کاستور Semenya سوئیچ به 200 متر در تلاش برای واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو

تلگراف | No comments

کاستور Semenya اعلام کرد رقابت بیش از 200 متر در این سال در یک پیشنهاد به توکیو بازی های المپیک است.

Semenya, 29 در حال حاضر قادر به رقابت در سطح بین المللی در فاصله از 400 متر به مایل تحت جهانی دو و میدانی مقررات نیاز به زنان در آن حوادث که به طور طبیعی رخ می دهد سطح بالایی از تستوسترون نامیده ورزشکاران مختلف رشد جنسی [DSD] – به دارو.

آفریقای جنوبی دو المپیک و سه گانه جهان 800 متر قهرمان بارها رد را مورد نیاز دارو و نه دفاع از خود عنوان قهرمانی جهان در دوحه در سال گذشته است. او در حال حاضر تصمیم به نوبه خود توجه خود را به یک فاصله است که سقوط تحت مقررات.

“همانطور که همه شما آگاه هستم و قادر به رقابت در 800 متر و دفاع از عنوان من در توکیو بازی های المپیک بعد از این سال” گفت: Semenya در روز جمعه.

“رویای من بوده است و ادامه خواهد داد تا برای رقابت در بالاترین سطح ورزش و بنابراین به دنبال اهداف و رویاهای من تصمیم به تغییر رویدادها و رقابت در 200m.

“این تصمیم شده است یکی از آسان اما مثل همیشه من مشتاقانه منتظر به چالش خواهد شد و کار سخت انجام همه من می توانید برای واجد شرایط برای توکیو و رقابت به بهترین توانایی من برای آفریقای جنوبی است.”

داشتن عمل عمدتا در میانه فاصله حوادث در طول زندگی حرفه ای اش Semenya چند 200m مسابقات زیر کمربند قبل از این سال است. رسمی او بهترین شخصی از 24.26 sec راه اندازی شد در ماه گذشته اگر چه او با سنجش زمان یک unratified 23.49 ثانیه در پایین کلید آفریقای جنوبی رویداد در روز جمعه.

او هنوز هم نیاز به بهبود قابل توجهی در آن به امنیت محل خود در توکیو با نشست مقدماتی المپیک استاندارد 22.80 sec.

از طریق مرجع حتی 23.49 sec او ثبت شده روز جمعه را قرار داده و او فقط 18 در رتبه بندی سال گذشته است. دینا آشر-اسمیت برنده شدن در این ادعا جهانی طلا شد 21.88 sec.

Semenya حقوقی در برابر چالش جهانی دو و میدانی’ تستوسترون مقررات باقی مانده مداوم او به عنوان چالش حکم توسط دادگاه داوری ورزش که به نفع حاکم بر بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>