من آموزش افراد زیر سن قانونی که زندانی هستند در فیلم زندان در Pima County Arizona.

چند هفته پیش یک دختر 17 ساله-دختر وارد شدند. به عنوان معرفی خودم متوجه شدم که او به نظر نمی رسد راحت فلورسنت سبز روپوش و شلوار. هر چند آنها احتمالا دو اندازه بیش از حد بزرگ برای او به نظر می رسید به نگه داشتن آنها را به قاب کوچک. او اولین زن دانشجو داشته ایم بنابراین من می دانستم که من تا به حال به درخواست یکی از ناراحت کننده سوال: “آیا شما لباس زیر?” صحبت من کم تلاش به اجازه صدای من حمل به بقیه واحد; آن زمان سرنشینان: 37 پسران نوجوان.

“هیچ” او زمزمه: “من لازم نیست که یک بند یا.” پلیس در آن زمان هنگامی که او دستگیر شده بود به دلیل آن را به حال یک underwire. آن و او رفت و به سازی با بقیه اموال. این زندان شهرستان موضوع بند یا لباس به صورت رایگان حتی برای افراد زیر سن قانونی.

فرض کنید کسی که قرار دادن پول در حساب او می خواهم که قادر به سفارش هر دو—لباس زیر هزینه $3.25 یک جفت و یک سینه بند, هزینه $13.50. یک بار پول اعتبار بود به حساب او آن را به سه تا پنج روز به آنها سفارش و یکی دیگر از آنها را دریافت کنید.

خوشبختانه برای من در بر داشت یک سینه بند ورزشی و برخی بیش از حد بزرگ, لباس زیر, در یک توده ای از آیتم های من, اما این هیچ راه حلی برای افراد زیر سن قانونی که مجبور به پرداخت برای اقلام مانند بند جوراب و حتی به صورت تصویری بازدیدکننده داشته است خود را با دوستان و یا خانواده. تنها 25 دقیقه مشاهده هزینه $7.50 یا $16.50 برای 55 دقیقه است.

ایالات مانند کالیفرنیا تصویب ممنوعیت برای انتفاعی, خصوصی, زندان و بازداشتگاه به منظور کاهش مقدار از پول شرکت های خصوصی را از مسکن زندانیان. در عین حال کودکان (و بزرگسالان) زندانیان در سراسر کشور همراه با خانواده های خود و تحمل بیشتر و بیشتر از هزینه های حبس—حتی زمانی که آن را می آید به ضرورت برهنه مانند کاغذ توالت یا بهداشتی زنانه لوازم.

آمریکا اتهامات 250,000 ایالات متحده جوانی از یک سال به عنوان بزرگسالان است. موارد خود را در حال پردازش در دادگاه و آنها اغلب در انتظار صدور حکم در زندان است. نوجوانان بزهکار متهم به عنوان بزرگسالان در Pima County برگزار می شود در یک جداگانه مسکن واحد از بزرگسالان اما آنها همچنان در زندان و تحت درمان مانند بزرگسالان تقریبا در تمام جهات. که موارد انتقال از اطفال سیستم که اتهامات متفاوت توسط حوزه قضایی است. اغلب آن را بر اساس شرایط تعیین شده توسط دادستان همراه با نوع اتهام (به طور معمول به کلاس بالاتر از جنایات, هر چند نه همیشه.)

من یک معلم دبیرستان خبره برای آموزش در هر نقطه در آریزونا اما من آموزش افراد زیر سن قانونی در زندان است. برخی از دانش آموزان به عنوان جوان 14. برخی از آنها برگزار شد در اوراق قرضه به عنوان کم به عنوان $500 و بیشتر در اینجا برای جرایم است که در نتیجه مشروط به جای زندان است. برخی اعطا شده است انتشار توسط یک قاضی و یا یک افسر عفو مشروط اما نمی تواند ترک کند چرا که آنها نمی باید مورد تایید قرار گرفت.

این بچه ها تحمل مالی و روانی هزینه های زندان است. هنوز رتبهدهی نشده است به اعدام محکوم شده هر چند به احتمال زیاد در حال حاضر دچار آسیب های روانی آنها صورت تمام جنبه تنبیهی حبس با کمی دسترسی به برنامه های توانبخشی و یا حتی نسبتا امکانات اولیه در یک هزینه معقول.

برای خانواده های کودکان و نوجوانان در زندان های پولی هزینه های اضافه کردن سریع. روانی آنهایی که ممکن است یک عمر گذشته. تصور کنید چه اتفاقی می افتد به یک بچه—شاید بچه خود را—برای آنها هزینه ارتباط با خانواده و یا حمایت های دیگر گران است?

