تقریبا با تمام ورزش لغو آن است که شاید اتصالات که یکی از معدود رویدادهای در حال وقوع در انگلستان در روز دوشنبه یکی از ویژگی های آن, نشاط بخشی, داستان است.

به همین دلیل است که چارلی دیویسون است و نه فقط یک المپیک امیدوار رقابت در بوکس محاکمه در جعبه مس در لندن است. علاوه بر این او نیز یک مادر از سه که فقط بازگشت به ورزش پس از هفت سال وقفه.

Davison خودش اذعان می کند او هرگز انتظار می رود به پشت در حلقه اجازه دهید به تنهایی با هدف تامین امنیت یک نقطه در تیم توکیو. سال ها او را به گوش کسانی که در فکر او هرگز بازگشت پس از پله و دور از ورزش 19 ساله را به هنگام تولد به Arnell در حال حاضر در سن هشت. اما این تغییر از دو سال پیش و در حال حاضر در نهایت تبدیل شدن به یک المپیک واقع بینانه رویا.

“مردم فکر می کنم شما نمی توانید مسائل بعد از بچه ها می گوید:” Davison. “من می دانم که مردم شک من با سه بچه. “او نمی خواهد بود قادر به بازگشت” آنها می گویند حتی قبل از اینکه من جعبه [English بوکس آماتور] قهرمانی. احساس می کنم از نظر ذهنی قوی تر است. داشتن شک باعث می شود شما بیشتر مصمم می دهد و به شما درایو به این باور شما می توانید آن را انجام دهید. من فقط خوشحالم که من کرده ام اثبات آنها اشتباه است.”

و اثبات آنها را اشتباه او قطعا است. Davison بوکس سفر آغاز شد و در سن هشت هنگامی که پدر او علامت خواهد تدریس خود را بر روی پد در خانه چون او را در سالن ورزش های محلی سه گانه تبدیل به دور بودن یک دختر است. “آنها به من گفت که آنها اجازه نمی دهد به جعبه” به یاد می آورد Davison. “من رفت و برگشت یک سال بعد و من را قبول کردند.”
Davison دعوت شد GB بوکس انتخاب برای یک سری از ارزیابی روز در ماه ژانویه و پس از تحت تاثیر قرار دادن شد بعید تازه وارد در GB بوکس سکو پتانسیل تیم ملی


اعتبار: ASADOUR GUZELIAN

Davison افزایش از طریق صفوف اما بسیاری – از جمله Davison خودش – او را به عهده گرفت بوکس حرفه ای بود بیش از زمانی که او تا به حال Arnell آرمانی در حال حاضر 6 و امیر, 4.

“او [Arnell] برنامه ریزی شده بود و بنابراین شد و دو نفر دیگر می گوید:” Davison. “پس از من تا به حال بچه ها من نمی هر گونه اهداف است. من فکر کردم من می خواهم به بازگشت به آموزش اما نه جعبه و دوباره به رقابت بپردازند. پس از داشتن سه فرزند چه کسی خواهد بود ؟ که یک شغل تمام وقت خود را.”

که تغییر در سال 2018 زمانی که Davison با حمایت از شریک زندگی بروس ساخته شده خود باز گشت. او سقوط کوتاه از عقد -57kg عنوان در زبان انگلیسی بوکس آماتور قهرمانی که سال – حفظ او بیش از حد نور برای کاهش وزن, اما این شکست مسلح با مطلب تعیین. در ماه آوریل گذشته او به دنبال در قدم به قدم از سابق بریتانیا دو طلای المپیک مدال نیکولا آدامز و همکار بریتن ساوانا مارشال در حال تبدیل شدن به زبان انگلیسی آماتور ملی قهرمان -54kg دسته.

