یک قاضی در روز پنج شنبه دستور داد که سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ در زندان جایی که او برگزار می شد در اهانت به دادگاه به دلیل امتناع از شهادت در مقابل هیات منصفه. منینگ شد و همچنین دستور داد به پرداخت $256,000 جریمه تعلق طول بازداشت. منظور می آید فقط یک روز پس از منینگ حقوقی تیم گفت: او اقدام به خودکشی در ویرجینیا بازداشتگاه جایی که او زندانی شد.
 
قاضی آنتونی Trenga حکومت است که منینگ را “ظاهر قبل از هیئت منصفه است که دیگر مورد نیاز در آن او را بازداشت دیگر در خدمت هر سرکوبگر هدف است.” منینگ را آزاد است و نه وابسته به او پرداخت $256,000.
 
منینگ تیم حقوقی بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر. ایالات متحده دفتر دادستان در منطقه شرقی ویرجینیا کاهش یافته است به نظر.

منینگ که مشغول به کار به عنوان یک تحلیلگر اطلاعاتی در عراق به اعدام محکوم شده در سال 2013 برای نشت طبقه بندی شده دولتی و نظامی اسناد به ویکی لیکس و با توجه به 35 سال نظامی حکم. رئیس جمهور اوباما تبدیل حکم او در سال 2017 قبل از او در سمت چپ اتاق.
 
دو سال بعد منینگ زندانی بوده دوباره در مارس 2019 برای امتناع از شهادت در مقابل هیات منصفه بررسی WikiLeaks. او منتشر شد و حدود دو ماه بعد هنگامی که هیئت منصفه در مدت منقضی شده — اما پس از آن بود که آمریکا دوباره یک هفته بعد برای امتناع مطابق با دوم احضاریه از جدید هیئت منصفه.
 
در آن زمان قاضی گفت که او می تواند زندانی تا 18 ماه است که او می تواند جریمه 500 دلار در هر روز به مدت 30 روز و 1000 $در هر روز پس از 60 روز است.
 
منینگ بارها اعتراض به گراند داوران و گفت که او حاضر به شهادت دادن. در سال 2019 او گفت قاضی Trenga در نامه ای: “من شیء به این هیئت منصفه … به عنوان تلاش برای ترساندن روزنامه نگاران و ناشران که خدمت بسیار مهم عمومی خوب است. من تا به حال این, ارزش, از آنجایی که من یک کودک بود و من تا به حال سال حبس به منعکس کننده بر روی آنها. برای بسیاری از آن زمان من وابسته برای بقا در ارزش من من تصمیمات و وجدان من. من نمی خواهد رها کردن آنها را در حال حاضر.”

—کلر Hymes کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im