چارلی Elphicke همسر افسردگی او را در توییتر پس از او اتهام آزار جنسی دو زن

سابق محافظه کار MP چارلی Elphicke است ریخته شده است با همسر خود در توییتر لحظات پس از اتهام آزار جنسی دو زن است.

Elphicke, 49 کرده بود را تکذیب کرد سه فقره تجاوز جنسی در زنان در دادگاه در Southwark تاج دادگاه. او در حال حاضر هشدار داده شده است که او چهره واقعی “امکان” از زندان است.

قاضی Mrs عدالت ویپل منتشر شد Elphicke وثیقه به زندان محکوم در ماه سپتامبر و گفت: “همه [حکم] گزینه های باز باقی می ماند.

“وجود دارد یک امکان بسیار واقعی او چهره فوری بازداشت است.”

مدت کوتاهی پس از این احکام بودند تحویل Elphicke همسر ناتالی که در زمان بیش از او را به عنوان داور MP در توییتر اعلام کرد که ازدواج آنها بود.

این جفت ارز وارد کرده و دکمه سمت چپ دادگاه دست در دست هر روز در دادگاه اما خانم Elphicke سمت چپ به تنهایی پس از او به زودی به شوهر سابق محکوم شد.
چارلی و ناتالی Elphicke تصویر خروج از دادگاه در دست در دست در روز چهارشنبه


اعتبار: Paul Grover
ناتالی Elphicke باعث می شود همان پیاده روی در روز پنج شنبه این بار به تنهایی


اعتبار: Kirsy اوکانر/PA

برای اولین بار تعداد مربوط به یک حادثه در Elphicke لندن در تابستان سال 2007 زمانی که دادگاه شنیده ام او را بوسید و یک زن در اوایل 30s در حالی که همسر او بود دور برای شب.

شاکی که نمی تواند شناسایی شود گفت: Elphicke سپس تعقیب او دور خانه اش شعار دادند: “من شیطان حزب محافظه کار”.

دومین شاکی پارلمانی کارگر در اوایل 20s که او نیز نمی تواند شناسایی شود گفت: Elphicke سعی کردم به او بوسه سپس groped او پس از به اشتراک گذاری یک نوشیدنی در وستمینستر در مارس 2016. او گفته به او گفت که پس از آن: “من خیلی شیطان گاهی اوقات.”

همان زن متهم Elphicke در حال اجرا دست خود را تا ران او نسبت به او کشاله ران و زیر ماه.

آن را می توانید در حال حاضر نیز نشان داد که یک سوم زن ادعا شده اند sexually assaulted by سابق MP.

اسکاتلندیارد بررسی این ادعا اما هیچ اقدام دیگری گرفته شد.

Elphicke گفت منصفه او تحت یک “misapprehension” هنگامی که او را بوسید اولین زن در سال 2007 متوقف شد لحظه ای روشن شد او نه خوش آمدید خود را پیشرفت. وی در اتوبوس و تعقیب او.

او گفت: او می خواست رابطه با مجلس کارگر را تکذیب کرد اما از نظر جنسی آزار او گفتن که دادگاه او تا به حال نه او را لمس نامناسب.

Elphicke گفت منصفه او تا به حال یک رابطه با یک زن در 20s بین 2015 و 2017. او همچنین نمی تواند شناسایی شود به دلایل قانونی.

داوران فرستاده شد به عمدی در روز سه شنبه ناهار و سابق سیاستمدار گناه از همه اتهامات دو روز بعد.

Metropolitan Police کارآگاه گروهبان مایکل McInerney که به مدارک و شواهد در دادگاه گفت: پس از صدور حکم: “این هشدار دهنده حوادث ناراحت کننده برای هر دو زنان و من می خواهم به اذعان خود شجاعت در گزارش حوادث و همکاری با پلیس بررسی است.

“Elphicke بود ماندگار در پیشرفت های جنسی خود را نشان داد و عدم خویشتن داری و توجه به زنان که احساسی خوب بودن و حرفه ای زندگی قرار گرفتند چه اتفاقی افتاده است.

