شیکاگو روز سنت پاتریک رژه می روند و سالانه عمل رنگرزی رودخانه شیکاگو سبز شده اند به تعویق افتاد نگرانی در مورد شیوع کروناویروس اعلام کرد شهردار لری Lightfoot در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. این تصمیم پس از چندین شهر دیگر آمریکا از جمله بوستون و فیلادلفیا و همچنین به عنوان کل کشور ایرلند را لغو و یا به تعویق افتاد رویدادهای خود را برای تعطیلات.

“همانطور که شما ممکن است تصور کنید که این یک تصمیم آسان و ما اصلا آن را به آرامی گفت:” Lightfoot. “ما متوجه است که از تاثیر این رویداد در شهر ما و جوامع ما. با اینحال مانند شهرستانها در سراسر کشور ما به این نتیجه رسید که داشتن یک رژه در این زمان مطرح خطرات غیر ضروری به سلامت.”

AP070317164005.jpg
این 17 مارس 2007 فایل عکس را نشان می دهد هزاران نفر از مردم در پوشش riverfront به عنوان رودخانه شیکاگو است که رنگ سبز به عنوان بخشی از شیکاگو جشن روز سنت پاتریک. AP Photo/M. اسپنسر سبز

Lightfoot افزود که مقامات به تعویق افتاد رویدادها “از فراوانی از احتیاط.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

شیکاگو معروف جهان در مرکز شهر رژه یکی از سه اصلی راهپیمایی برنامه ریزی شده در این شهرستان راه اندازی شد به جای این پنج شنبه, مارس 14. او اعلام تاریخ جدید اما گفت این شهر را با سازمان به reschedule وقایع برای تاریخ آینده “را به عنوان مناسب است.”

فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر نیز صحبت کرد و در کنفرانس مطبوعاتی و بعد از آن, توییتی, “ما می دانیم آنچه که در این روز سنت پاتریک جشن منظور ما در شهر شیکاگو — اما ما به عنوان مقامات منتخب نمی تواند هر گونه شانس با سلامت ما ساکنان.”

رژه وب سایت نمی ارائه هر گونه توضیح اضافی برای لغو, اما هدایت مردم به شیکاگو وزارت بهداشت را coronavirus وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

شیکاگو اعلام می آید همان روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که شیوع کروناویروس در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. ایلینوی در مجموع از 19 تایید COVID-19 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از شهرهای دیگر در این کشور را نیز متوقف خود را روز سنت پاتریک جشن با توجه به کوروناویروس. واشنگتن دی سی رژه به تعویق افتاد در حالی که بوستون و فیلادلفیا حوادث لغو شده برای این سال است.

CBS بوستون گزارش سازمان وجود دارد نگران رفاه بیش از یک میلیون تماشاگر که به طور معمول خارج از نوبت باران یا درخشش.

“مردم باید راه می رفت در بادهای موسمی” برایان اسقف بوستون مدیر رژه عملیات گفت: ایستگاه. “آن بوده است و برف می آید. آن بوده است 80 درجه خارج از آن بوده است 20 درجه خارج است. این متفاوت است.”

او وعده داد که به معشوق رویداد خواهد بود بهار: “سال آینده به 120 سالگرد و ما با هم قرار داده و یکی از heck از یک رژه.”

در فیلادلفیا مقامات اوراق قصد دارد برای رژه خود را پس از این شهر اولین مورد از coronavirus تایید شد سه شنبه, CBS Philly گزارش.

تمام روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر جمهوری ایرلند لغو شد با توجه به coronavirus به عنوان به خوبی. نخست وزیر لئو Varadkar اعلام کرد لغو دوشنبه.

شهر نیویورک رژه نشده است لغو شود اما شهردار, بیل د Blasio گفت که او “نگرانی واقعی” در مورد هفته آینده رویداد, CBS New York, گزارش.

“ما در حال صحبت کردن در آن را از طریق با رژه کمیته. ما واقعا فکر می کنم در مورد این یکی به دلیل آن واضح است که معشوق رویداد و یک رویداد مهم” de Blasio گفت.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 مورد در ایالات متحده و هشت برابر بیشتر از فقط یک هفته قبل از چهارشنبه. حداقل 32 نفر فوت کرده اند این ویروس در سراسر کشور. وجود دارد بیش از 120 ، 000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,300 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده شده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

کارشناسان می گویند شستن دست های خود را بهترین راه برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی مانند coronavirus. علاوه بر این CDC توصیه می کند که شما همچنین باید اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته; پوشش دهان خود را با آرنج خود را به جای دست خود را هنگام سرفه یا عطسه کردن و ضد عفونی کردن اشیاء و سطوح غالبا.

اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال توسعه از جمله علائم تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید. کسانی که می تواند نشانه ای از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de