به عنوان جمعه به جمعه وجود نداشت ویکتور در آیووا. وجود ندارد و حتی هر گونه نتایج رسمی.

به عنوان مبارزات آمد به یاد آیووا حزب دموکرات یافت “تناقضات” در گزارش سه مجموعه از نتایج آن وعده داده شده برای تحویل. اطلاعات آمده بود از حوزه کاپیتان بودند که به گزارش آن را از طریق یک تازه توسعه برنامه. اما آنها فرار به مشکل به عنوان قفقاز به پایان رسید.

“در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش” آیووا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت. “داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

2020 دموکراتیک مقدماتی و قفقاز بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی و قفقاز

اما یک گزینه پشتیبان گیری برای حوزه کاپیتان به گزارش انجمن نتایج — یک خط تلفن — فرار به مسائل خاص خود را دارد.

زمانی که رادیو فردا اقدام به تماس آیووا حزب دموکرات حزبی خط یک پیام ضبط شده گفت: “با تشکر از شما برای تماس با حزب دموکرات آیوا را حزبی تدریس خصوصی در خانه. همه اپراتورهای ما در حال حاضر مشغول. تماس شما پاسخ داده خواهد شد در نظم که در آن آن را دریافت کرده بود. ما نگاه رو به جلو به صحبت کردن به شما به زودی” قبل از بازی نگه دارید و موسیقی است.
 
یکی از حوزه کاپیتان که در تلاش بود به گزارش نتایج خود را در انتظار برای یک ساعت و ظاهرا فقط بدست طریق به IDP — با سی ان ان گوش دادن به عنوان او در مورد به گزارش نتایج خود را — هنگامی که حزب آویزان در او به صورت زنده از تلویزیون.
 
این نه یک حادثه جدا.
 
“من در انتظار برای 40 دقیقه در حوزه. من و گذاشت و بازگشت و به ما HQ” گفت: Black Hawk County معاون صندلی Nate Guber.
 
به عنوان کلمه از سردرگمی و هرج و مرج گسترش آیووا حزب دموکرات برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در تلاش برای توضیح مسائل با سیستم گزارش دهی. اما حداقل یک کمپین گفته است که می خواهد پاسخ های بیشتر.

دانا ریموس, general مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین نوشت: در نامه ای به رهبران دولت که مبارزات “سزاوار کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت برای پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

“برنامه ای که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است” ریموس نوشت به صندلی و مدیر اجرایی حزب دموکرات آیوا “در حال حاضر ما درک می کنیم که حزبی صندلی در حال تلاش برای — و در بسیاری از موارد عدم — گزارش نتایج telephonically به حزب. این حاد شکست اتفاق می افتد در سطح ایالت.”

پس از نیمه شب IDP وب سایت که در آن نتایج قرار شد ارسال شده هنوز هم تا به حال صفر بعدی به هر نامزد را نام. تا آنجا که نامزدها نگران بودند و آن را به معنای همه آنها می تواند اعلام پیروزی که آنها را در موجی از با هم تداخل دارند سخنرانی اواخر دوشنبه شب.

و در حالی که آیووا حزب دموکرات گفت: این کار به اعتبار نتایج با استفاده از عکس و دنباله مقاله نامزدها در حال حاضر در حال تغییر تمرکز خود را به بعد از مسابقه: مقدماتی نیوهمپشایر در 11 فوریه.

“به نحوی بطریقی من در هواپیما امشب به نیوهمشایر” سناتور ctq گفت: جمعیت حامیان و داوطلبان. “و ما در حال آوردن این بلیط به New Hampshire.”

جمهوری خواهان هدر رفته هیچ زمان تصرف در هرج و مرج است.

“دموکرات ها کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ است. این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند. و این افرادی که می خواهید برای اجرای کل ما مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد ؟ امشب رئیس جمهور تهمت ارسال شده یک رکورد عملکرد خوبی اجرا جمهوریخواه آیوا قفقاز با رکورد مشارکت در انتخابات برای یک مناظره” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت.

اوباما کنگره را علامت مراتع کارولینای شمالی یک مدافع سرسخت آقای ترامپ استفاده سردرگمی به هدف دموکرات مواضع سیاست.

“مردمی—این حزب است که می خواهد برای اجرای بهداشت و درمان خود را کنترل و اشتغال شما تصمیم می گیرید که چه نوع از ماشین شما می توانید درایو و بیشتر” او هنوز توییتی.

در این نقطه هیچ کس در حزب دموکرات و یا تهمت و دولت گفت: آنها هر مدرکی که نتایج هک شد.

— عمده گرت استیو دورسی و آدم بروستر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de