پس از Kansas City Chiefs یورش برده و به برنده سوپر جام دفاعی مقابله با جرثقیل Nnadi reveled در تیم خود را به پیروزی با ساخت “فرشتگان برف” در برف در زمینه. اما Nnadi همچنین جشن پیروزی در یک راه منحصر به فرد — کمک به حیوانات نیاز دارند.

KC پت پروژه اعلام کرد در Facebook که بازیکن ستاره پرداخت تصویب شهریه برای هر واحد adoptable سگ در همه مکان های خود را. “ما تا به حال برای یک فصل طولانی همکاری با جرثقیل و او نمی توانست فکر بهتر ending” KC پت پروژه نوشت. “این همکاری شده و حمایت شده توسط جرثقیل Nnadi بنیاد” پست ادامه داد: برای پاسخگویی به این بازیکن, وب سایت بنیاد.

KC برنده! ما خیلی هیجان زده تا اعلام کند که Kansas City Chiefs دفاعی مقابله با جرثقیل Nnadi انتخاب است به…

ارسال شده توسط KC پت پروژه در پنج شنبه, 2 فوریه سال 2020

پایه و اساس است که در بسیاری از بشردوستانه تلاش و متعهد به کمک به جوامع در هر دو شهر کانزاس و ساحل ویرجینیا که در آن Nnadi بزرگ شدم. در علاوه بر این به KC پت پروژه Nnadi بنیاد نیز انجام می شود کار با رونالد مک دونالد خانه و پسران و دختران باشگاه.

سوپر باول بیشتر

بیشتر در سوپر باول

بنیاد و KC پت پروژه اعلام کرد همکاری خود را در ماه سپتامبر. با هر یک از روسای برنده Nnadi که دو سگ خود را خواهد پرداخت کردن تصویب هزینه برای یک سگ در پناهگاه.

Super Bowl LIV - San Francisco 49ers v Kansas City Chiefs
جرثقیل Nnadi #91 از Kansas City Chiefs جشن پس از شکست دادن San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول LIV در Hard Rock ورزشگاه در فوریه 02, 2020 در میامی فلوریدا. / گتی ایماژ

تمام سگ بودجه توسط Nnadi در طول فصل در حال حاضر یافت می شود و خانه و سرپناه گفت: CBS اخبار از طریق ایمیل.

در حال حاضر که سران تمام راه رفت و برنده سوپر باول Nnadi رفت و تمام راه را به صورت پناهگاه و رسید پرداخت برای همه باقی مانده سگ’ تصویب هزینه.

“با تشکر از حمایت باور نکردنی پس از این پیروزی بیش از 100 در دسترس سگ در مراقبت از ما خود را تصویب هزینه های حمایت شده از امروز شروع” KC پت پروژه گفت: CBS News. “ما تا به حال به طور متوسط 20 جدید سگ های آینده به ما پناه هر روز به تازگی پس از این می آید در یک زمان به عنوان پناهگاه پر از فوق العاده حیوانات خانگی به دنبال خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im