چارلی کرک: در مواجهه با رسانه ها حملات پنس مدل رواقی | نظر


“هدف از زندگی است که نمی شود در کنار اکثریت اما برای فرار پیدا کردن خود در صفوف دیوانه است.” —مارکوس اورلیوس

سه شنبه گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس در بر داشت خود را دوباره تحت حمله از نزدیک مجنون اخبار اصلی رسانه ها, این بار نه برای پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از کلینیک مایو. هدف از سفر خود به برجسته کردن تحقیقات در حال انجام وجود دارد برای مبارزه با “چینی coronavirus.”

حمله به پنس در حال معمولی ترکیبی از نفرت خرده و فقط ساده احمق. او مواجه شده است و این نوع از سولفات همیشه از توافق به اجرا در کنار آن نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازدید فقط شدید تر شد پس و اخیرا زمانی که او منصوب شد رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

در هر مرحله پنس مسلما بیشتر شده است و وظیفه و خوشخو در انجام شغل خود را از هر معاون رئیس جمهور در حافظه اخیر است. او بوده است “سرباز خوب” زخم هر دو فضیلت و وفاداری در حالی که انجام کارهای خود است.

در کوتاه, معاون رئیس جمهور, پنس شده است مدل رواقی.

فلسفه رواقیون یک مدرسه مسیحیت فلسفه است که قدمت آن به یونان باستان است. آن است که کامل فلسفه است که در آن حاوی اخلاقی جزء محور وحدت طبیعت منطق و وظیفه. در ساده ترین معنا فلسفه رواقیون مکان فضیلت از همه ویژگی های دیگر آموزش پیروان به ترس کنترل و یا پیگیری از لذت.

در حالی که یونانیان ممکن است اختراع آن رواقی اخلاق خود را مدیون معاصر درک به رومیان در درجه اول سیسرو سنکا و مشهورترین امپراتور مارکوس اورلیوس. Aurelius’ تاملات منتشر شده پس از مرگ او به شکل واقعی بنیاد مدرن ما ادراک از فلسفه رواقیون.

“نجیب مرد مقایسه و برآورد خود را با یک ایده است که بالاتر از خود و یک مرد متوسط با یکی پایین تر از خودش. یکی از تولید گرد و غبار; دیگر جاه طلبی است که در راه است که در آن یک مبتذل مرد در طلب آن.”

آنچه که الهام بخش من در تماشای معاون رئیس جمهور انجام رواقی وظیفه برای حمایت از فرمانده کل قوا است که او آن را نه به عنوان یک مدافع است اما به عنوان یک مدافع. بسیاری از رئيس جمهور را به دشمنان نشان می دهد که پنس دفاع رئیس جمهور از ترس. به عنوان اگر به رنگ او را به عنوان یک دست نشانده سازگار تلاش برای صرفا زنده ماندن در سایه غیر قابل پیش بینی قدرتمند. مشکل با این ساخت است که این نشان میدهد که پنس است بی اهمیت انسان توجه خود را سیاسی وجود تنها به هوی و هوس از رئیس جمهور. که نمی تواند بیشتر از حقیقت.

قبل از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور پنس به عنوان یک کنگره و به عنوان فرماندار ایندیانا است. قبل از سال 2016 پنس در نظر گرفته شد یک نامزد ریاست جمهوری در حق خود و همه چیز را او انجام داده است بیش از گذشته سه سال به علاوه تنها به تقویت این احتمال در سال 2024 میلادی و فراتر از آن.

“ما بیش از حد عادت کرده اند به نسبت به یک علت واحد است که این محصول از چند و اکثر ما مجادلات آمده از آن است.”

در نظر گرفتن نقش به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار—نقش برخی از نظریه پردازان توطئه فکر رئیس جمهور قرار می گیرد او را به او را به یک پسر پاییز—معاون رئیس جمهور گرفته شده از یک رویکرد چند وجهی برای گرفتن بحران تحت کنترل و هماهنگی بزرگترین فدرال پاسخ پس از جنگ جهانی دوم است. او به طور همزمان مشغول به کار شده است به امریکا بازگشت به کار با خیال راحت و مسئولانه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. و هنوز هم منتقدان خود را به او حمله بی وقفه.

“به زندگی خوش و خرم است که به سمت قدرت روح است.”

بدون شک بسیاری از معاون رئیس جمهور رفتار و طبیعت مدیون به خود مؤمن و ایمان مسیحی است. که من بدست می دانم که او در طول زمان من شما را به لذت بردن از مکالمات ما از معنویت. با وجود شهرت خود را به صورت جدی (مشخصه اغلب به عنوان برچسب “رواقی”) من او را در بر داشت به یک, شاد, شاد, شخص (حقیقی مشخصه یک رواقی) که بسیار راحت در پوست خود.

Mike Pence
معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس می رسد به صورت روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 19 در واشنگتن ،
Tasos Katopodis/گتی

“محتوا به نظر می رسد آنچه شما واقعا هستند.”

شاید به نا امیدی از منتقدان پنس به سادگی حاضر به ترک خود را تحت موشکافی و یا فشارهای خود ، او در بر داشت فضیلت در زندگی یک زندگی است که با تمرکز بر وظیفه و خدمت به مردم آمریکا است. هنگامی که یک فرد قادر به مرحله به آن طرز فکر و به طور کامل در آغوش که اخلاق تبدیل شدن آنها به همه اما غیر قابل خراب کردن به نیروهای خارجی. آنها به خصوص انعطاف پذیر در برابر حملات از کسانی که هیچ حس وظیفه و نگه دارید و هیچ فضیلت است. اگر شما نیاز به اثبات بیشتر سازمان دیده بان چگونه او مسالمت آمیز پاسخ به نمونه کشت از “مارپیچ سوال” در کنفرانس مطبوعاتی.

همانطور که برای چه می آید بعدی برای, معاون رئیس جمهور, من هیچ راهی برای دانستن. من به این باور است که پس از آنچه را موجه بود هشت نمونه سال به عنوان معاون او خواهد شد در یک موقعیت برای ایجاد یک اجرای موفق در کاخ سفید است. آنچه می دانم این است که هر گونه تصمیم گیری ساخته خواهد شد پس از یک حسابداری کامل وظیفه خود را به خدا و کشور است. همانطور که من او را شناخته ام به موجب مایک پنس می داند هیچ شخصی دیگر حساب دیفرانسیل و انتگرال.

چارلی کرک موسس و رئيس جمهور از نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و نویسنده نیویورک تایمز پرفروش این MAGA دکترین: تنها ایده هایی که برنده خواهد شد در آینده و میزبان از چارلی کرک نشان می دهد.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im