شیکاگو منتشر شده از فیلم جدید از تیراندازی پلیس مرد غیر مسلح

امنیت و گسترش bodycam تصویری سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که پلیس شیکاگو تیراندازی گزارشی آشپز کوتاه در پای یک مترو پله برقی و سپس دوباره با پشت خود را تبدیل به ماموران پس از آنها سعی در متوقف کردن او برای نقض یک شهر فرمان با راه رفتن از یک ماشین قطار خود را به دیگری.

شیکاگو حمل و نقل و پلیس bodycam ویدئوها برای اولین بار با ارائه یک نگاه دقیق در چگونگی این حادثه گشوده از زمان آریل روم با استفاده از مترو را درب راهرو به زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد برای دومین بار پس از تکاپوی دور از افسران تا پله برقی. روم, 33, جان سالم به در برد اما به شدت مجروح شدند.

در برجسته ترین تصویری بخش از فرهنگ و هنر دوربین رومی دیده می شود در حال اجرا تا به بالای پله برقی در مشغول خط قرمز ایستگاه برگزاری یک کت در دست راست خود را. با پیگیری ماموران حدود 10 پا پشت سر او و پشت او تبدیل شده است هنوز هم به آنها یک افسر زن در شاخه های او و او بلافاصله انتقاد شدید چهره برای اولین بار بر روی زمین است. افسر reholsters تفنگ خود را و به نظر می رسد به دستبند او را.

فوریه 28 تیر پرسش در مورد اینکه آیا پلیس شیکاگو بخش است مطابق با حکم دادگاه-نظارت طرح اصلاحات که در میان چیزهای دیگر به دنبال درمان های دهه از نیروی بیش از حد توسط 13,000-افسر نیروی از طریق آموزش است که تنش تضاد د-تشدید.

chicago-shooting-february-2020.png
در این فوریه 28, 2020, تصویر از شیکاگو حمل و نقل اقتدار تصویری ارائه شده توسط غیرنظامی دفتر پلیس پاسخگویی ماموران پلیس با حضور به آریل رومی که توسط پلیس شیکاگو در یک ایستگاه مترو در شیکاگو است. شیکاگو حمل و نقل سازمان

شهردار لری Lightfoot مشخص عکسبرداری در آن زمان به عنوان “بسیار نگران کننده” بر اساس یک کوتاه اطرافیان تصویری. او همچنین گفت که او می خواست یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است.

یکی از روم شیکاگو وکلا, Andrew M. Stroth خبر داد و گفت: تیراندازی و اخلال تصویری مطرح شده یک آزمون برای Lightfoot و جدید پلیس سرپرست David Brown, که می آید از دالاس با شهرت به عنوان یک اصلاح طلب.

“در حالی که مدیریت COVID همه گیر است و اولویت شهردار Lightfoot باید آدرس یکی دیگر از بحران در شیکاگو است و استفاده بیش از حد و نیروی کشنده توسط پلیس شیکاگو افسران,” او گفت:.

فیلم های جدید منتشر شد توسط ملکی دفتر پلیس پاسخگویی شهرستان آژانس که به بررسی اتهام سوء رفتار توسط پلیس.

پاسخگویی آژانس گفت که آزادی آنها سازگار بود با شفافیت سیاست یک اجرا در پی 2015 تظاهرات پس از شهرستان تاخیر انتشار تصویری برای بیش از یک سال نشان داد که یک سیاه پوست به دست پلیس تیراندازی, سیاه, نوجوان Laquan مک دونالد 16 بار به عنوان او راه می رفت دور از پلیس با یک چاقو خورده.

افسران محروم می شدند خود را به نیروهای پلیس در انتظار نتیجه تحقیقات. آنها می تواند اتهامات اگر تیراندازی تلقی غیر قابل توجیه.

دقیقه قبل از, تیراندازی, ویدئو نشان می دهد به ظاهر آرام روم راه رفتن را از یک ماشین مترو به دیگری با مثال به گوشی. یک افسر او را به شرح زیر به ماشین های دیگر و روش او را به عنوان او می کشد کردن گوشی برای گوش دادن. ثانیه بعد او مراحل قطار در او Grand ایستگاه متوقف شود.

قطار, افسران صحبت می کنند به روم به طور خلاصه قبل از او به نظر می رسد bolt برای پله برقی با افسران بر روی پاشنه خود را. اطرافیان تصویری منتشر شد نشان می دهد افسران مقابله با روم فلفل, اسپری و Tasering او را به عنوان او تلاش می کند به لول خوردن از خود را درک. در اطرافیان تصویری رومی شنیده می شود گفت: “من چیزی برای شما.” یک نر افسر در پشت او نگه می دارد فریاد “توقف مقاومت در برابر!”

لحظاتی بعد به روم می ایستد او به ضرب گلوله در معده و سپس او scurries از پله ها بالا. او شات برای بار دوم در پشت پایین تر زمانی که او می شود به بالا.

وکلای روم می گویند او به وضوح نبود مسلح هنگامی که افسر زن را به ضرب گلوله اولین بار و نه زمانی که مجروح روم درهم پله برقی با پشت خود را تبدیل. اولین گلوله آسیب دیده خود را کوچک و روده و مثانه و دوم خود را وارد و باسن و تسلیم در نزدیکی عصب سیاتیک خود وکلا می گویند.

دو روز پس از روم به ضرب گلوله کشته شد کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس را کاهش مقاومت در برابر بازداشت و جنایی مبارزه با مواد مخدر اتهامات علیه روم در این درخواست پس از آن-موقت پلیس سرپرست چارلی بک. روم در مارس شکایت کرد این شهر و دو تن از ماموران برای مشخص خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de