Carrie Underwood خانواده پنهان در گردباد مرگبار شیوع

سی بی اس آمریکا | No comments

Carrie Underwood شد, در شهر نیویورک, تبلیغ کتاب جدید خود “پیدا کردن مسیر شما” در روز سه شنبه اما قلب او بود در نشویل که در آن گردباد مرگبار کشته شدن بیش از بیست نفر یک شبه. “من مانند ارسال پیامک از مردم من می دانم و درخواست شوهر من مانند ‘همه خوب است؟'” آندروود گفت: امروز نشان می دهد صبح روز سه شنبه.

کشور سوپراستار گفت: شوهر سابق بازیکن هاکی مایک فیشر تا به حال او را دو پسر بني اسرائيل و یعقوب را به یک اتاق امن در خانه خود را در وسط شب. “من شرط می بندم همه گریه, در مثل 2 صبح ناجور,” آندروود گفت.

این گردباد لمس کردن در میانه تنسی که قرار بود تحت یک حالت اضطراری است. مردم هنوز هم از دست رفته در سراسر کشور توجه کنند. فرماندار تنسی لایحه لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که تعداد تلفات به احتمال زیاد افزایش خواهد تا پایان روز است.

US-entertainment-HWOF-UNDERWOOD
خواننده Carrie Underwood با شوهرش مایک فیشر و پسر خود اشعیا مایکل در ستاره مراسم رونمایی در پیاده روی مشاهیر هالیوود. آندروود به هنگام تولد به فرزند دوم خود را به یعقوب در سال 2019. گتی

نشویل پایتخت دولت است و البته شناخته شده برای آن صحنه موسیقی و خانه را به بسیاری از ستاره موسیقی کشور. آندروود بود که نه تنها خواننده را به صحبت در مورد گردباد ویرانگر که پاره پاره از طریق شهر.

روند اخبار ”

خواننده Maren موریس که باردار است گفت: گردباد باید از دست رفته خود را بلوک چرا که او خوب بود — اما او احساس “تهی” به دنبال آسیب در این شهرستان است. “بسیاری از مردم در خیابان ها و کمک به در حال حاضر اگر چه” موریس نوشت: در Instagram داستان.

موریس’, شوهر, موسیقیدان, Ryan هرد توییتی که او در نیویورک در زمان و خوب است — اما خود محله است. “مکان های ما برای سال های بسیاری به نظر نمی آید مانند آنها وجود دارد بیشتر است. ما خدا را شکر و ویران در همان زمان” او هنوز توییتی.

کشور هنرمند Dierks Bentley گفت: هواپیما از لس آنجلس لمس کردن فقط یک ساعت قبل از گردباد رسید. “بسیاری از مردم خانههایشان را از دست دادهاند از جمله ما درامر و بسیاری از مردم در نیاز. اما هیچ کس می آید با هم به عنوان یک شهرستان مانند #نشویل می کند” نوشت: Instagram.

یاد نقاشی دیواری در نشویل است که هنوز هم ایستاده و با وجود این واقعیت است که ساختمان آن است که در بخشی از فرو ریخت. چند Instagram کاربران به اشتراک گذاشته شده یک عکس از این نقطه عطفی است که گچ بری در کنار یک موسیقی محل. بخشی از محل به نظر می رسد در عکس.

کشور سوپراستار Garth Brooks مشترک در حال حاضر-تصویر ویروسی در Instagram, نوشته: “دیدن پاسخ های” من اینجا هستم برای شما’ ‘آیا شما نیاز به جایی برای اقامت?’ … این جامعه می آید با هم به مراقبت از خود را دارد. پس افتخار به بخشی از خانواده ما تماس نشویل. همه ما عشق و قدرت به کسانی که از دست داده اند بسیار است.” او امضا پست TY & G برای خود و همسر Trisha Yearwood.

Tim McGraw نیز به اشتراک گذاشته تصویر, اضافه کردن برخی از متن به محبوب دیواری. “بسیاری از شما احتمالا دیده می شود یاد ‘I Believe In Nashville,’ نقاشی های دیواری که شروع به ظاهر پس از سیل بزرگ ده سال پیش” McGraw نوشت: در Instagram. “این از آنجا ایستاده بود به عنوان نمادی از انعطاف پذیری و با هم. ما دل شکسته برای جامعه ما پس از آخرین شب غم انگیز گردباد اما می دانم که ما با هم افزایش می یابد و بازسازی دوباره!!”

“ممنون که عزیزان ما امن هستند اما افکار ما هستند با تمام کسانی که تجربه از دست دادن” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>