ایسنا نظرسنجی: اکثر رای دهندگان انتظار تهمت خواهد بود انتخاب خواهد

اینکه آیا یا نه آنها در حال رای گیری برای او 65 درصد از رای دهندگان ثبت شده در سراسر کشور فکر می کنم رئیس جمهور تهمت قطعا یا احتمالا مجددا انتخاب, از جمله بیش از یک سوم از دموکرات ها که فکر می کنم تا. جمهوری خواهان به خصوص خوش: بیش از 9 در 10 انتظار می رود او را به نفع خود.

image001-4.png

هنوز پتانسیل سر به سر matchups با تمام دموکراتیک نامزدها در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد در یک مسابقه مهم نیست که حزب دموکرات نامزد شده است با بیش از سه درصد جدا نامزدهای دموکرات از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هر matchup با شش رای گیری دموکراتیک مدعی است.

image002-1.png
image003.png

اکثر رای دهندگان را حفر ، وقتی که می آید به کسانی که آنها را برای رای دادن در نوامبر 6 در 10 رای دهندگان می گویند مهم نیست که حزب دموکرات نامزد شده است و یا چه آقای ترامپ ممکن است انجام بیش از سال آینده.

با وجود این, از ترکیب هیرو هیچ نامزد حزب دموکرات می شود بیش از یک چهارم رای دهندگان که فکر می کند آنها احتمالا ضرب و شتم آقای ترامپ (برنی ساندرز می کند بهترین در 27٪). جمهوری خواهان به ویژه اعتماد به نفس از آقای تهمت شانس: تعدادی زیادی فکر می کنم هر یک از این پتانسیل دموکراتیک مخالفان خواهد بود طولانی عکس به ضرب و شتم او در ماه نوامبر. دموکرات ها کمتر مطمئن شوید که از حزب خود شانس. آنها ابراز ترین اعتماد به نفس در جو بایدن و ساندرز اما کمتر از نیمی از دموکرات ها فکر می کنم هر یک از نامزدها بالاتر از یک “شاید” را به نفع خود.

image004.png

اندازه گیری ضریب اطمینان در میان می-توان دموکراتیک اولیه رای دهندگان در سراسر کشور آن را ساندرز است که منجر در به طور کلی اولویت خود را نامزد.

image005.png

اما فقط 42 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان قطعا ساخته شده تا ذهن خود را در این نقطه و البته بسیاری از دریافت نخواهد شد یک فرصت برای رای دادن تا بعد از این بهار. فقط بیش از نیمی از آنها مشتاق در مورد انتخاب اول خود را بر میدارد. الیزابت وارن (69%) و ساندرز’ حامیان (65%) بیشتر مشتاق در حالی که بیش از نیمی از بایدن حامیان (53%) و پیت Buttigieg حامیان (52%) علاقه مند هستند و همچنین. اما تنها بیش از یک سوم از بلومبرگ است و ctq حامیان مشتاق در مورد نامزدهای خود را.

ایسنا نظرسنجی ”

بیشتر در سلامت انتخابات

دموکراتیک رای دهندگان دیدن ساندرز (57%) و وارن (53%) را به عنوان نامزد خواهد شد که مبارزه بیشتر برای مردم آنها را دوست دارم. هر چند ساندرز آگهی های کلی دموکراتیک اولیه رای دهندگان — و همچنین به احتمال زیاد در انتخابات عمومی رای دهندگان انتخاب وارن به عنوان کاندیدایی که تحت تاثیر آنها را بیشتر در سال های اخیر بحث. پنجاه درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان دارای وارن عملکرد چشمگیر جلوتر از همه نامزدهای دیگر با ساندرز به نام 42٪. بلومبرگ در پایین تنها با 15% گفت: او عملکرد آنها را تحت تاثیر قرار.

debate-gfx.jpg

دموکراتیک ترین اولیه رای دهندگان (62%) و انتظار برای نفوذ در تصمیم گیری خواهد شد که این نامزد احتمالی زمانی که دولت خود را دارای اصلی خود را و یا حزبی اما آنها بیشتر تقسیم می شود وقتی که می آید به خود را چگونه باید رویکرد 2020 انتخابات. پنجاه و چهار درصد می خواهید این حزب برای پیشبرد بیشتر در دستور کار مترقی از این کشور تا به حال تحت ریاست جمهوری اوباما در حالی که 46 درصد به نفع بازگشت به راه آن بود که قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، ساندرز آگهی در میان گروه اول در حالی که بایدن آگهی در میان دوم.

image001-7.png

این CBS اخبار نظرسنجی انجام شده توسط YouGov بین 20-22 فوريه سال 2020 است. یک نمونه در سراسر کشور نماینده 10,000 ثبت نام رای دهندگان انتخاب شد از جمله 6,498 خود شناسایی دموکرات و همچنین مستقل که قصد رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در این سال است. اين نمونه وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش و پرورش بر اساس رای دهندگان ثبت نام لیست و سرشماری ایالات متحده زمان بررسی جمعیت و همچنین 2016 ریاست جمهوری رای می دهند. حاشیه خطا برای کل نمونه 1.2 امتیاز. برای نمونه به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان آن است 1.7 امتیاز.

نتایج کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im