوان گزارشدر حدود 6,000 بودند قرنطینه پردازنده کشتی در بندر چیویتاوکیاایتالیا پس از یک مسافر بود و مشکوک به داشتن coronavirus—مرتبط با بیش از 200 مرگ و میر در سطح جهان است.

چک پزشکی باید پس داده همه مسافران همه روشن است.

“کارناوال شرکت و برند ایتالیایی کاستا کروز تایید کرده اند که مقامات بهداشتی تشخیص داده شده یک مسافر در هیئت مدیره یک کشتی لنگر انداخت در چیویتاوکیاشمال رم ایتالیا با شایع آنفولانزا” این شرکت گفت: در بیانیه ای که به وب سایت خود را.

“کشتی خواهد خود را از سر مدیترانه ای برنامه در روز جمعه. مهمانان که باید متحرك امروز هم می توانید پیاده یا باقی مانده در هیئت مدیره یک شبه در اختیار آنها است. همه مهمانان برنامه ریزی برای شروع امروز خواهد بود اسکان در هتل ها در نزدیکی بندر و کشتی سوار در روز جمعه است.”

کروز شرکت رویال کارائیب گفت: گشت و گذار در آن شانگهای-بر اساس طیف دریاها کشتی خواهد بود لغو شد با توجه به شیوع بیماریاز جمله سفر خروج بیش از هفته آینده.

از کروناویروسکه اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین روز گذشته اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

Carnival Sunshine cruise ship
فایل عکس کارناوال آفتاب کشتی کروز.
iStock

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر