چلسی منینگ تیم حقوقی گفت: تحلیلگر اطلاعاتی سابق تلاش کردند تا زندگی خود را در روز چهارشنبه اما منتقل شد به یک بیمارستان که در آن او در حال بهبود است.

Ms منینگ شده است و در زندان پس از مارس 2019 برای امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی WikiLeaks. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه فدرال در الکساندریا در روز جمعه به صورت یک جلسه در یک حرکت به فسخ مدنی تحقیر و تحریم های ناشی از آن امتناع.

در این حرکت ثبت شده در ماه گذشته, Ms منینگ وکلا استدلال می کنند که خانم منینگ نشان داده در طول حبس که او را نمی توان وادار به شهادت قبل از هیئت منصفه.

Ms منینگ خدمت هفت سال در یک زندان نظامی برای نشت یک گنجینه ای از اسناد به ویکی لیکس قبل از رئیس جمهور باراک اوباما تبدیل باقی مانده از او 35 سال حبس در سال 2017.

اسکندریه کلانتر دانا Lawhorne چهارشنبه گفت: “یک حادثه وجود دارد در حدود 12.11 pm امروز در اسکندریه بالغ بازداشتگاه مربوط به اهل بیت چلسی منینگ. آن رفتار مناسب با کارکنان حرفه ای ما و خانم منینگ امن است.”

اندی Stepanian سخنگوی خانم منینگ تیم حقوقی گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که Ms منینگ “باقی می ماند و تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im