بازیکنان آرسنال نشان داد که چگونه او تا به حال برای خرید ویلی کابایرو یک محدوده رور پس از دروازه بان ذخیره مجازات خود را در آموزش در چلسی.

اسپانیا هافبک که ترک استمفورد بریج پس از پنج سال 2019 شرط بندی هم تیمی خود که او را به نمره از نقطه در طول یک جلسه فوق العاده در باشگاه کبهم آموزش زمین بود اما تاسف وقتی که آرژانتینی دروازه بان ذخیره آن.

دیدار پرداخت بدهی های خود را, حتی اگر ماشین نبود دقیقا چه Caballero ممکن است امیدوار.

“پس از یک بازیکن در حال حاضر داستان به مطبوعات از آنچه اتفاق افتاد یک روز در سال 2018 و بسیاری از مردم از من پرسید که اگر آن را درست وجود دارد ما به” دیدار که مانند بسیاری دیگر از حرفه ای بازیکنان فوتبال در اروپا به مقدار زیادی از زمان برای کشتن در حال حاضر گفت: در توییتر.

“چند بار برای سال های بسیاری بعد از آموزش من ماندن کمی طولانی تر به برخی از مجازات است. من همیشه کمی شرط با دروازه بان قرار داده و کمی ادویه به چالش بکشد.

“برای برخی از این دلیل من هرگز واقعا از دست رفته یک. بنابراین یک روز من بیش از حد اعتماد به نفس این رو از از دست. آن ویلی کابایرو را به نوبه خود و من به او گفتم که اگر او را نجات داد از آن من می خواهم او را به یک محدوده رور.

“متاسفانه برای من او را نجات داد و آن را در مقابل تمام تیم بنابراین شما می توانید تصور کنید که چگونه آن رفت… رفتم از احساس اعتماد به نفس ترین احساس احمقانه ترین مرد روی زمین است.
ویلی کابایرو به حال به هر دلیل پس از تشویق او را نجات داد دیدار’ مجازات در آموزش و برنده یک رنج رور در روند


اعتبار: PA

“بدیهی است که همه فریاد و خنده که من تا به حال به پرداخت بدهی. من رفتم به یک scrapyard و من نابود محدوده رور است که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در تمام £950 بنابراین من گفت: شما می دانید چه ؟ من که.

“روز بعد آنها به ارمغان آورد [آن را] به زمین آموزش و خوب… من به شما نشان می دهد بقیه در یک ویدیو. درس این داستان این است که: آیا شرط در همه به هر قیمتی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de