به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ارائه شده تیره و تار یادآوری از تلفات که آنفولانزا گرفته شده آمریکایی است. CDC گفت که تا کنون در این فصل حدود 20000 نفر فوت کرده اند از آنفولانزا از جمله 136 کودکان است.

CDC های اخیر آنفولانزا گزارش می گوید که از فوریه 29 بستری نرخ در میان کودکان 4 و زیر بودند بالاترین رکورد در این نقطه در این فصل بیش از میزان گزارش شده در طول سال 2009 H1N1 بیماری همه گیر. از 136 کودکان مرگ و میر نیز علامت بالاترین رکورد از سال 2009 همه گیر.

در همه CDC تخمین می زند حدود 34 میلیون نفر بدست آنفولانزا تا کنون در این فصل و 350,000 بیمارستان بستری شده است.

فصل آنفولانزا ”

بیشتر در فصل آنفولانزا

آژانس همچنین خاطر نشان کرد که در این سال واکسن آنفولانزا بسیار موثر است. “تقریبا همه (>99%) از آنفلوانزا ویروس های تست شده در این فصل هستند مستعد ابتلا به این چهار مورد تایید FDA داروهای ضد ویروسی آنفلوانزا توصیه می شود برای استفاده در ایالات متحده در این فصل” CDC گفت: در وب سایت خود را.

در “فردا صبح” در ماه ژانویه دکتر تارا Narula توضیح داد که چرا این تعداد کودک و میر ناشی از آنفولانزا خیلی این سال است.

“کلمه استفاده می کنیم در مورد آنفولانزا غیر قابل پیش بینی است و آن را غیر قابل پیش بینی شده است” دکتر Narula گفت. “از آنجا که ما دیده ایم تغییر در غالب گونه است که معمولا آنفلوانزا A. در این سال آن را آنفلوانزا B. که اتفاق افتاده است از 1992-1993 فصل آنفولانزا. و ما می دانیم که آنفلوانزا B تمایل به تحت تاثیر قرار دهد کودکان بیشتر است. آنها تمایل دارند که بیشتر واکنش شدید به آنفلوانزا B.”

تعدادی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته است 500. جدید COVID-19 بیماری سرزنش شد برای حداقل 24 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا که از دوشنبه — کسری از بیش از 3,800 قربانیان در سراسر جهان ذکر شده در آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im