کاستور Semenya اجرا شده است او اولین مسابقه در هشت ماه شکستن ملی 300m رکورد در یک سطح پایین نشست در آفریقای جنوبی دانشگاه قبل از اعلام: “من در اینجا به ماندن است.”

المپیک 800 متر قهرمان است که در حال حاضر ممنوع از رقابت در مورد علاقه به صورت عمده و در هر فاصله از 400m به یک مایل مگر اینکه او به دنبال جهانی دو و میدانی قوانین که نیاز به او را به پزشکی کاهش طبیعی سطح تستوسترون به رقابت در مسابقات.

مقررات طراحی شده بودند برای ورزشکاران زن با تفاوت از جنس توسعه مانند Semenya شده اند و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

این مسابقه در دانشگاه ژوهانسبورگ در شب جمعه نیز که ویژه دانش آموزان دبیرستانی بود Semenya اول ظاهر از ماه ژوئن سال گذشته زمانی که او برنده یک 800 متر مسابقه در Prefontaine کلاسیک در امریکا است.

“میدانی شما هنوز هم از دیدن من چهره” Semenya گفت: پس از پیروزی روز جمعه 300m نژاد در 36.78 ثانیه است. “این است که همه می توانم بگویم در حال حاضر است.”

این اولین بار نیست Semenya تضمین شده است باز گشت. بازی های المپیک فقط پنج ماه دور و تردید است اگر Semenya خواهد بود قادر به دفاع از عنوان خود در 800 متر می باشد. اما شاید او یکی دیگر از برنامه.

Semenya که تبدیل 29 ماه گذشته دو بار به دادگاه تجدید نظر برابر مقررات. او از اولین درخواست تجدید نظر در ورزش بالاترین دادگاه. دومین چالش قانونی در سوئیس دیوان عالی کشور است که هنوز هم در نظر گرفته می شود. شانس خود را برای برنده شدن است که دوم تجدید نظر شود و باریک.

Semenya بارها حاضر به پایبندی به تستوسترون مقررات و او تصمیم به باز کردن المپیک سال با 300متر مسابقه ممکن است قابل توجه است.

قوانین اعمال نمی شود به مسابقات زیر 400m و Semenya می تواند رقابت در 200 متر در المپیک بدون نیاز به او را کاهش می دهد سطح هورمون.

Semenya نمی نشان می دهد در صورتی که قصد او هنگامی که او اعلام کرد که او در مسیر حرفه ای بود و نه بیش. آفریقای جنوبی به ندرت اجرا 200m و او بهترین شخصی است 24.26 ثانیه است. Semenya می توانست به بهبود است که نزدیک به دو ثانیه برای دیدار مقدماتی استاندارد 22.80 ثانیه برای بازی های المپیک توکیو.

او قبلا سعی فواصل طولانی تر از مسیر با موفقیت محدود است.

در میان نبرد مداوم با پیگیری مقامات مقررات Semenya گاهی اوقات داده پیام های گیج کننده در مورد آینده خود را.

سال گذشته او عضو یک تیم فوتبال در ژوهانسبورگ اعلام کرد او را برای بازی با آنها را در طول سال 2020 فصل است. که به نظر می رسید که نشان می دهد او آماده بود تا به تا و میدانی اما او تکذیب کرد و گفت او می تواند یک فوتبالیست و یک دونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de