چلسی مقابل آرسنال قاره جام: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • چلسی بر آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا (5.30 pm kick-off)
  • یک رکورد حضور و غیاب است که انتظار می رود برای بازی است که طول می کشد محل در شهر زمین, ناتینگهام
  • پیش بازی: چلسی اصرار دارند که آرسنال بدون شکست
  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

بازیکنان وارد زمین!

لی ویلیامسون می رسد در زمین

اعتبار:
گتی ایماژ

Millie روشن و کارلی Telford از چلسی می رسند

اعتبار:
گتی ایماژ

که دست خود را بر روی این جایزه ؟

Two از WSL برتر تیم های صورت خاموش امروز به امید اضافه کردن مقداری نقره به غنیمت کابینه. چلسی در حال حاضر نشستن در جایگاه دوم در لیگ در حالی که آرسنال فقط سه امتیاز پشت سر آنها در سوم.

فرم راهنمای نشان می دهد که چلسی در حال اندکی علاقه مندی ها, در بخشی به دلیل این واقعیت که آنها را برنده چهار بازی لیگ در گزاف گویی. آخرین بار این دو تیم در ژانویه چلسی زد comprehensve برندگان قرار دادن چهار گذشته آرسنال با سام کر ایفای نقش بازیگران.

سام کر ساخته شده است که یک تاثیر بزرگ پس از پیوستن به چلسی

اعتبار:
گتی ایماژ

تی شرتکلاه حال گفت: آرسنال خواهد بود و اعتماد به نفس آنها می توانید از گرو در اوردن خود را پس از یک زیر پر نشان دادن زمان گذشته برابر رقبای خود در لندن. اما آرسنال خواهد بود و بدون کیم کمی لیا Walti, بث مید و Katrine Veje از طریق آسیب ساخت این چالش حتی سخت تر.

آرسنال سر coache جو Montemurro گفت: آرسنال باشگاه سایت:

“ما بازی آنها را چند بار مورد مطالعه قرار گرفت و آنها را تا حد زیادی من واقعا بر این باورند که آن را به ما و اینکه ما حل و فصل در اوایل و بازی ما.

“من واقعا بر این باورند که آن را به ما. ما باید برای رسیدن به ریتم و تمپو را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم و سپس آن را به مراقبت از خود.

“این ناشناخته در مورد چلسی و راه آنها بازی کند. آنها بیشتر با لينک مستقيم. آنها یک تیم است که بدیهی است که استفاده از قدرت خود را برای رفتن به جلو در اوایل و ما باید دقیق باشد در راه ما خودمان زمانی که ما از دست دادن توپ.

“ما نمی خواهیم به از دست دادن بینایی از آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و ما بیشتر توپ کمتر آنها را به توپ و شانس بیشتری کنیم برای رفتن به جلو و نمره اهداف.”

آرسنال باید طعم قهرمانی در لیگ جام حذفی پنج نفر از یک ممکن است هشت بار به اشاره با سر مربی چلسی اما هیز به باشگاه چلسی سایت.

“آنها را به حال جایزه ترین مقدار از زمان. برای آنها باید سابقه برنده غنائم و آنها رو سابقه برنده شدن در این جایزه و آنها را احساس می کنید که راه بیش از حد.

“این است که دو تیم برتر هر دو رو بازی برندگان در حق خود ما فقط به خوبی به اندازه کافی در دو بازی گذشته به فاتحان اما آرسنال خوب بازی می توانید همین کار را انجام بیش از حد.

“ما باید متوجه وجود یک تیم است که خواهد آمد full-throttle و می خواهد خود را اثبات کند بعد از دو بازی گذشته ما بازی آنها در این فصل است.”

یک بازی نزدیک باید در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>