• خواندن 1 منچستر یونایتد 1

منچستر یونایتد, رئیس, Casey سنگی برخورد کرده است در استاندارد داوری در زنان سوپر لیگ بار دیگر به عنوان تیم برگزار شد 1-1 قرعه کشی در برابر خواندن پس از بحث برانگیز پنالتی تصمیم گیری است.

فرا ویلیامز که برای اولین بار از نقطه پنالتی بود را نجات داد توسط ایالات مری Earps اهدا شد دوم زمانی که ایالات کاپیتان کتی Zelem ظاهرا به کار گرفته توپ در این منطقه که آن را به نظر می رسید به او ضربه پیشانی. ویلیامز اشتباه نکنید این زمان خان درون لوله تفنگ توپ را به گوشه بالا سمت چپ.

“من خواهد harping در مورد داوران تا آن بهبود یافته است چرا که ما باید یک بازی حرفه ای و آماتور داوران آن کار نمی کند” گفت: Stoney.

“چرا ما زحمت پرسید:” سنگی. “ما تا به حال سه بازی در یک هفته جزئیات است که ما را برای آماده سازی یک برنامه بازی به آموزش آنها را به مطمئن شوید که آنها می تواند اجرا چرا ما زحمت ؟ چرا ما زحمت رفتن به آن مقدار جزئیات قرار دادن که خیلی به بازیکنان, بازیکنان کار خیلی سخت زمانی که ما به اینجا می آیند و این چیزی است که آنها را دریافت کنید و این سطح از عملکرد داور? بازیکنان شایسته تر است.”

Stoney سرخوردگی قابل درک است. نتایج ایران در آخرین سه بازی دو که دیدم ایالات زدم از جام حذفی و جام قاره شده اند به شدت تحت تاثیر قرار داوران از اجرای, که, با توجه به سنگی بودند رضایتبخش.

ایالات نگاه به عنوان اگر آنها را به هر سه امتیاز در برابر خواندن زمانی که لورن جیمز قرار داده و آنها را جلو در نیمه اول با پا چپ اعتصاب nutmegging خواندن دروازه بان, Rachael قوانین. اما این پنالتی تصمیم تغییر بازی.

“[ما] عصبانی, واقعا, واقعا, واقعا عصبانی زیرا این چیزی است که [ما] سزاوار. در این سطح است که یک اشتباه است شما باید به عنوان یک داور گفت:” سنگی.

“من واقعا افتخار من بازیکنان سه بازی سختی در یک هفته [آنها] سزاوار تر از بازی امروز [آنها] همسان خود فیزیکی واقعا تا به حال یک نبرد را در دست خود را و همه چیز من نیاز آنها اما زمانی که آنها با استعداد اهداف هر هفته توسط مقامات آن را بسیار دشوار است به بازی در برابر.”

“من می دانم که مردم در حفظ و گفت: من در حفظ و ناله در مورد داوران اما یک دلیل وجود دارد. آن را کاملا روشن یک دلیل وجود دارد. ما یک بازی حرفه ای با داوران و بازیکنان من در حال گرفتن اجازه دهید پایین. این قابل قبول نیست.”

سنگی است که نه تنها به زاری. بازیکنان و طرفداران را به رسانه های اجتماعی به هوا نمایش خود را. خواندن کاپیتان, Natasha هاردینگ در توئیتر خود نوشت: “در نه سال از بودن در این لیگ من را دیده اند بسیاری از چیزهای بزرگ اتفاق می افتد در بازی ما… رکورد جمعیت بازی در ومبلی و بازیکنان تبدیل حرفه ای. اما سطح officiating توسعه نیست با ما [و] ما بازی. ما سزاوار بهتر است. لیگ ما نیاز بهتر است.”

مطابقت جزئیات

خواندن (4-4-2): قوانین; Leine, پاتر, Bartrip Harding (Chaplen 84); James (Utland 45) مور Allen, Rowe; Williams, Eikeland
ذخیره های استفاده نشده: Moloney (گرم) پاچکو Farrow, Howard Skeels
رزرو: مور Bartrip, Utland
Manchester United (4-3-3): Earps; Harris, S. Turner, M. Turner, Smith; Zelem, Ladd, Groenen; James Sigsworth (Arnot) راس (خرداد 86)
ذخیره های استفاده نشده: Mikalsen (گرم) Okvist Palmer
رزرو: A. Turner Zelem
داور: Kirsty Dowie
حضور و غیاب: 1,256

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de