چلسی مقابل لیورپول, جام حذفی دور پنجم: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

33 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Jeez. هشت عکس هر یک تا کنون! من فکر نمی کنم لیورپول موفق بیش از یک در واتفورد بازی. سرگرم کننده بزرگ است.

Willian معافیت از طریق دو بازیکنان لیورپول است و قادر به عبور از پایین به منطقه! آن را گدایی می توان در اما لیورپول به تماشای آن را از عمیق تر و فرصتی است که به طور کامل از بین رفته اند. ویلیامز آن را پشت یک گوشه.

30 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Chelsea در حال ساخت خود را کنار Willian و پدرو مسیر برگشت در خط هافبک به منظور که آنها آماده هستند به تداخل لیورپول پر پشت. زمانی که در اختیار نوبت بیش از آن بازیکنان حمله از وسط داخل پر پشت. این قطعا چیزی Lampard کار کرده است.

و آن را کار می کرد دوباره! آنها در حمله باریک چهار اما Barkley می گذرد به یک آفساید Willian به جای نگاهی به زدن توپ در هدف.

27 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Chelsea دنبال لیورپول با قطر توپ بالای گومز, او گره آن به Kovacic و آن را نشسته کاملا به آمار از 20 متری. Kovacic طرف اسلاک هر چند و آدریان می توانید صرفه جویی نسبتا آسان است.

25 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Liverpool توپ در جعبه مدافعان دست و پنجه نرم کردن با جلو و Minamino تلاش می کند برای گرفتن یک شات دور دوباره از محدوده نزدیک اما چلسی بلوک. حرکت ممکن است در چرخش به عقب به سمت سمت دور از اینجا.

23 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

VAR در حال چک کردن اینکه آیا لیورپول بالا بردن بوت او به سمت Van Dijk سر به ارزش یک کارت قرمز. او را در حال سقوط بیش از, هر چند به طوری که آنها احتمالا نمی تواند او ارسال شد و آنها نمی.

20 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

LIVERPOOL باید نمره! را نجات داد! و دوباره! را نجات داد! ویلیامز می فرستد در یک صلیب عالی از سمت راست, آن را پاک اما تنها به Minamino که نوسانات و نتواند سپس یال می شود یک شات در و Kepa پایین است برای جلوگیری از. این قتل عام است. چه یک بازی تا کنون است.

18 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Gilmour در حال پخش است را به خوبی. او بالا می شود تا زمین و اتهامات به مقابله بر روی لبه لیورپول جعبه می آید از دور با آن و Barkley طول می کشد قبل از اینکه خراب توسط لالانا.

آلونسو خطوط آن و… است بیش از!

15 دقیقه – چلسی 1 لیورپول 0

Chelsea در یک امشب واقعا در رفتن در لیورپول و مطمئن شوید که آنها دریافت عکس های دور. آدریان شده است راه شلوغ تر از او انتظار می رود.

اوایل توپ بیش از بالا به فضای پشت را پر پشت است تقریبا در هر زمان و همچنین… باید لیورپول یافت شده است ؟

GOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAALLLLLL!!!!!

بRILLIANT از چلسی!

چلسی 1 لیورپول 0

Willian شکسته یک شات در هدف و آدریان فقط نمی تواند آن را به نوبه خود به دور! این Fabinho می دهد که توپ دور در حال حاضر بر روی لبه خود را در منطقه Willian طول می کشد هدیه و سپس راه اندازی یک شات سمت راست پایین وسط. آدریان باید و شاید را نجات داد که آن را مستقیم به او.

12 دقیقه – چلسی 0 0 لیورپول

Liverpool نگاه بسیار خطرناک در ضد حمله از وسط و سپس پیدا کردن یک یدکی بازیکن گسترده تر است. یکی دیگر از حرکت می شکند اما در حال حاضر چلسی می تواند مقابله! و پدرو توپ را در جعبه! اما گومز پاک کردن و می یابد ویلیامز است که بازی خوبی را در اوایل.

توپ از دست داده است و در هافبک دوباره Barkley است و طول می کشد یک شات از مایلی کردن که آدریان می افتد به عقب پس از parrying! لیورپول نمی تواند به توپ سست در زمان.

10 دقیقه – چلسی 0 0 لیورپول

Chelsea حامیان با بهره گیری از خود را کمی بیشتر در حال حاضر به عنوان تیم خود را می یابد و شروع به بازی کمی. منشاء هر ایمیل های نا طول می کشد در Azpilicueta در جناح چپ برنده نبرد با عالی کمی stepover و عبور به منطقه در سرعت. یال وجود دارد! او نمی تواند سر و صدا هدر و فکر می کند که او خراب شده. داور نه علاقه مند.

7 دقیقه – چلسی 0 0 لیورپول

SO نزدیک چلسی! آنها رو به جلو و پیروزی یک گوشه که فر به نزدیکی پست در سرعت رهبری در توسط Azpilicueta و flicked در سراسر شش حیاط جعبه! هیچ کس قادر به تبدیل!

