Cheltenham جام طلا 2020: آنچه در تاریخ است مسابقه شانس چه هستند و که اسب در حال اجرا هستند ؟

تلگراف | No comments

آنچه در آن است ؟

منt جهش مسابقه نهایی آزمون سرعت و استقامت و گل سرسبد رویداد Cheltenham Festival: جام طلا.

زمانی که در آن است ؟

جام طلا جایزه مسابقه در روز پایانی این جشنواره که جمعه 13 مارس این سال است. شده اند وجود دارد پیشنهادات در مورد گسترش این جشنواره برای پنجمین روز اما ما چسبیده به فرمت معمول برای هم بودن.

چه کانال تلویزیون است ؟

همه اصلی مسابقات نشان داده خواهد شد زندگی در ITV1 و اگر شما می خواهید به تماشای هر مسابقه و پس از مسابقه تلویزیون کانال شما نیاز دارید. شما همچنین قادر خواهد بود به دنبال این اقدام در تلگراف ورزشی وبلاگ زندگی می کنند.

چه زمان است ؟

دوندگان و دوچرخه سواران را به پست 3.30 ساعت شروع زمان.

به همین دلیل است که جام طلا طوری معتبر ؟

جام طلا است اسبدوانی اجرای بیش از نرده ها و undulations از Prestbury پارک دور مسابقه. فاصله از مسابقه سه مایل two-and-a-half furlongs یک مایل را در کمتر سفر از مارس را بزرگ ملی در Aintree.

در حالی که بزرگ ملی ممکن است ملت محبوب ترین مسابقه جام طلا تولید با کیفیت بالاتر از برنده به دلیل نوبه خود از پا نیاز به غلبه بر فاصله کوتاه. با این حال این نیاز به استقامت بیشتر از این کوتاه تر ملکه مادر قهرمان تعقیب است. که باعث می شود آن را بزرگترین آزمون در مسابقه پرش همراه با جنگیدن تا پایان چلتنهام تپه به برنده پست. Mohamed Al عکس برنده سال گذشته مسابقه برای ویلی Mullins.

چه مسابقه در روز جمعه?

  • 1.30 ساعت JCB پیروزی پرش از روی مانع (درجه 1) 2m 179y, £125,000
  • 2.10 pm Randox بهداشت و درمان شهرستان نقص پرش از روی مانع (درجه 3) 2m 179y, £100,000
  • 2.50 ساعت آلبرت بارتلت تازه کار’ پرش از روی مانع (درجه 1) 2m 7f 213y, £125,000
  • 4.10 pm St James محل Foxhunter, تعقیب, 3m 2f 70y, £45,000
  • 4.50 pm جانی هندرسون Grand سالانه نقص تعقیب (درجه 3) 2m 62y, £110,000
  • 5.30 pm مارتین لوله مشروط سوارکاران’ نقص پرش از روی مانع (0-145) 2m 4f 56y, £70,000

چیست, آخرین اخبار ؟

Al Boum عکس را حداکثر 11 رقبای زمانی که او در مناقصه به صورت back-to-back طلا جام پیروزی.

داشتن زین دونده تا در کمتر از شش موارد Cheltenham Festival برنده ترین مربی ویلی Mullins در نهایت ادعا معتبر ترین جایزه ملی شکار مسابقه پس از Al Boum عکس roared تا تپه در مقابل 12 ماه پیش.

داشتن گرم برای بازگشت به Cotswolds با پیروزی در همان سال جدید روز مسابقه در Tramore به عنوان او در سال گذشته هشت ساله است که به خوبی خیالی برای تبدیل شدن به اسب برای موفقیت در دفاع از جام طلا تاج پس بهترین همسر که به اتمام hat-trick بین سال های 2002 و 2004.

Mullins است قابل توجه رشته به کمان خود را در Ramah که از آن ساخته شده بیشتر از هیچ حصار اول در سال گذشته تجدید شد اما قابل توجه در شروع بعدی در Aintree و شکست آل Boum عکس در یک Punchestown جام طلا که برای همیشه به یاد یاقوت والش swansong.

اما او تا به حال به را با جزئی افتخارات در هر یک از دو شروع می شود در این فصل پشت دلتا کار خواهد کرد که پیشنهاد ارائه به مربی خود گوردون الیوت با یک دوم فنجان طلا پس از پیروزی همین قزاق چهار سال پیش.

