مدیر عامل: مک دونالد “ممکن را در” پلیس اگر مشتریان سرپیچی از ماسک سیاست

مک دونالد گفت: این امر می تواند بسته شدن حدود 200 ایالات متحده رستوران در میان coronavirus بیماری همه گیر. اعلام می آید روز بعد از رستوران های زنجیره ای پیوست, Walmart, Target و CVS در الزامی ماسک در تمام نقاط.

“ما هزینه های زیادی از زمان در حال حاضر در رستوران ما مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن ما خدمه امن, مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن مشتریان امن” مک دونالد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کریس Kempczinski در مصاحبه ای گفت: تنها در “CBS This Morning” پنج شنبه. “ما برای مدتی مورد نیاز خدمه ما به پوشیدن ماسک, اما ما فکر کردیم که با توجه به آنچه که ما شاهد آن محتاطانه در حال حاضر که ما نیز از مشتریان ما را به پوشیدن ماسک در رستوران نیز هست.”

در حالی که خارج شده و CVS گفته اند که آنها خواهد شد محدود کردن اجرای آنها از ماسک دستور Kempczinski آیا حکومت نه از امکان گرفتن مقامات درگیر اگر یک وضعیت که در آن یک مشتری حاضر به پوشیدن ماسک ميگيرد.

“اگر کسی تمایلی به پوشیدن یک ماسک و مطابق با قوانین ما است که ممکن است که در آن ممکن است ما را در اجرای قانون” او گفت:.

Kempczinski گفت: رستوران ها و خدمه باید تحت آموزش در مورد چگونه به “توضیح به مشتریان چرا ما نیاز” و این آموزش شامل “deescalation.” در ماه های اخیر, خرده فروشی, کارگران در فروشگاه های مختلف در سراسر کشور مورد حمله قرار گرفته اند و در تلاش برای به اجرا درآوردن ماسک حکم.

“در نهایت ما قصد داریم به درخواست خدمه ما مردم خود را در راه آسیب است,” او گفت:.

اما Kempczinski گفت که او “خوشحال” است که مشتریان تا کنون “بیش از تمایل” به پوشیدن ماسک در روزهای پس از این قانون اجرا شد.

“من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق مردم, اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها درک و چرا از آن مهم است به پوشیدن ماسک,” او گفت:.

اخیر coronavirus-ایمنی ارشاد آمد و به عنوان مک دونالد اعلام کرد که “طراوت” ارزش شرکت از جمله طرح های اطراف تنوع شمول و “نگه داشتن مردم ما و مشتریان ما برای اولین بار.”

“و که در مورد این بیماری همه گیر در حال حاضر همه چیز در مورد ایمنی,” او گفت:.

مک دونالد نیز مواجه اتهامات است که پرورش یک فرهنگ محیط کار از آزار و اذیت جنسی و گفته punished کارگران برای صحبت کردن. یک طرح دعوی در دادگاه در برابر فست فود غول پیکر در سال گذشته و این کشور به تازگی منتشر شده یک مقاله در توصیف “هدفمند کارگران” و “تکرار آزار و اذیت جنسی.”

Kempczinski به نام اتهام “اخلال” و گفت: این شرکت نیاز به “پیدا کردن چه چیزی اشتباه رفت” و “را رفع سریع” به “درک چگونه ما بهتر است.”

“قطعا آن می رود در برابر همه چیز را که ما برای ایستادن به عنوان یک شرکت همه چیز را که من می خواهم ما را به انجام در اطراف تنوع و شمول او گفت:” بعد اضافه کرد: “شما نمی توانید به یک نام تجاری و کسب و کار به اندازه مک دونالد بدون درمان مردم خوب بودن یک کارفرمای خوب است. اما در یک سیستم اندازه ما, شما باید شرایط دوست دارد که شما در حال صحبت کردن در مورد وجود دارد.”

“هنگامی که آن شرایط محصول تا این مهم است که به اذعان آنها آدرس آنها همه چیز را ما می تواند به یادگیری از آن” Kempczinski گفت. “و به این ترتیب به عنوان مدیر عامل است که قطعا آنچه من متعهد به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im