چالش های فراوان برای دانش آموزان مجبور به گرفتن کلاس های از راه دور

سی بی اس آمریکا | No comments

هفده ساله جاشوا لین فکر کردم او تا به حال در زندگی خود تمام نقشه برداری. یک تاریخ و در یک بالتیمور عمومی دبیرستان او در جاده به بالا کالج و حرفه ای به عنوان یک وکیل. او گفت: خبرنگار ارین Moriarty “من میخوام رفتن به مدرسه قانون و شما می دانید رمز عبور نوار شما می دانید و مثل شما خانم ارین! من تا به حال همه که برنامه ریزی شده است.”

و سپس در ماه مارس بدون هشدار مدارس در سراسر کشور بسته خود را درب. “هیچ کس واقعا تا به حال یک برنامه در محل برای دانش آموزان برای موفقیت و یا همچنان که یادگیری در همه” لین گفت.

او و دانش آموزان در سراسر کشور از جمله کسانی که در دانشگاه بودند به طور ناگهانی مجبور به رفتن به خانه و یادگیری از راه دور یا از طریق کلاس های آنلاین کاغذ بسته ها یا درس های تلویزیون.

remote-learning-b-620.jpg
تعطیلی مدارس و باید نیروهای میلیون ها نفر از دانش آموزان و خانواده های آنها برای تنظیم به شکل جدیدی از آموزش است. ایسنا

“آن را سخت به درک چگونه یک معامله بزرگ است” گفت: داگ هریس استاد در دانشگاه Tulane در نیواورلئان که در حال مطالعه تاثیر coronavirus در مدارس. “شما باید 75 میلیون دانش آموز که در مدرسه است که هرگز اتفاق افتاده است, شما می دانید که نه حداقل در قرن گذشته.”

این بیماری همه گیر است و گسترش بی عدالتی است که در حال حاضر وجود دارد بین دانش آموزان است. با بسیاری از در حال حاضر در خانه و بدون کامپیوتر و یا سرویس اینترنت مربیان ترس به عنوان بسیاری از یک چهارم از آنها درگیر هستند و نه در مدرسه. همه در همه ،

و چگونه به خوبی آن را برای کسانی که هستند ؟ “هر دانش آموز از رفتن به هر سطح کلاس از دست رفته را آموزش. مهم نیست که چقدر سخت ما در تلاش هستیم مهم نیست که چقدر سخت تلاش ما آن را فقط همان” جسیکا گفت: رادرفورد یک معلم و خواندن متخصص در ورو بیچ فلوریدا. او با این نسخهها کار به طور عمده با سوم – از طریق کلاس پنجم که مبارزه با مطالعه در یک مدرسه که در آن بسیاری از دانش آموزان زیر خط فقر زندگی میکنند.

Moriarty پرسید: “شما باید 30 دانش آموزان است. در مورد چگونه بسیاری از شما را می گویند انجام می دهند به خوبی در زیر این و چگونه بسیاری از آنها نه؟”

“من می خواهم بگویم آن را در حدود 50 درصد” که او پاسخ داد. و که ممکن است به دلیل به بسیاری از دانش آموزان او در حال حاضر فقط یک صدا بر روی گوشی. “آنها نمی باید کسی وجود دارد, شما می دانید, نشسته, side-by-side با آنها مربیگری آنها را از طریق یک درس و یا کمک به آنها را زمانی که آنها گیر کرده است” گفت: رادرفورد. “و پس از آن دلخراش است زیرا شما فقط باید برای متوقف کردن و تعجب می کنم. ‘در حال حاضر هنگامی که ما را تا این زمان است؟”

کار خود را روز احساس می کنم دیگر به دلیل آنها وجود دارد از ملاقات با پدر و مادر و معلمان دیگر همه در حالی که او در خانه مراقبت از خود دو فرزند از جمله پنج سال تلاش برای یادگیری از راه دور را به عنوان به خوبی.

“روز وجود دارد که در آن من فقط می خواهم, خوب, چه چیز دیگری؟” او گفت:. “مانند چیزی به من بدهید چون این فقط خالص دیوانگی انتظار.”

رادرفورد گفت که معلمان به آن همه چیز را می کردم “اما شما فقط هنوز هم احساس می کنم مثل شما سقوط کوتاه است.”

