واشنگتن — CBS اخبار و کنگره سیاه حزبی موسسه خواهد co-میزبان 10 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحثدموکراتیک ملی کمیته پنج شنبه اعلام کرد. بحث برنامه ریزی شده است برای 25 فوریه در Gaillard مرکز در چارلستون کارولینای جنوبی است.

بحث خواهد شد به صورت زنده در O’DONNELL, CBS News’ 24/7 جریان اخبار و توییتر خواهد بود یک بحث شریک است.

DNC همچنین اعلام کرد شرکای آن برای اولین بار چهار بحث 2020 — بحث های 7, 8, 9 و 10 از این کمپین تا کنون — با یکی در هر یک از چهار متحده که باید اول رای گیری مسابقات: Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.

2020 دموکراتیک اولیه بحث بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک اولیه بحث

علاوه بر همکاری با حزب دموکرات آیوا جدید Hampshire حزب دموکرات نوادا حزب دموکرات و حزب دموکرات کارولینای جنوبی DNC اعلام کرد شرکای زیر برای این بحث از سال 2020 است.

اگر مجلس رای به استیضاح رئیس جمهور تهمت و سنا محاکمه نگه می دارد حزب دموکرات در واشنگتن برای ژانویه بحث جایگزین ترتیبات آماده شده DNC و سی ان ان از حمایت از این بحث است.

وجود دارد یک برنامه سنگین از بحث در ماه فوریه با سه قرار می گیرد. DNC اشاره می کند که چهار وجود دارد بحث در ژانویه 2008 است که معادل آن دوره به فوریه سال 2020 از آیووا قفقاز صورت گرفت در ژانویه 3, 2008. و یک پنجم بحث صورت گرفت در فوریه 2.

در اینجا جزئیات بعدی مناظره:

  • فوریه 19: ان بی سی نیوز و MSNBC میزبان نهمین بحث دموکراتیک در لاس وگاس, نوادا, همکاری با نوادا مستقل است.
  • فوریه 25: CBS اخبار و کنگره سیاه حزبی موسسه خواهد شد شرکت میزبان دهمین بحث دموکراتیک در Gaillard مرکز در چارلستون کارولینای جنوبی و توییتر خواهد بود یک بحث شریک است. O’DONNELL خواهد جریان این بحث است.

بحث خواهد شد و هوا زندگی می کنند در تلویزیون و نیز زندگی می کنند جریان دیجیتال و سیستم عامل رسانه های اجتماعی با در دسترس ارتباطات برای ناشنوا و معلول مخاطبان است.

صلاحیت معیارهای فرمت و مدیران سایت اعلام خواهد شد در تاریخ آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im