تحلیلگر اطلاعاتی سابق آمریکا چلسی منینگ است دوره نقاهت در بیمارستان پس از تلاش برای گرفتن زندگی خود او تیم حقوقی ،

پلیس تایید کرد وجود دارد “یک حادثه” شامل منینگ 32 در یک مرکز بازداشت در ویرجینیا که در آن او برگزار شده است پس از ماه مه گذشته.

منینگ شد remanded برای اهانت به دادگاه به دلیل امتناع از شهادت قبل از پرس و جو به ویکی لیکس.

او علت به نظر می رسد قبل از دادگاه در Alexandria, Virginia در روز جمعه.

اندی Stepanian سخنگوی منینگ تیم حقوقی, گفت که او همچنان به امتناع “شرکت در یک راز هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده”.

“اقدامات او امروز شواهد قدرت از اعتقادات و همچنین عمیق آسیب او همچنان به رنج می برند به عنوان یک نتیجه از او “عمران ” سلول” آقای Stepanian گفت.

  • سابق ارتش leaker برای انتخابات سنا
  • آشفته زندگی چلسی منینگ

در یک بیانیه اسکندریه کلانتر دانا Lawhorne گفت: “یک حادثه وجود دارد در حدود 12:11pm امروز در اسکندریه بالغ بازداشتگاه مربوط به اهل بیت چلسی منینگ. آن رفتار مناسب با کارکنان حرفه ای ما و خانم منینگ امن است.”

منینگ به جرم پیدا شد در سال 2013 از اتهام از جمله جاسوسی برای نشت نظامی مخفی فایل ها را به ویکی لیکس اما او اام در سال 2017 پس از آن باراک اوباما ،

او در پاسخ به پرسش دیگری در مورد ویکی لیکس از محققان از آنجا که او می گوید: او در حال حاضر با توجه شهادت او در طول سال 2013 محاکمه.

ما دادستان شده اند تحقیق در مورد ویکی لیکس برای چندین سال. آنها در حال حاضر به دنبال استرداد ویکی لیکس از بنیانگذاران جولیان آسانژ از بریتانیا بیش از او به اتهام نقش در انتشار طبقه بندی شده نظامی و دیپلماتیک مواد در سال 2010.

استرالیا متولد آسانژ چهره به اتهام توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ در ایالات متحده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اگر شما می خواهید به صحبت با کسی در مورد مسائل مطرح شده در این مقاله, شما می توانید تماس با ما ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741.

شما می توانید تماس بگیرید انگلستان سامریان تلفنی در 116 123 و یا بازدید samaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im