سقوط کوتاه در حالی که کودکان در پشت قرار می گیرند که این چیزی است همچنین نگرانی کیمبرلی Dukes پدر و مادر زندگی می کند که در آتلانتا. گرجستان.
“اولیه سال و اوایل سال مهم ترین است,” او گفت: Moriarty.

Dukes’ کودکان در محدوده سنی سه سال به دبیرستان اما او نگرانی بیشتر در مورد وسط کودک: “من ابتدایی بچه ها به خانه فرستاده شدند با بسته کار,” او گفت: Moriarty. “اما آنچه که من متوجه شده بود کار نیست برای هر دانش آموز است. خب عزیزم من که در کلاس پنجم در حال خواندن در کلاس اول در سطح. این کار در حال رفتن به او کمک کند. و آن را در واقع شکست من پایین. و من گریه میکردم چون من در واقع ببینید که چگونه فرزندان من در حال صدمه زدن به. بی عدالتی بسیار بیشتر و بزرگتر از همیشه قبل از.”

در عین حال بیشترین فشار ممکن است وزن در دانش آموزان خود جاشوا لین در بالتیمور: “ما همیشه گفته است که دانشکده های خود را نگاه کنید سال سوم. ‘مطمئن شوید که نمرات خود را در نقطه ای که برای سال سوم که آنها در حال رفتن به دنبال در.’ شما نمی توانید انتظار می رود دانش آموزان به درستی موفقیت در آن محیط که catastrophically تغییر در یک ماده از روز.”

به عنوان او همیشه انجام لین مرتب شغل خود را در یک رستوران فست فود در حالی که گرفتن هفت دقیق کلاس ها همه در حال حاضر آنلاین است که به معنی کمتر از معلمان است. “من فکر نمی کنم که من انجام بهترین من است که من می توانم” او گفت:. “من یک دانش آموز هستم که ارزش بازخورد.”

baltimore-student-joshua-lynn-remote-learning-620.jpg
جاشوا لین کلاس ها در حال حاضر انجام شده از راه دور در زمانی که دبیرستان junior نگران نمرات جلوتر از دانشگاه پذیرش برنامه های کاربردی. ایسنا

او اغلب با این نسخهها کار در اواخر شب و اوایل صبح زمانی که عدم قطعیت بيشترین. “این قطعا من فکر کردم چه بعدی ؟” او گفت:. “آنچه که در حال رفتن به قرار دادن در محل توسط مردم مسئول است؟”

وجود دارد هیچ پاسخ روشن است چرا که حتی مربیان نمی دانم اگر مدارس را بازگشت به حالت عادی در پاییز. داگ هریس گفت: “ممکن است وجود داشته به سازگاری در محیط تحصیل: احتمالا شما می دانید در حال اجرا شیفت از دانش آموزان – یک نوبت صبح و یک بعد از ظهر شیفت.”

و حتی پس از آن, هریس گفت: آن زمان برای برخی از دانش آموزان به بهبود می یابند آنچه از دست داده به عنوان آن را در نیواورلئان در سال 2005 پس از طوفان کاترینا مجبور مدارس به نزدیک است.

“آن حدود دو سال به طور متوسط,” او گفت:. “که آخرین کلمه به طور متوسط مهم است هر چند. های مختلف دانش آموزان در حال تجربه این بسیار متفاوت است. دانش آموزانی که در بهترین شرایط کسانی هستند که می توانند انجام آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر [آنلاین] — آنها را به یک کامپیوتر و یک اتصال به اینترنت, و آنها را به یک اتاق آرام. آنها نمی باید به تعهدات. آنها مراقبت از خود خواهر و برادر جوان در حالی که پدر و مادر خود را در محل کار هستند و یا بیمار است.”

اما آموزش از راه دور ساخته شده است که یک چیز بسیار روشن است همانطور که اشاره شد توسط هالیوود نویسنده Shonda Rhimes در یک ویروسی توییتر پست:

چند نفر را تا کنون به معلمان اعطا شده دوباره.

“من صد در صد اعتقاد دارم که گفت:” رادرفورد. “هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند اتصالات ما در مدرسه است.”

جاشوا لین نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به کلاس درس: “من قطعا فکر می کنم که این در واقع انگیزه من برای رفتن و حتی سخت تر و به تلاش بیشتر برای تبدیل شدن به شخص من می خواهم برای تبدیل شدن به حتی بیشتر.”

        
برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط Sari آویو. ویرایشگر: کارول راس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>