مشاهیر و طرفداران در رسانه های اجتماعی به یاد کمدین و بازیگر Orson Bean کشته شد پس از اصابت دو خودرو در شب جمعه در لس آنجلس. او در سال 91 ،

باقلا کاهش یافت و پس از او در مقایسه با یک ماشین در ونیز به عنوان او در حال عبور از خیابان با توجه به آسوشیتد پرس. یک دوم خودرو آمار باقلا است که بنا به گزارش ها منجر به مرگ او.

این بازیگر که شروع به کار در سال 1950 بود که بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در تلویزیون و فیلم از جمله Dr. Quinn, Medicine Woman and Being John Malkovich. او نیز در موارد متعدد ظاهر در بازی نشان می دهد که ابتدا در سال 1960 از جمله بازی و حقیقت را بگویید. باقلا نیز سازگار بازیگر تئاتر. در سال 1961 او یک جایزه تونی نامزدی برای نقش خود در مترو در حال خواب.

بسیاری از افراد مشهور و تحسین اشاره کرد این بازیگر کهنه میراث در توییتر. قرار گرفتن در معرض شمال بازیگر Rob Morrow توییتی در مورد دیدن اخیر عملکرد باقلا. “RIP #OrsonBean فقط او را دیدم به عملکرد زیبا @TheRuskin,” او نوشت. “در طول تنفس من گرفتار نگاه اجمالی از او را به قدم زدن در پارکینگ در حال اجرا خود را در خطوط توسط خود همان راه او را زمانی که او 20 بود احتمالا.”

Full Metal Jacket star, Adam Baldwin او را به نام یک “true آقا درخشان مجری و محبت خانواده است.”

بازیگر جوزف گوردون-لویت در توییتر نوشت بعد از شنیدن این خبر: “او مانند یک فرد گرم. من به او می دانم کمی هنگامی که ما ساخته شده این فیلم کوتاه را با هم. نوشته شده توسط @johnkrasinski. در مورد سه نسل از خانواده الگوهای.”

اپرا صابون ستاره رابین Strasser نیز توییتی تسلیت به باقلا ، بازیگر Robert Davi به نام باقلا “فعال سال 91, پیر [sic]” و “فوق العاده شوخ طبعی و فرد است.”

منتقد فیلم و سالت لیک تریبون خبرنگار Sean به معنی جشن بازیگر میراث پایدار. “من به یاد داشته باشید Orson Bean از خود را به طور منظم حضور در بازی را نشان می دهد زمانی که من بچه بودم — و سال بعد به یک لذت به نوبه خود در” Being John Malkovich,'” او هنوز توییتی.

نویسنده بنیامین Dreyer گفت: داشتن با رشد لوبیا, کار, آن را سخت به می گویند خوب خداحافظی تحت این شرایط است. فن دیگری به نام باقلا “یکی از اولین شخصیت های تلویزیونی,” گفت که به عنوان یک کودک او متوجه نیست که باقلا را بیش از به نظر می رسد در بازی را نشان می دهد اما ادای احترام به خود را طولانی حرفه ای فیلم.

طرفداران دیگر ذکر باقلا برای نقش های خاص. استنفورد پروفسور کیت Humphreys توییتی که او به یاد باقلا ابراز بیلبو بگینز در یک انیمیشن تلویزیونی فیلم اقتباسی از J. R. R. تالکین هابیت. رادیو و پادکست تولید کننده جوی مریم گلی نیز به یاد می آورد باقلا برای این صدا نقش دارد. “او برای اولین بار صدای به کتاب های مورد علاقه من به زندگی می آیند,” او نوشت.

یکی دیگر از فن اشاره باقلا ظاهر در این منطقه گرگ و میش قسمت “آقای Bevis” که در آن باقلا بازی شخصیت عنوانی در حالی که یکی دیگر از تحسین به نام باقلا کار در Being John Malkovich, “underrated ترین اجراهای [sic] از 90s.”

Orson Bean
بازیگر Orson Bean حضور والاتر از کلمبیا تصویر ‘تساوی 2’ در TCL چینی تئاتر در 17 جولای 2018 در هالیوود کالیفرنیا. باقلا شد, کشته در یک تصادف رانندگی در شب جمعه.
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de