سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: جدید کروناویروس که به کشته شدن تقریبا 1400 نفر است و هنوز هم در چین می تواند در اطراف برای حداقل یک سال دیگر. با دولت چین گزارش 121 بیشتر مرگ و میر و بیش از 5000 مورد جدید در روز شنبه به تنهایی بیماری های دوبله COVID-19 نیست حتی به نظر می رسد به اوج خود رسید.

چینی مقامات بهداشتی در مرکز استان هوبئی تغییر راه آنها رسما به تشخیص این بیماری در این هفته منجر اوایل روز شنبه به ناگهان نگران کننده پرش حدود 14 ، 000 مورد جدید ثبت شده در این منطقه است. اما فرد مسئول مدیریت شرایط اضطراری سازمان بهداشت جهانی گفت که پرش در چین آمار نشان ندادند “تغییر قابل توجهی در این مسیر از شیوع بیماری است.”

آن را لزوما “نوک کوه یخ” گفت که مایک رایان.

در حالی که این بیماری طول می کشد سریع-نصب تلفات و جرقه افزایش صحنه های سخت گیرانه کنترلی در حال اجرا در سرزمین اصلی چین وجود داشته است تنها سه مرگ و میر مقصر آن را در جای دیگر; هر یک در هنگ کنگ و سنگاپور و ژاپن است. ایالات متحده دارای 15 موارد تایید شده اما هیچ کدام گفته می شود رنج می برند علائم جدی.

A couple wears masks as the embrace, following the outbreak of the novel coronavirus on Valentine's Day in Hong Kong
یک زن و شوهر پوشیدن ماسک به عنوان آنها را در آغوش میان شیوع رمان coronavirus در روز ولنتاین در هنگ کنگ, چین, 14 فوریه سال 2020 است. تایرون سیو/ایسنا

در ضمن در ایالات متحده و در سراسر جهان آسمان پرواز بازگشت به کشور خود از هوبئی استان قرار داده و تحت فوری دو هفته قرنطينه ادامه منتشر خواهد شد بازگشت به زندگی پس از پاک بودن این بیماری است.

مسافران از کشتی کروز که رد شد ورود توسط پنج کشور بیش از ترس از ویروس در نهایت متحرك جمعه در کامبوج ابراز قدردانی عمیق خود را به رهبر کشور به عنوان او از آنها استقبال با گل رز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su