چلسی با پیوستن به موسسه خیریه پناه بردن به جمع آوری کمک مالی برای حمایت از داخلی قربانیان سوء استفاده در طول coronavirus مستند

چلسی پیوسته اند با موسسه خیریه در بریتانیا پناه به افزایش بودجه برای حمایت از زنان و کودکان تجربه خشونت خانگی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

استفاده داخلی حوادث را به شدت افزایش یافت در سراسر جهان در طول مستند و انزوا با مدارک و شواهد از چین آشکار است که استفاده داخلی موارد سه برابر طول خود را مستند و گزارش خشونت خانگی به پلیس پریدن 36 درصد در پاریس. در انگلستان ملی Domestic Abuse helpline دیده است 25 درصد افزایش تماس ها و درخواست آنلاین برای کمک به از مستند.

چلسی زنان مدیر اما هیز همراه با باشگاه های مردان و زنان, بازیکنان در حال حاضر گرفته شده در دیجیتال کمپین برای جمع آوری کمک برای پناه با چلسی امیدوار کننده برای مطابقت با تمام کمک های مالی دریافت شده در شش هفته.

پناهگاه فراهم می کند یک شبکه ملی است که از خدمات و پشتیبانی در سراسر 6,500 زنان و کودکان روزانه. این شامل محل اقامت اضطراری امدادرسانی به جامعه مستقل خشونت خانگی حمایت و یک تیم از کودک حمایت از کارگران و همچنین 24 ساعته ملی خشونت خانگی با خط تلفن. خط تلفن دریافت بیش از 270 تماس ها و مخاطبین هر روز بیشتر با پشتیبانی آنلاین.

“من افتخار می کنم به رهبری این باشگاه حمایت از این علت ارزش در طول این زمان دشوار برای بسیاری از” گفت: هیز. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای مردم به مقابله با در حال حاضر آب و هوا اما مهم این است که ما در حمایت از آسیب پذیر و کسانی که ممکن است احساس تنهایی یا بدون صدا.”

این یک حرکت قابل توجهی برای یک باشگاه فوتبال به اعلام حمایت خود را در این زمان برای مبارزات انتخاباتی از این طبیعت داده می شود ورزش را ناراحت رابطه با خشونت خانگی. یک 2014 مقاله پژوهشی توسط دانشگاهیان در دانشگاه لنکستر یافت که تعداد استفاده داخلی حوادث گزارش شده به پلیس افزایش 38 ٪ زمانی که انگلستان مردان از دست رفته جام جهانی.

در هفته های اخیر بوکسور بیلی جو ساندرز تا به حال گواهینامه خود را به حالت تعلیق توسط انگلیسی هیئت بوکس کنترل برای ارسال یک ویدیو که در طی آن او توضیح داد که با یک punchbag چگونه واکنش نشان می دهند اگر “خود را زن دادن به شما دهان به دهان” و چه به “ضربه او را در چانه” در طول مستند. لیگ یک باشگاه Wycombe Wanderers شد انتقاد از خشونت های خیریه که آنها توصیف یک ویدیو ارسال شده توسط مدافع جک گریمر که برجسته و مادر خود را در قانون گره خورده است تا در یک کمد به عنوان “ارسال شده با good-humoured نیت”.

ساندرا هرلی, مدیر اجرایی پناه می گوید: ‘استفاده داخلی است و بزرگترین مسئله بر زنان و کودکان در این کشور است. تقریبا یک سوم زنان تجربه خشونت خانگی در طول عمر خود و دو زن کشته شده در انگلستان و ولز در هر هفته.

‘این است که مرگ و زندگی موضوع است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری پناه نیاز به رسیدن به زنان و کودکان خود را که نیاز به خدمات خود را. ما می خواهیم زنان در سراسر کشور امروز می دانیم که پناه وجود دارد برای حمایت از آنها در سراسر ساعت – آنها به تنهایی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de