“قربانیان غیر جنسی اخیر جرائم نباید منصرف از گزارش آنچه اتفاق افتاده است به آنها را به پلیس. به خصوص آموزش محققان را به بررسی این ادعا و به دنبال تعقیب جایی که ممکن است در حالی که ارائه پشتیبانی لازم برای قربانیان است.”

کار MP جس فیلیپس’ رسانه های اجتماعی اشتباه

جس فیلیپس تقریبا خودش را در آب گرم پس از او اظهار نظر در مورد شواهد در Charlie Elphicke دادگاه در رسانه های اجتماعی.

سایه خانه دفتر وزیر به نظر می رسد به شک سابق دوور MP پیشنهاد که یکی از قربانیان یک جوان پارلمانی کارگر بود او را تشویق کرد.

نقل قول tweeting یک گزارش مطبوعاتی تحت عنوان: “نماینده سابق چارلی Elphicke گفت: زن او منجر شده بود او را در حمله به دادگاه می شنود” از جولای 9, Ms فیلیپس نوشت: “این حساب هیچ کاری نمی کند برای کاهش رفتار خود را. قاعده کلی برای من همیشه نگاه که در آن قدرت نهفته بود که او همیشه “شیطان” با زنان ارشد تر از او. مردم تمایل دارند هرگز به اتوبوس کسی که می تواند گونی آنها را.”

محتویات جیر مطرح شد توسط وکلا در Elphicke آزمایشی در 10 ژوئیه در غیاب هیئت منصفه در Southwark تاج دادگاه.

قاضی دادگاه خانم عدالت ویپل گفت: او را “اقدام” اگر او را دیدم چیزی در این پست که نگران او. توییت شد و پس از آن حذف شده است.

بازیکنان کلیدی در این تجاوز جنسی محاکمه

چارلی Elphicke

49 ساله بود و به عنوان یک عضو 2019 کلی انتخابات پس از نزدیک به یک دهه در وستمینستر برای آماده سازی خود را برای تجاوز جنسی محاکمه.

وکیل مالیاتی وارد سیاست به عنوان یک Lambeth قصبه عضو شورا در 1990s قبل از موفقیت ایستاده به نمایندگی از دوور در انتخابات سال 2010 پیوستن به یک بسته در حال حاضر با مشخصات بالا محافظه کار مجلس از جمله ساجد جاوید دومینیک Raab و Priti پاتل.

Elphicke مبارزه برای باقی می ماند در سال 2016 به اتحادیه اروپا همه پرسی که قرار دادن او در موقعیت های روی حیله و تزویر زمانی که ترکیبات خود رای دادند و تقریبا دو به یک به نفع ترک.

پدر, از دو حال حزب شلاق به حالت تعلیق در سال 2017 زمانی که اتهام تجاوز جنسی برای اولین بار پدید آمده بود اما بحث برانگیز ابقاء یک سال بعد برای حیاتی رای اعتماد در پس از آن نخست وزیر ترزا ممکن است.

شلاق خارج شد دوباره زیر فصل تابستان که خدمات تاج دادستان اعلام کرد تصمیم خود را به اتهام Elphicke.

ناتالی Elphicke

متهم است که جانشین او به عنوان داور MP و مادر دو فرزند.

Mrs Elphicke همراه شوهرش به دادگاه در طول محاکمه نگه داشتن دست خود را و راه رفتن به ساختمان در کنار او.
چارلی Elphicke و ناتالی Elphicke دست در دست آنها به سمت چپ Southwark دادگاه تاج پیش از آن در هفته


اعتبار: Paul Grover

در عین حال او به نظر نمی رسد در دادگاه شماره یک به عنوان شوهرش به شواهد و مدارک و نه بود او به تماشای ویدئو از طریق لینک در ضمیمه دادگاه. به جای او باقی می ماند در یک طرف اتاق در طبقه دیگر و اغلب دیده می شود خروج از ساختمان که دادگاه شکست برای ناهار.

