اقتصادی تخصص و مدیریت بحران مهارت بالا کیفیت دموکراتیک رای دهندگان می خواهید برای دیدن در یک معاونت ریاست جمهوری انتخاب برای حزب خود — حتی پس از اجرایی یا تجربه قانونگذاری — به عنوان نگرانی در مورد بیماری همه گیر و اقتصاد در حال حاضر تبدیل به یک لنز که از طریق آن رای دهندگان ببینید که فرآیند انتخاب.

کسانی که معیارهای تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است به دموکرات ها که بسیار نگران یا خود را با از دست دادن شغل و یا پیمانکاری coronavirus خود را.

image001-9.jpg

الیزابت وارن است که به خوبی در بالای دموکراتیک رای دهندگان لیست کسانی که باید در نظر گرفته شود برای معاون رئیس جمهور — با 71 درصد گفت: او باید — و وارن همچنین جلبک دیگر ممکن است تراکم توسط یک حاشیه گسترده ای خود را به عنوان اولین انتخاب برای این کار: وارن در 36% انتخاب اول به کامالا هریس’ 19 درصد استیسی آبرامز در 14 ٪ و ctq در 13٪. هیچ کس دیگری می شود بیش از 4 درصد.

image002-8.jpg
image003-7.jpg

وارن بالا انتخاب کنید در میان سفید و دموکرات ها و لیبرال ها با حاشیه های زیادی. وارن است که در میان تراکم بالا برای دموکرات ها بیش از حد, اما آنها بیشتر به طور مساوی تقسیم بین Warren, آبرامز و هریس. وارن نیز در میان بالا با متوسط دموکرات ها برای چه کسی بالا سه میدارد هستند Warren Klobuchar و هریس.

اما آشنایی عامل مهمی در اینجا به عنوان سه نفر از زنانی که فقط برای فرار رئیس جمهور در یا در نزدیکی بالای رای دهندگان لیست. دموکرات ها بیشتر ابراز نظر در مورد وارن هریس و Klobuchar از آنها در مورد هر یک از دیگران است. و آنها به مراتب بالاتر در نظر گرفتن اعداد همراه با آن وجود یک ارتباط قوی بین این دو است.

گذشته از سابق ریاست جمهوری نامزد دموکرات ها هستند آگاه تر از استیسی آبرامز — که تا سال 2018 فرمانداری کمپین در گرجستان جلب توجه ملی — از فرماندار میشیگان گرچن Whitmer شده است که در این خبر به تازگی در طی شیوع ویروس. Whitmer و زنان دیگر تست شده باقی می ماند و نا آشنا برای بسیاری از دموکرات ها: بین نصف و سه چهارم گفت: آنها شنیده نشده به اندازه کافی در مورد آنها در عین حال می گویند اگر آنها باید با در نظر گرفتن لیست. همه نام اینجا تست شد و کسانی از زنان است.

وارن می کند به خوبی در میان کسانی که می گویند اقتصادی تخصص یک معیار کلیدی. او به خصوص جذاب برای دموکرات ها که می گویند بایدن باید انتخاب کنید یک لیبرال یا مترقی اما حتی در میان کسانی که ترجیح می دهند در حد متوسط در حال اجرا همسر بیشتر قرار داده و او را در لیست.

هریس elicits به در نظر گرفتن بسیاری از دموکرات ها به عنوان او را از دموکرات ها. او همچنین بهتر است در میان کسانی که اولویت بندی انتخاب کنید که انگیزه های دموکراتیک مردم در انتخابات از او را به طور کلی.

آبرامز می شود قوی تر از در نظر گرفتن اعتبار از دموکرات ها از سفید دموکرات و بسیار بالاتر از نظر لیبرال دموکرات ها از تعدیل می شود. Klobuchar است که در این لیست بیشتر از مسن تر و دموکرات تر از آنهایی که جوان تر و تا حدودی بیشتر برای سفید و دموکرات ها از سیاه و سفید دموکرات.

image004-7.jpg

چه یک فرمول برنده?

همانطور که در انتخابات مقدماتی دموکرات رای دهندگان در اینجا همچنین می توانید مشاور سیاسی در تلاش برای کشف کردن چه بزرگتر رای دهندگان ممکن است بخواهید در یک معاون رئیس جمهور به جای فقط آنها چه می خواهند خود را — و وجود دارد یک بیت از تنش در آن است. دموکرات ها بیشتر می خواهید یک لیبرال یا مترقی معاون رئیس جمهور از متوسط اما دموکرات ها نیز احساس متوسط را افزایش بلیط شانس برنده شدن بیشتر از یک لیبرال یا مترقی یکی.

image005-5.jpg

اولویت برای یک معاون رئیس جمهور ارائه یکی دیگر از پنجره به چه رای دهندگان فکر می کنم کمپین استراتژی باید: دموکرات ها هستند احتمال بیشتری برای اولویت دادن به یک نامزد که انگیزه سنتی دموکرات ها به نوبه خود از کسی است که می تواند درخواست تجدید نظر به نوسان و یا تهمت رای دهندگان.

image006-6.jpg

بالاتر از همه آنها اولویت بندی چیدن کسی آماده به گام به عنوان رئیس جمهور اگر نیاز بود.