پت کلی ارائه پرسی بود مورد علاقه برای آبی روبان, فصل گذشته, اما نیاز به بالا بردن بازی خود را پس از به پایان رساندن پشت دلتا کار و Ramah در Savills تعقیب و ایرلند جام طلا در این مدت است.

تیاو ایرلندی چالش های تکمیل شده توسط Mullins-آموزش واقعی جراحی و هنری د Bromhead را جفت از پول و کریس رویای.

خانه تیم به رهبری توسط نیکی هندرسون را Santini که در نظر گرفته شده است یک جام طلا مدعی و اتحاد پیوست Mohamed Al عکس در سر بازار پس از شکست بریستول د مای در کاتسوولد تعقیب و گریز در چلتنهام در اواخر ماه ژانویه است.

Paul Nicholls دارای امید بالا برای دو پادشاه جورج قهرمان Clan Des Obeaux او به عنوان مناقصه برابر جیم Dreaper رکورد پنج جام طلا برنده در حالی که Lostintranslation است که یک بازیکن برای کالین Tizzard با وجود کشیدن تا پشت Clan Des Obeaux در Kempton در روز بوکس. Tizzard همچنین می تواند زین ظریف و فرار است.

ستارگان زمینه تکمیل شده است توسط Nigel Twiston-دیویس-آموزش بریستول د مای. دو Betfair تعقیب برنده است winless پس از پنج قبلی گردش در چلتنهام اما قرار داده شده در چهار نوبت از جمله زمانی که سوم در سال گذشته جام طلا.

شانس چه هستند?

Mohamed Al عکس 7/2

برنده سال گذشته است که با هدف تبدیل شدن به اولین اسب از بهترین همسر برای پیروزی متوالی فنجان طلا.

Santini 7/2

خوب خیالی در جشنواره های پیشین به نیکی هندرسون-آموزش مشروبی که بدرقه نوشابه ظهور ویکتور برابر بریستول د مای در کاتسوولد تعقیب و گریز در چلتنهام در ماه ژانویه است. هندرسون پیشنهاد کرده است زمین نرم و ایده آل نیست بنابراین حامیان خواهد شد و امیدواریم که آب و هوا خشک است.

دلتا کار 5/1

بهترین ایرلندی مشروط برای گوردون الیوت و برنده ایرلندی جام طلا در ماه فوریه است.

Lostintranslation 6/1

دوم به پایان رسید به Defi Du Seuil در دی اس او تازه کار تعقیب و گریز در جشنواره سال گذشته و لذت گام تا سفر زمانی که ضرب و شتم Topofthegame بیش از سه مایل در Aintree. شکوه بلوز اما کشیده در شاه جورج در روز بوکس.

Lostintranslation در هیدکک

اعتبار:
PA

Clan Des Obeaux 7/1

پادشاه جورج برنده اما چلتنهام است شادترین شکارگاه با هیچ جشنواره برنده هشت ساله است. پنجم به پایان رسید در سال گذشته جام طلا.

Ramah 7/1

خوب خیالی به سال گذشته مسابقه زمانی که او مقامش را از دست بدهد او را سوار اما در ادامه به ضرب و شتم Mohamed Al عکس و Clan Des Obeaux در Aintree و Punchestown بعد از آن در این فصل است. دو ثانیه پشت دلتا کار در ایرلند این کمپین.

ارائه پرسی 10/1

به عنوان یک مدعی قوی برای جام طلا اوایل مورد علاقه در واقع پس از پیروزی RSA تازه کار’ تعقیب و گریز در سال 2018 ارائه پرسی هرگز سفر در سال گذشته مسابقه و بازگشت لنگ.

در حال بلیط هنوز هم در دسترس است ؟

بله طیف های مختلف بلیط برای خرید در دسترس هستند برای تمام چهار روز و شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه سایت.

دریافت رایگان شرط برای جشنواره

به عنوان یک مشتری جدید شما می توانید شرط آزاد در این جشنواره است. ما با هم یک لیست از بهترین چلتنهام ارائه می دهد در دسترس است.

نمایش آخرین و بهترین Cheltenham Festival رایگان شرط بندی و ارائه می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>