او نه به عنوان یک شاهد برای دفاع و متهم توسط دادستان از “فرمان روشن” از دادگاه امتناع به شواهد در شوهرش دفاع. دفاع از این رد.

زن یکی

زن شکایت کرده است که Elphicke sexually assaulted او پس از دعوت از او برای نوشیدن در خانه اش در لندن در سال 2007.

او در اوایل 30s و گفت: Elphicke – که به تازگی تبدیل به یک پدر برای بار دوم – شروع کرد به بوسیدن او دستمالی سینه اش و سپس او را تعقیب دور خانه اش در تلاش برای زدن او را پایین شعار: “من شیطان حزب محافظه کار”.

زن آمد به فروش داستان او به آینه روزنامه برای £30,000 حدود یک دهه بعد از آن اما در عوض رفت و به پلیس.

او شکست را به عنوان او به مدارک و شواهد خود را به دادگاه. او نمی تواند شناسایی شود به دلایل قانونی.

زن دو

زن گفت: او تجاوز جنسی دو بار در سال 2016 زمانی که او در اوایل 20s و کار در مجلس.

یکی از این حوادث اتفاق افتاده در وستمینستر که Elphicke دعوت او را برای یک نوشیدنی و سپس سعی کنید به بوسه او را و او. دیگر حادثه اتفاق افتاده در جای دیگر یک ماه بعد, او گفت:.

شاهد شد گریان به او بازگو اتهامات.

Elphicke که در شاهد جعبه گفت که او “besotted” با کاری که او propositioned. او هم نمی تواند شناسایی شود به دلایل قانونی.

زن سه

این کاری بود که شاکی در دادگاه اما با این وجود نمی توان به نام به دلایل قانونی.

Elphicke گفت منصفه او تا به حال یک رابطه جنسی با این زن بود که در 20s خود را از سال 2015 تا 2017. اما او گفت: او را که سوار امور گفتن منصفه او “بسیار دشوار”.

او گفت: “واقعا احساس” او “در یک موقعیت به نوبه خود درخواست او” و توضیح داد که چگونه او را “مشتاق” اغلب گرفتن دست خود را و آن را “بسیار روشن او می خواست بیشتر”.

زن بود و نه شاهد در Elphicke را محاکمه.

آن میلتون

سابق محافظه کار همکار Elphicke را او در خدمت به عنوان معاون رئیس شلاق در سال 2017, زمانی که او آگاه شد از اتهامات علیه او.

آن Ms میلتون که برای اولین بار گفت Elphicke از شکایت هنگامی که او تماس گرفته شد پارلمانی کارگر او متهم به حمله کرده اند.
آن میلتون می رسد در Southwark دادگاه تاج


اعتبار: ویکتوریا جونز/PA

دادگاه شنیده راز ضبط آن جلسه که در طی آن Elphicke توصیف ادعا می کند به عنوان “بد و نادرست”.

او گفت: این زن “خواهد شکایت کرده اند ماه پیش اگر از آن درست بود” ادعای Ms میلتون گفت: بی ربط بود.

Ms میلتون بود پشتیبانی حزب سابق همکار مارگوت James زمانی که او بود به نام به شواهد در دادگاه برای محاکمه.

دومینیک غمگین QC

Elphicke ظاهرا خیلی شوکه اتهامات قرار داده و به او در اولین جلسه با حزب شلاق که توسط دوم او مطمئن ساخته شده او lawyered ،

و با دادستان کل سابق دومینیک غمگین او بود که فقط.
دادستان کل سابق دومینیک غمگین


اعتبار: PA/یعقوب شاه

آقای سرند شده توسط Elphicke در دادگاه به عنوان “بهترین وکیل من می دانم … یک مرد از unimpeachable صداقت”.

Elphicke گفت: آقای اندوهگین خودش MP تا 2019 بود “castigated” به شلاق برای راه های که در آن آنها تا به حال انجام تحقیقات خود را به انجام, اگر چه او بعدها اذعان کرد که او تا به حال داده نشده دوست خود را به کامل تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر