شارلاتان و نادال برنده آرکانزاس دربی

شنبه اول مه معمولا برای Kentucky Derby اما با یاد مسابقه به تعویق افتاد تا سپتامبر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آرکانزاس دربی برگزار شد در خود جای داده است. نادال مدعی پیروزی در بخش 2 مسابقه در حالی که شارلاتان برنده در بخش 1.

نادال در حال حاضر شکست نخوردگان در چهار شروع می شود با توجه به رادیو فردا وابسته WKYT. با چهار پیروزی نادال برداشت 100 Kentucky Derby نقطه نقل مکان کرد و به مقام اول در هیئت مدیره رهبر.

در حالی که نادال تا به حال برای رسیدن به چاه های فرعی رودخانه شارلاتان برنده بخش 1 مسابقه به راحتی. هر دو اسب آموزش دیده توسط باب Baffert. سالن از شهرت مربی نیز آموزش دیده آمریکایی فرعون و توجیهگذشته دو اسب برنده Triple Crown.

مسابقه برگزار شد و بدون تماشاگر و محروم کردن خدمه تمام پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

مجازی Kentucy دربی مسابقه نیز برگزار شد شنبه, خوردگی, دیجیتال, تفریح گذشته تاج سه گانه برندگان در برابر هر یک از دیگر. دبیرخانه که برنده کنتاکی دربی در سال 1973 در راه خود را به تبدیل شدن به اولین برنده تاج سه گانه در 25 سال برنده آن مسابقه.

به گزارش آسوشیتد پرس گذشته تاج سه گانه برندگان تجزيه و مقامات در Churchill Downs قرار داده و به بافت تاریخی با اسب مسابقه ، که اطلاعات بود و پس از آن تغذیه به مدل های کامپیوتر است که تعیین می شود که از 13 اسب را بهترین شانس برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net