4 دقیقه – چلسی 0 0 لیورپول

Mane در حال پخش در سمت راست منشاء هر ایمیل های نا چپ جونز به عنوان یک هشت و 10. و لیورپول در حال ساخت یک کوچک حرکت می کند در اینجا. یک احمق اشتباه توسط Rudiger که چکمه های توپ مستقیم به یک پیراهن قرمز به لیورپول این شانس را برای دریافت به جلو در اعداد و یال هم به کنترل در داخل منطقه و سپس شلیک در هدف قرار می دهد اما خود را به ضرب گلوله وسط و ذخیره شده است. چلسی نیاز به حل و فصل کردن.

2 دقیقه – چلسی 0 0 لیورپول

Mistake توسط Zouma اوایل! آن را مانند او گیر می شود از روی انگشتان پا و رول توپ سست به منشاء هر ایمیل های نا در لبه جعبه. او اجرا می شود به این منطقه است اما به زودی مسدود شده است. گیلمور در حال پخش است به عنوان یک شش در حال حاضر به دنبال توپ و درخواست آن را.

لگد کردن

Minamino می شود و بازی آغاز شده برای لیورپول.

به اینجا می آیند بازیکنان

بآن از چراغ های نشان می دهد در استمفورد بریج فقط به اعتیاد به مواد مخدره در آن برخی از.

Neco ویلیامز و دیگر جوانان

One از تغییرات من خوشحالم برای دیدن این بازی برای گنجاندن جوان حق بازگشت Neco ویلیامز که عالی بوده و در جام حذفی تا کنون برای لیورپول. کورتیس جونز سزاوار جای خود را بیش از حد است و یکی به سازمان دیده بان او مگا با استعداد اما من فقط می توانم بگویم که چقدر خوب او است/خواهد بود. بیلی گیلمور در چلسی یک چشم انداز و یک اسکاتلندی هافبک مرکزی.

است Kepa هر گونه خوب است ؟

Willy Caballero شده است کاهش یافته است/استراحت در این شب پس از گران قیمت ترین دروازه بان جهان می شود یک بازی به جای. همکار من دن Zeqiri نوشت دوست داشتنی بیت در Nerd عضویت در خبرنامه با برخی از آمار تعجب آور:

Kepa به علت کمی برای شکایت آماری. چلسی باید اذعان 45 درصد از عکس در هدف آنها مواجه ایم در لیگ برتر این فصل بیش از هر تیم دیگری – و بالاترین درجه از هر تیم پس از این پرونده آغاز شد و در فصل 2003/4.

از آن آسان است برای دیدن چرا چلسی را به طور چشمگیری underdelivered در انتظار اهداف متریک – اذعان 37 هنگامی که خود را xG برابر است 26.58 – ساخت بالا-چهار پایان به مراتب کمتر و راحت تر از آن را باید داشته است.

شاید چلسی فقط تصدیق کیفیت بالاتر از شانس تر از رقبای خود قرار دادن مخالفان در سودمند تیراندازی موقعیت که ترک Kepa با هیچ شانس ؟ متاسفانه برای اسپانیولی که دفاع می افتد کوتاه نیز می باشد. انتظار می رود اهداف در هر شات اذعان کاملا پایدار در سراسر لیگ – گرگ بهترین 0.09 xG در هر شات اذعان و وست هام بالاترین در 0.14.

گری است و من با اولیه در سوختگی آلن شیرر

یکfter معرفی گلن جانسون به عنوان مهمان خود را – یک بازیکن است که بازی برای هر دو باشگاه — او اشاره می کند که جانسون نیز برنده جام حذفی. “اما کسی که برنده جام حذفی!” او deadpans به عنوان ایان رایت می خندد در شیرر.

من عاشق شیرر اما این شوخی حاضر به دریافت ،

مقدار زیادی از facemasks در نشان می دهد

Which معقول به نظر می رسد.


اعتبار:
گتی ایماژ

Tهی را نیز خریداری نصف و نیمه روسری. این است که معقول? که خواننده عزیز است تا به شما.

گوش دادن به دوست داشتنی ما, پادکست

منمطمئن شوید که شما آگاه باشید که وجود دارد به سختی هر فوتبال پادکست های موجود در جهان برای گوش دادن به, اما اگر شما فکر می کنم زندگی خود را به اتاق را برای یک تلگراف AFC پادکست ممکن است فقط آنچه شما از دست رفته بودند:

تهم گیبس میزبان من در آن هر هفته مینا Rzouki است که در آن هر هفته مت قانون وجود دارد بسیاری از زمان و مقدار زیادی از عالی ما نویسندگان عضویت در پشت صحنه دانش و تجزیه و تحلیل لیگ برتر و اروپا).

چگونه واتفورد ضرب و شتم لیورپول?

Tلینک خود است که تجزیه و تحلیل دقیق از تاکتیک gameplan و سیستم است که Winch استفاده می شود به دور آمده با یک 3-0 پیروزی لیورپول در آخر هفته فقط گذشته.

