فعال چلسی منینگ از زندان آزاد شد پنج شنبه یک روز پس از گزارش اقدام به گرفتن زندگی خود را در حالی که در بازداشت است.

منینگ در زندان بود در اهانت به دادگاه به اتهام برای امتناع از شهادت در یک هیئت منصفه فدرال تحقیق و تفحص از ویکی لیکس و موسس آن جولیان آسانژ. منطقه قاضی آنتونی Trenga حکومت پنج شنبه که منینگ باید منتشر شود چرا که شهادت او است “دیگر مورد نیاز” اگر چه او را تکذیب کرد یک حرکت به اخراج $256,000 در جریمه های وضع شده علیه منینگ در حالی که او در بازداشت است.

“دادگاه در می یابد که خانم منینگ را شهادت قبل از هیئت منصفه است که دیگر مورد نیاز در آن او را بازداشت دیگر در خدمت هر سرکوبگر هدف” نوشت Trenga در تصمیم گیری. “دادگاه بیشتر می یابد که اجرای تعلق مشروط جریمه خواهد بود و نه تنبیهی بلکه لازم است به سرکوبگر هدف از دادگاه مدنی تحقیر شود.”

در چهارشنبه منینگ بود بستری در بیمارستان پس از اقدام به خودکشی در فدرال بازداشتگاه در Alexandria, Virginia, که در آن او تا به حال برگزار شده است از آنجا که ممکن است. قبل از اینکه منتشر شد, او تا به حال شده است در انتظار برای شرکت در یک جلسه دادگاه در روز جمعه.

“او همچنان تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده” وکلای منینگ گفت نیوزویک در بیانیه ای در روز شنبه. “خانم منینگ قبلا نشان داد که او نمی خواهد تا اصول حتی در معرض خطر از قبر آسیبی به خودش است.”

منینگ ارسال بیش از 700 ، 000 فایل های طبقه بندی شده به ویکی لیکس در سال 2010 در حالی که کار به عنوان یک تحلیلگر اطلاعاتی ارتش. او در دادگاه-martialed در چندین اتهام و محکوم در سال 2013 و در نتیجه حکم زندان از 35 سال است. اما او منتشر شد در سال 2017 پس از او اام توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

نیوزویک رسیده به وکلای منینگ را برای نظرات در مورد آزادی او اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Chelsea Manning
چلسی منینگ می رسد در خارج از دادگاه فدرال در الکساندریا در مارس 16 2019.
برنده McNamee/گتی

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de