CDC گسترش لیست از مردم در خطر از COVID-19

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه گسترش لیست خود را از عوامل خطر است که مردم را بیشتر احتمال ابتلا به بیماری شدید یا مرگ از COVID-19. به روز رسانی می آید که تعداد تایید coronavirus عفونت افزایش می یابد به سطح رکورد در ایالات متحده رانده شده توسط هشدار دهنده خوشه در فلوریدا, تگزاس و کشورهای دیگر در سراسر جنوب و غرب است.

آژانس همچنین گفت که زنان باردار ممکن است در معرض خطر بالاتر هر چند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است که در تعدادی از دیگر شرایط بهداشتی اساسی که ممکن است بر خطر است.

احتمال بیماری شدید از COVID-19 با افزایش سن افراد مسن در بالاترین خطر اما CDC اشاره کرد که خطر آغاز می کند به طور ناگهانی در سن 65. به جای “مردم در 50s خود را در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از مردم در 40s خود را. به طور مشابه, مردم در دهه 60 یا 70 هستند به طور کلی در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از مردم در 50s خود را. بزرگترین خطر برای بیماری شدید از COVID-19 است که در میان کسانی که در سن 85 یا مسن تر است.”

CDC می گوید مطالعات نشان داده اند که این شرایط یک فرد را افزایش دهد خطر شدید COVID-19 بیماری صرف نظر از سن آنها:

 • بیماری مزمن کلیه
 • COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی)
 • چاقی (شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر)
 • ضعف سيستم ايمنی دولت (تضعیف سیستم ایمنی بدن) از جامد پیوند عضو
 • جدی قلبی مانند نارسایی قلبی و بیماری عروق کرونر و یا cardiomyopathies
 • بیماری سلول های داسی شکل
 • دیابت نوع 2

حدود 60 درصد از بزرگسالان ایالات متحده حداقل یک بیماری مزمن به گفته CDC معنی این سازمان گسترش لیست از عوامل خطر شدت افزایش تعداد افراد طبقه بندی شده به عنوان خطر بالا است.

چاقی به تنهایی تاثیر می گذارد حدود 40 درصد از بزرگسالان آمریکایی و یکی از شایع ترین بیماری های زمینه ای است که باعث افزایش یک خطر برای بیماری شدید. این سازمان هشدار می دهد: “بیشتر در زمینه شرایط پزشکی مردم بالاتر در معرض خطر است.”

“به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود روشن است که تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید — تاکید بر اهمیت ادامه به دنبال اقدامات پیشگیرانه” می خواند CDC ،

روز جمعه تعدادی از تأييد جدید کروناویروس موارد هر روز در ایالات متحده ضربه تمام زمان بالا از 40,000 گرفتی علامت گذاری مجموعه در یکی از مرگبارترین امتداد در اواخر ماه آوریل است. در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی ویروس نصب مرگبار گشت با افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ایالات متعدد.

در صورت بالا رفتن مورد شمارش تگزاس و فلوریدا را متوقف و یا نورد برخی از آنها گسترده بازگشایی اقدامات است.

“هر فعالیت که شامل تماس با دیگران است برخی از درجه ای از خطر در حال حاضر” هشدار CDC. “دانستن اگر شما در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و درک خطرات مرتبط با فعالیت های مختلف از زندگی روزمره می تواند به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه در مورد فعالیت های که به رزومه و چه در سطح خطر شما را قبول کند. این اطلاعات بسیار مهم است به عنوان جوامع شروع به بازگشایی شده است.”

در علاوه بر این به در معرض خطر دسته بندی های ذکر شده در بالا CDC همچنین لیست این شرایط به عنوان به طور بالقوه افزایش خطر یک فرد شدید COVID-19:

 • آسم
 • فشار خون بالا
 • های عصبی مانند زوال عقل
 • بیماری عروق مغزی مانند سکته مغزی
 • بارداری

یک گزارش منتشر شده روز شنبه توسط CDC به این نتیجه رسیدند که “زنان باردار بودند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری, بستری در واحد مراقبت های ویژه و دریافت تهویه مکانیکی از nonpregnant زنان است.” آژانس اما پیدا نکردم که زنان باردار بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

CDC یافت که سیاه و اسپانیایی زنان باردار “به نظر می رسد به طور نامتناسبی تحت تاثیر” توسط COVID-19 عفونت در دوران بارداری است. خواهد بود که در خط با کلی بالاتر مرگ و میر مادران نرخ برای زنانو همچنین نامتناسب تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در سیاه اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی جوامع است.

“درک است که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید مردم کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای خود و خانواده و جوامع خود را” مدیر CDC دکتر رابرت Redfield گفت: در آزادی مطبوعات. “در حالی که ما همه در معرض خطر COVID-19 ما نیاز به آگاه باشید که مستعد ابتلا به عوارض شدید طوری که ما اقدامات مناسب را برای محافظت از سلامت خود و رفاه.”