به طور کلی تا حدودی دموکراتیک تر رای دهندگان فکر می کنم بایدن باید تصمیم سیاسی “جسورانه” انتخاب (55%) از لحاظ سیاسی “امن” یکی (45%).

بر اساس ایسنا, گزارش, اسامی پاسخ دهندگان خواسته شد در مورد در این بررسی مورد بحث قرار گرفته اند در بایدن مبارزات انتخاباتی به عنوان به احتمال زیاد به تایید یا توصیه شده اند به کمپین توسط دیگر برجسته دموکرات. (نگاه کنید لیست کامل را در پایین این مقاله است.)

جنسيت و نژاد

بایدن گفت: او را انتخاب کنید یک زن که هم راستا با چه رتبه و فایل دموکرات ها می گویند که آنها شخصا می خواهم: 7 به 1 کسانی که با اولویت ترجیح می دهند انتخاب یک زن به یک مرد. این الگوی نگه می دارد برای هر دو دموکراتیک مردان و زنان رای دهندگان. علاوه بر این, آنها فکر می کنند چیدن یک زن است یک فرمول برنده: حدود 2 به 1 بیشتر آن را احساس می کنید همه چیز را آسان تر برای بلیط به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

image007-4.jpg

اما مهم نیست که به دموکراتیک ترین رای دهندگان که آیا انتخاب کسی است سفید یا کسی از رنگ: 74 درصد می گویند که آنها هیچ اولویت است.

image008-5.jpg

رای دهندگان نیز باید متنوع تر انداز در مجموع, چگونه بلیط ممکن است کرایه بسته به معاونت ریاست جمهوری نامزد مسابقه. سفید و دموکرات ها کمی بیشتر از سیاه و دموکرات ها را به فکر می کنم یک نامزد خواهد کمک بلیط شانس.

image009-4.jpg

بانوی اول سابق میشل اوباما بود نه ذکر شده در میان پتانسیل میدارد اما خواسته شد در مورد در یک stand-alone سوال. اکثر دموکرات ها (64%) می خواهم برای دیدن او در بلیط اگر او در حال اجرا است.

این مسابقه ملی

برای این همه هر چند تعداد نسبتا کمی از رای دهندگان در نظر معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید که بسیار مهم است رای خود را — فقط یک چهارم انجام دهد. از سوی دیگر البته نزدیک انتخابات یعنی همه چیز مهم است.

image010-4.jpg

در سراسر کشور بایدن است اولویت به احتمال زیاد رای دهندگان با شش امتیاز بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما یک یادآوری: در حالی که این اندازه گیری ارائه شده است به عنوان زمینه و یک حس که در آن رای دهندگان ملی رای شمارش نیست تعیین ریاست جمهوری — کالج انتخاباتی می کند.

image011.jpg

رای دهندگان می گویند هر دو coronavirus شیوع و اقتصاد عوامل در رای خود انتخاب در حال حاضر به خصوص در اقتصاد است.

حتی اگر جمهوری خواهان در رای گیری های اخیر همواره مورد ستایش رئیس جمهور دست زدن به شیوع نسبتا کمی از آقای تهمت فعلی حامیان استناد coronavirus به طور کلی به عنوان یک عامل اصلی در انتخابات ریاست جمهوری — فقط 19 درصد انجام و دو بار به عنوان بسیاری از بایدن را حامیان آن می گویند یک عامل است. آقای تهمت رای دهندگان نقطه به جای آن به اقتصاد حتی پس از بایدن را انجام دهد.

image012-2.jpg

در طول دو ماه گذشته دموکرات ها ابراز نسبتا بیشتر نگرانی در مورد شیوع و اینجا بایدن گسترده ای رای انتخاب استفاده در میان کسانی که می گویند شیوع یک عامل عمده است.


دموکراتیک VP “باید” درصد برای زنان در مورد خواسته بودند از: الیزابت وارن 71% کامالا هریس 59% استیسی آبرامز 50 درصد ctq 49%, Tammy Duckworth 30 درصد گرچن Whitmer 29 درصد سوزان رایس 29 درصد سالی یاتس 21%, تمی بالدوین 16 درصد وال Demings 17% کاترین کورتز متن ترانه مست و 15% و میشل Lujan گریشام 10%.

این رادیو فردا بررسی های انجام شده توسط YouGov با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 2,200 ساکنان ایالات متحده در مصاحبه بین 28 آوریل – 1 مه سال 2020 است. اين نمونه وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش مبتنی بر جامعه آمریکا بررسی انجام شده توسط ایالات متحده اداره سرشماری و همچنین 2016 انتخابات ریاست جمهوری و وضعیت ثبت نام. حاشیه خطا +/- 2.5 امتیاز.

نظرسنجی toplines

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im