چلسی ثبت نام ملانی Leupolz از بایرن مونیخ در آنچه اما هیز تماس یک بیانیه از قصد’

تلگراف | No comments

چلسی امضا کرده اند بایرن مونیخ کاپیتان و آلمان هافبک ملانی Leupolz که پیوستن به این باشگاه لندن پیش از 2020-21 فصل است.

اگر چه زنان سوپر لیگ در حال حاضر به حالت تعلیق تا مارس 30 در نور از coronavirus شیوع چلسی اعلام کرد خود را با مشخصات بالا علاوه بر این در رسانه های اجتماعی پست در روز دوشنبه.

Leopulz بود که بخشی از آلمان جانبی است که ضرب و شتم انگلستان در ومبلی در ماه نوامبر سال گذشته موافقت کرده است یک معامله است که مرتکب به این باشگاه تا تابستان 2023.

“این اولین حرکت به یک کشور دیگر و من واقعا به دنبال به جلو به آن گفت:” Leopulz که موفق به کسب دو لیگ عناوین با بایرن مونیخ در Frauen-Bundesliga. “من معتقدم آنچه در چلسی انجام می دهند به عنوان یک باشگاه و من هیجان زده می شود بخشی از آن است. آنها می خواهند به نفع خود عناوین و من نیز مانند سبک فوتبال آنها بازی کند. من را دیده اند بسیاری از مسابقات خود را و من فکر می کنم این حق باشگاه برای من است.”

یک یورو در سال 2013 برنده و 2016 بازی های المپیک برنده مدال طلا با آلمان Leupolz است مثال دیگر چگونه WSL سریع تبدیل شدن به مقصد نهایی برای بسیاری از جهان بالا زن فوتبال که با استقبال بسیار دارای استرالیا اعتصاب سام کر و Caitlin Foord در ماه های اخیر.

چلسی مدیر اما هیز که در حال حاضر اجتماعی فاصله در خانه با 22-ماه-پیر پسر هری گفت: “ملانی دارای کیفیت مناسب است که ما به دنبال بازیکنان در چلسی. او تجربه های بین المللی شده است کاپیتان بایرن مونیخ و بهترین سال هنوز به آمده است.

“این بیانیه از قصد که او چلسی را انتخاب کرد و این نشان می دهد که چقدر ما آمده ایم به عنوان یک باشگاه فوتبال است. ملانی همه کاره است او کیفیت فوق العاده در هافبک مناطق و او را ارائه بسیار مورد نیاز عمق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>