“پدر من وجود دارد می گوید:” Davison. “او یک ماهیگیر بنابراین به طور معمول دریافت نمی کند به آمدن به من دوره. به عنوان به زودی به عنوان من آمد از حلقه او مرا در آغوش گرفت و گفت: “خوب انجام می شود.’ حتی زمانی که من به او گفتم که من می خواهم برداشت شده به صورت مقدماتی او گریه کرد. او فکر نمی کنم من می خواهم آمد اما او همیشه رویایی که با من در مورد رفتن به بازی های المپیک است.”
Davison به دنبال در قدم به قدم از دو قهرمان المپیک نیکولا آدامز در حال تبدیل شدن به زبان انگلیسی آماتور ملی قهرمان -54kg دسته آوریل گذشته


اعتبار: PA

موفقیت او باعث GB بوکس انتخاب به دعوت او را برای یک سری از ارزیابی روز در ماه ژانویه و پس از تحت تاثیر قرار دادن دیویسون شد بعید تازه وارد در GB بوکس سکو احتمالی تیم ملی. کامل-زمان نقش نیاز به ورزشکاران می شود بر اساس در زبان انگلیسی, موسسه ورزشی, Sheffield پایگاه شنبه تا پنج شنبه هر هفته. برای Davison به این معنی که هزینه های دردناک زمان دور از خانواده اش که در لوئستافت در سوففلک.

“من بزرگتر بود نشان می دهد-و-tell جلسه در کلاس های خود در مدرسه می گوید:” Davison. “او در زمان محلی کاغذ با او و کلاس خود را نشان داد آنچه که من انجام شده بود او را برکت دهد. من حتی نمی دانند که او می خواهم آن را انجام داده تا زمانی که معلم خود را کشیده من به یک طرف و به من گفت. او باید مخفیانه آن را در او را برکت دهد. او را مناسب مومیایی پسر نیز هست. او واقعا افتخار می کنم. او در مورد بوکس زیادی است. یکی از جوانترین همیشه به من می گوید: ‘مطمئن شوید که شما برنده شوید!’ زمانی که من فقط آموزش او را واقعا نمی فهمید.”

Davison حمایت کرده است او جوانترین امیر به عنوان کسی است که به احتمال زیاد به دنبال او در مشت پرتاب داده می شود او در حال حاضر ماهر در بازی مبارزه با برادر که دو برابر سن او. هیچ یک از آنها خود را تماشا mum, spar اگر چه Arnell که قدیمی ترین دیده است “بیت و باب” گاه به گاه در طول سفر به ورزشگاه.

آنها ممکن است فرصتی برای انجام درست که اگر Davison می آید از طریق مقدماتی این هفته شروع با تقلا در برابر Carly McNaul از ایرلند.
Davison دعوا ایرلند Carly McNaul در مس جعبه آرنا در روز دوشنبه


اعتبار: ASADOUR GUZELIAN

او در رقابت برای یکی از شش 51kg او بندی وجود دارد -54kg وزن برای زنان در سطح المپیک. وجود هشت کلاس برای مرد و پنج زن برای زنان در این سال ها در توکیو یک هفته پس از بهبود از 10 برای مردان و برای زنان در المپیک ریو در سال 2016.

“این اشتباه است که واقعا می گوید:” Davison. “وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان بوکس امروزه. باید وجود داشته باشد بیشتر وزن دسته بندی درست مثل مردان باید آن را برابر با صداقت. هر دو تازه کار و حرفه ای بوکس زنان پررونق است. من نمی مبارزه را 51kg اما من احساس خیلی خوب در 54kg آن باور نکردنی بود. شاید پس از توکیو آنها را به چند دسته بیشتر در من خواهد بود سوخته در برخی از روش های چون دوست داشتم آن شده است این سال است.”

آیا این supermum جرات به خواب ؟ “من در تلاش برای آن را همه در گشاد گشاد راه رفتن می گوید:” Davison. “من سعی کنید به فکر می کنم بیش از حد در مورد آن چرا که کمی خطرناک است اگر شما انجام دهد. من فقط می خواهم برای لذت بردن از هر ثانیه تنها به دلیل این ممکن است دور دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im