کیت بلانشت آرزوی سن گذشته هنگامی که زنان نمی داد

کیت بلانشت ادعا کرده است که زنان را از دست داده اند هنر متمدن بحث های عمومی هستند و به جای توسل به “haranguing مسابقات و فریاد”.

بازیگر برنده جایزه اسکار که بخشی از محافظه کار و نویسنده فیلیس Schlafly در این تلویزیون جدید, درام, فیلم Mrs امریکا گفت که او را تحسین راه زنان صحبت می کنند در دهه هفتاد.

“وجود دارد یک فرهنگ قوی از قوی بحث های عمومی و احساس می کنم که چیزی است که ما از دست داده ایم نه فقط در آمریکا بلکه در سطح جهان” او گفت: رادیو فردا.

“ما باید haranguing مسابقات و فریاد, اما ما نمی کردم حس گفتمان عمومی – و این زنان در واقع صحبت و بحث این چیزها را از طریق.

“آنها نمی همیشه موافق با یک دیگر اما بحث شد بخشی از فرایند و من احساس است که واقعا از دست داد.”

بلانشت مشاهدات آمده تنها چند هفته پس از جی کی رولینگ آمد زیر آتش برای او نمایش در مسائل تغییر جنسیت.

هری پاتر اما واتسون ستاره بود و در میان کسانی که انتقادی از نویسنده دیدگاه.

واتسون که بازی هرمیون در فیلم حق رای دادن بر اساس نویسنده کتاب در توئیتر خود نوشت: “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها.”

ستارگان دیگر که باید مورد انتقاد قرار گرفته است توسط LBGT حامیان عبارتند از بازیگر اسکارلت جوهانسون برای پذیرش یک نقش به عنوان یک فرد همجنسگرا و فمینیستی نویسنده ژرمین گریر بودن “تجاوز به عنف مدافع”.

بلانشت گفت: در حالی که اعتراض مسائل بدون تغییر باقی می ماند موضوعات بحث 50 سال پیش در حال حاضر مبارزه در جدلی نظر با مخالفت احزاب استدلال بر “same-sex حمام” و “ازدواج همجنسگرایان” در “روز موش خرمای کوهی امریکا” از بازیافت و refought سیاسی جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de