IRS است عنوان آن را به شلوغ ترین هفته فصل مالیات با میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتظار می رود خود را به فایل فدرال مالیات بر درآمد می گرداند. در حالی که تغییرات در قانون مالیات برای این سال نیست به عنوان قابل توجه به عنوان در سال 2019 که به دنبال بزرگترین overlamp در یک نسل وجود دارد برخی از تغییرات مردم باید آگاه باشند از. در اینجا چیزی است که تغییر از آخرین فصل مالیات.

استاندارد کسر

پس از کسر استاندارد دو برابر در سال 2018 تعداد مالیات دهندگان که ادعا آن به جای itemizing در مالیات خود را شروع به پریدن کرد به شدت. در این سال حدود 90 درصد از مالیات دهندگان انتظار می رود که به ادعای کسر.

کسر نیز افزایش یافته است در این سال برای نگه داشتن سرعت با تورم است. تک افراد در حال حاضر یک استاندارد کسر $12,200 و افراد متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک واجد شرایط برای کسر استاندارد از $24,400. افرادی که واجد شرایط به عنوان سرپرست خانوار دریافت استاندارد کسر $18,350.

مالیات خود را بیشتر

بیشتر در مالیات خود را

برخی از مردم ممکن است هنوز هم می خواهید برای اجرا از طریق ورزش از تصمیم گیری که آیا برای itemize یا نه. تصمیم گیری پایین می آید که آیا شما کسر هزینه ها بیشتر از استاندارد کسر. مالیاتی تهیه نرم افزار و یا یک حرفه ای مالیاتی می تواند راه رفتن را از طریق این کار را با سهولت.

بیمه بهداشت و درمان

این سال جدید است و دیگر مجازات در مالیات فدرال برای داشتن بیمه درمانی — چیزی است که در محل قرار داده شد توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه. بنابراین در حالی که “قیمومیت برای داشتن بیمه به لحاظ نظری هنوز هم وجود دارد” شما نمی خواهد پرداخت هر چیزی برای فدرال باید به شما انتخاب می کنید به آن را دنبال Jonathan Medows حسابدار مستقر در منهتن گفت: CBS MoneyWatch.

مالیات دهندگان باید توجه داشته باشید که چهار متحده همراه با واشنگتن حفظ خود مجازات فاقد پوشش بهداشت و درمان: کالیفرنیا, Massachusetts, New Jersey, و, Rhode Island.

هزینه های پزشکی

از لحاظ تاریخی اگر شما تا به حال هزینه های درمانی برابر 7.5 درصد یا بیشتر از درآمد خود را و شما جزء به جزء کسورات خود را, شما می توانید با استفاده از آن هزینه های درمانی به کاهش درآمد خود را — در نتیجه پرداخت مالیات در کمتر.

شما 2020 اظهارنامه مالیاتی: همه چیز شما نیاز به دانستن

در سال گذشته حداقل یک فرد نیاز به صرف رفتن به تنظیم مجدد به یک مقدار بالاتر اما کنگره در پا در آخرین لحظه آن را نگه دارید در 7.5%.

“اگر شما یک وضعیت پزشکی است و شما باید unreimbursed هزینه های پزشکی شما باید قادر به itemize بیشتر” Medows گفت. “این باید مفید برای بسیاری از مردم است.”

طلاق است که در حال حاضر مالیات-خنثی

هر کسی که طلاق گرفته بعد از سال 2018 و پرداخت نفقه و دیگر نمی تواند کسر نفقه پرداخت. و همسران سابق که دریافت نفقه هستند که دیگر نیاز به ادعا می کنند آن را به عنوان درآمد. طلاق گرفتم قبل از سال 2018? قوانین قدیمی هنوز هم اعمال می شود مگر اینکه شما به روز رسانی خود را فرمان به دولت به طور خاص است که قوانین جدید منعکس شده است.

توسعه دهنده ی

کنگره اخیرا به تصویب یک لایحه که شامل چندین مالیاتی “ضمیمهها” که تمدید مقررات مالیاتی است که تمام شده بود یا قرار بود به پایان می رسد به زودی. در اینجا یک تعداد انگشت شماری که شما ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید:

— افرادی که نیاز به پرداخت وام مسکن خصوصی بیمه همراه با وام مسکن خود را یک بار دیگر می تواند کسر آن. کتی Pickering رئیس مالیات افسر در H&R Block آسوشیتدپرس گفت که این نشان دهنده قابل توجه هزینه برای برخی از — در $2,500 به $4,500 محدوده.

— یکی دیگر از خانه های مربوط به توسعه دهنده: 500 $عمر اعتبار برای ساخت برخی از انرژی کارآمد بهبود به خانه خود را مانند خرید یک راندمان کوره. در حالی که بسیاری از مردم در حال حاضر استفاده از این در سال گذشته گفت: Pickering جدیدتر صاحب خانه ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اگر آنها می توانند بهره مند شوند.

— افرادی که دچار سلب حق اقامه دعوی کرده بود و بدهی خود را لغو کردم فقط برخی از کمک.

چه مدت شما نیاز به صبر کردن برای خود را بازپرداخت مالیات?

IRS معتقد است که لغو بدهی به درآمد و در نتیجه مشمول مالیات است. اما تا به حال مدت طولانی است که یک ماده است که چشم پوشیدن از این اگر سلب حق اقامه دعوی در محل اقامت اولیه. سال گذشته بود که مورد.

چشم پوشی کرده ابقاء و تمدید عطف به ماسبق بنابراین افرادی که مجبور به پرداخت مالیات بر لغو بدهی از این نوع می تواند فایل اصلاحیه. پیکرینگ گفت: این ماده که تحت تاثیر چند نفر اما “اتحاد فوق العاده تاثیر مالی.”

Cryptocurrency

IRS شده است در تلاش برای نگه دارید تا با محبوبیت cryptocurrency مانند بیت کوین. در حال حاضر چنین ارزهای دیجیتال به طور کلی دیده می شود به عنوان اموال نه ارز. این بدان معناست که هر کسی که معاملات در آن چهره همان مفاهیم مالیات به عنوان اگر آنها معاملات سهام.

IRS در سال گذشته قرار داده و بسیاری از مالیات دهندگان در اطلاع در مورد نادرست گزارش خود crypo معاملات و یا حتی عدم گزارش آنها را در دسترس نباشد. به این ترتیب آژانس است افزایش تلاشهای آموزشی و تحقیقات جنایی ،

علاوه بر این همه مالیات دهندگان را باید پاسخ یک سوال در مورد دخالت خود را در هر ارز مجازی معاملات. اگر آنها را دریافت کرده اند به فروش, فرستاده, رد و بدل شده و یا در غیر این صورت به دست آورد هر cryptocurrency آنها باید با پر کردن یک فرم جدید.

مالیات کارشناسان می گویند هنوز هم ممکن است برخی از سردرگمی اما نشان می دهد که هر کسی که تجارت می کند cryptocurrencies باید پیگیری نزدیک تمام فعالیت خود را به مطمئن شوید که آنها نه پله در طرف اشتباه از قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im