مشاهیر و رسانه های اجتماعی واکنش نشان می دهند به مایک بلومبرگ ترک نژاد

نیوزویک | No comments

مایک بلومبرگ کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه پس از ناامید کننده فوق العاده روز سه شنبه.

میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک صرف بیش از $500 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود با صدها میلیون خرج تبلیغات در سراسر رسانه های دیجیتال و تلویزیون است. نامزد سرعت حمایت جو بایدن از رئیس جمهور پس از انداختن یک حرکت است که بسیاری از سابق نامزدها از جمله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq در زمان قبل از سه شنبه.

در توییتر العالم ساخته شده سریع بیانیه ای گفت: “سه ماه پیش من وارد مسابقه به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امروز من می روم به همین دلیل است. شکست مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. واضح است که دوست من است و بزرگ امریکایی @JoeBiden.”

تهمت نمی اتلاف وقت هر که آن را به مالش میلیاردر به نامزد پول هدر رفته در چهره اش

بلومبرگ اخراج در دیدار رئیس جمهور افغانستان با “دیدن شما به زودی دونالد” به همراه یک کلیپ از Obi-Wan Kenobi مواجه خاموش در برابر Darth Vader در جنگ ستارگان: امید جدید ترویج ماموریت حزب وحدت در راه اهل تفریح و بازی.

مشهور شد و سریع برای پیوستن به در با خود واکنش در توییتر اعم از جوک کامل تفسیر سیاسی. کمدین Rob Delaney با اشاره به طنز از بایدن پذیرش بلومبرگ تایید.

کمدین Whitney Cummings نیست کلمات گوشت چرخ کرده در جایی که او فکر بلومبرگ بیعت را به دروغ پس از ترک.

کمدین نیل برنان در زمان حفاری در بلومبرگ ثبت هزینه های کمپین مقایسه آن را به بازگشت یک آیتم در آمازون است.

اعضای رسانه ای نمی شد جانبی برای ساخت نور از مهر خروج یا نه. سنگ منتقد دن Ozzi در مقایسه با بلومبرگ انداختن خارج از مسابقه به سونیک خارپشت.

بلومبرگ گرفتار خشم مشاهیر و رسانه های اجتماعی در گذشته است. در اولین مناظره ریاست جمهوری سابق شهردار بود بی رحمانه واسازی توسط الیزابت وارن سناتور.. با مهر خروج در این زمینه از نامزدها می شود به طور فزاینده ای کوچکتر با سن. برنی ساندرز و بایدن به عنوان جبهه-دونده.

Mike Bloomberg
مایک بلومبرگ
جو Raedle/گتی ایماژ

در یک بیانیه رسمی بلومبرگ بیشتر نظر خود را دلیلی برای ترک نژاد.

“پس از روز گذشته نتایج نماینده ریاضی تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است – و ماندگار مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد. اما من باقی می ماند و با چشم باز در مورد من فارغ هدف: پیروزی در ماه نوامبر. نه برای من بلکه برای کشور ما است. و بنابراین در حالی که من نمی خواهد نامزد من نمی خواهد راه رفتن به دور از سیاسی مهم ترین مبارزه از زندگی من” بلومبرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>