به شما در خلق و خوی و به پیشنهاد برخی از چیزهایی که چلسی ممکن است در تلاش برای کپی کردن در این شب در اینجا یک قطعه:

واتفورد شکل یک 6-3-1 به 4-4-2

واتفورد را شکل بسته به شرایط تغییر فاز از بازی. آنها فشرده انرژی زمانی که لیورپول سعی کردم به بازی کردن از پشت, اما کاهش یافته است به عمیق تر 4-4-2 پس از آن و 6-3-1 زمانی که کامل پشت همپوشانی.

زیر واتفورد در 4-4-2 دفاعی شکل کنار Gerard Deulofeu و Ismaila Sarr آماده برای پیگیری ترنت الکساندر-آرنولد و اندرو رابرتسون در هر دو طرف.

واتفورد دفاع در یک 4-4-2 شکل

تیاو ایده برای مهار و خنثی لیورپول با انکار خود را خلاق ترین بازیکن (کامل-پشت) زمان و فضا و سپس مقابله با بهره برداری از لیورپول را بالا خط دفاعی با اوایل توپ به بالای یک pacy جناح به تعقیب.

اگر توپ منتقل شد به الکساندر-آرنولد در سمت راست واتفورد جناح چپ (Deulofeu) پیگیری خواهد او را تمام راه را به جعبه به شکل یک به پنج است. فلش زرد معنی حرکت هر دو در این مثال:

Deulofeu قطره به عقب پنج

Sarr حفاظت شده دیگر بال و تماشا رابرتسون جنبش موقعیت خود را به طوری که او می تواند فرار به جلو اگر وجود دارد یک گردش مالی در اختیار داشتن.

Abdoulaye Doucoure نیز کاهش یافته و از دو به یک هافبک که بدان معنی است که در دفاع واتفورد را شکل انتقال از 4-4-2 به 6-3-1.

Doucoure قطره به هافبک به شکل یک 6-3-1

With هیچ آسان به جلو عبور گزینه لیورپول کند حق را و زد از ایده ها. پر پشت بودند همیشه مشخص شده و چهار نگهداری Mohamed Salah, روبرتو Firmino و Sadio یال آرام کمک هافبک بلوک از سه مانع عمودی عبور می کند که به جلو. لیورپول موفق فقط یک شات در هدف در کل نیمه اول.

اخبار تیم

Chelsea

پدرو و Willian به عنوان بال به علت لیورپول fullbacks بدون هیچ زحمتی تمام شب طولانی بیلی گیلمور با یک شروع و لیورپول باقی می ماند تا جلو. تیم بسیار قوی.

Tخود را فقط در: لیورپول نیست که fussed در مورد جام حذفی بعد از همه:

بچه ها بسیار خوب (اما نه بازی)

ثانیهello! و خوش آمدید به دنیای جدید که در آن Liverpool FC در واقع می تواند از دست دادن بازی. اما آنها از دست دادن امشب ؟ هیچ. بلکه شاید. این بستگی به بسیاری از چیزها است. خواهد چلسی را یک masterplan مانند واتفورد به جلو و خاموش ناراحت هستند و لیورپول در یک لحظه بد ” و یا این خواهد smashem و showem بخشد به هر گونه انتقاد بازیکنان شروع به پرچم کمی ؟

مدیران هر دو به نظر می رسد مشتاق پیشرفت در این رقابت ها به هر حال:

فرانک لمپارد:

“این لیورپول, طرفداران ما در حال آمدن به دیدن ما در جام حذفی تلاش برای سرنگونی بهترین تیم در زمین است.

“این به آن معنا نیست که من ممکن است تغییر یک زن و شوهر از مردم فکر می کنم ممکن است وجود دارد چیزی برای طراوت پاها و یا یک زن و شوهر از گزینه های مختلف اما من نمی خواهد انتخاب کنید یک تیم معمولی که در آن من به دقیقه. من درمان آن را با مراقبت من هر بازی لیگ برتر.”

Jurgen Klopp:

“چلسی در حال فوتبال بازی کردن طرف از عبور از نقطه نظر یکی از بالا, بالا, بالا طرف. ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای آن است. از آن خواهد شد یک چالش متفاوت است.

“ما در حال لیورپول, ما همیشه تحت فشار و ما همیشه انتظار می رود به ارائه. اگر چلسی ایجاد تغییرات من نمی دانم اگر آنها آن را هنوز هم بسیار با تجربه تیم است.

“این آخرین 16 از جام حذفی و ما می خواهیم به رفتن را از طریق. این برنامه است.”

Kick off است که در 7:45pm و شما می توانید بر روی که در تلویزیون و یا در بی بی سی آنلاین, اما شما قطعا باید بماند در این صفحه برای تمام تجزیه و تحلیل و به روز رسانی شما احتمالا می تواند تمایل برای کل بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>