دانش آموزان و خانواده های آنها پرداخت و فرضا مواد غذایی و بهداشتی موارد بالا و فراتر از آن بسیار محدود سهمیه زندان فراهم می کند. آنها گرم سینی برای ناهار به جای تک ساندویچ و شیر و میوه بزرگسالان معمولا. اما نوجوانان, آنها هنوز هم گرسنه در همه زمان ها.

فرضا موارد پرداخت می شود با پول اضافه شده به یک زندانی را حساب, اما آن را به طور معمول هزینه 4 دلار در هر معامله به آن را انجام دهد. اگر یکی از اعضای خانواده قرار می دهد 40 دلار در یک زندانی را در کتاب زندانی می شود به صرف $36. هنر نیز شامل چیزهایی مانند مانتو ($12.99) و یا جوراب ($2.75/جفت) یا بوکسورهای ($4.25/جفت)—برای زمانی که آن را سرد در مسکن واحد (و اغلب است.)

فرضا شرکت به تنهایی در آورد سالانه سود 1.6 میلیارد دلار در سال است.

لیستی از چیزهایی که در نظر گرفته اختیاری از جمله لباس های ضخیم به اندازه کافی برای اقامت گرم و طولانی است. قیمت های متورم. مناجات که شامل یک “سوپ” ($1.25 برای رامش بسته من می توانید انتخاب کنید تا در خارج برای $0.22) تلفن وقت (قبل از حساب پرداخت می شود در حدود $0.20/دقیقه اگر شما نمی عبارتند از: هزینه های پرداخت شده برای بارگذاری پول در حساب). در برخی از مکان های زندانیان پرداخت تا آنجا که $0.05 یک دقیقه برای خواندن کتاب های الکترونیکی است که آنها خود را ندارد هنگامی که آنها انجام می شود! این شرکت فراهم می کند که اهل بیت قرص—و درو سود حاصل از استفاده از آنها—است GTL. در سراسر کشور خدمات مخابراتی.

گاهی اوقات ما یک دانش آموز یا دو که مردم در خارج خواهد شد که مقدار زیادی از پول را در کتاب های خود را به طوری که آنها می توانید خرید آنچه آنها نیاز دارند. بیشتر این بچه ها پراکنده پشتیبانی و معمولا در مقادیر کوچک است. این بچه ها در کل نمی آیند از مرفه پس زمینه و آنها استفاده می شود به رفتن بدون آن شده است داستان زندگی خود را.

مدرسه ما این است که در داخل یکی از بهترین عموم اجرا و امکانات در کشور است. آن را پاک توسط کارکنان بهترین مأموران اجرای قانون در تمام زمین و اجرا توسط یک کلانتر حمایت از برنامه های ما و بچه های ما. ما باید حمایت از برجسته شهرستان مدرسه سرپرست—او حتی می آید به بازی بسکتبال با آنها یک بار در ماه. ما زندان و مدرسه ما در حال خارج پیش از محاکمه آزاد و یا کاهش هزینه بهترین سناریو برای یک جزئی شارژ به عنوان یک بزرگسال.

من شهرستان مانند بسیاری از سراسر کشور است که کمبود پول نقد. رای دهندگان و سیاستمداران و مالیات دهندگان تمایلی به پرداخت این فصل هزینه های حبس—با توجه به گزارش های اخیر در مجموع به سمت بالا از $182 میلیارد دلار در سال در ایالات متحده در مواجهه با تکیه بودجه استان ها به نوبه خود به شرکت های خصوصی برای حمایت مالی از این هزینه ها. شرکت خصوصی است که برای کمک به—مشتاق به ارائه زندانیان با موارد شهرستانهای نمی تواند (یا را انتخاب کنید) استطاعت. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک برنده است.

مشکل این است: شرکت های خصوصی ارائه همه چیز زندانیان نیاز در اغلب تند علامت-و در حال حاضر تلاش خانواده ها از چپ به پای این لایحه است. بچه ها در کلاس من که اصلا خانواده ها به پرداخت ؟ آنها به سمت چپ به معنای واقعی کلمه در سرما.

به عنوان برگ برنده دولت شکایت برای جلوگیری از کالیفرنیا از تصویب لایحه ای که به پایان می رسد استفاده از خصوصی زندانها و مراکز بازداشت در دولت, اجازه دهید ما را در نظر بگیرید این ایده که در کالیفرنیا در حال شکل گرفتن اولین گام مهم به سوی این مهم با هدف پایان دادن زندانهای خصوصی اما زندانهای خصوصی هستند و تنها مشکل نیست.

در آریزونا و بسیاری از کشورهای دیگر گام بعدی خواهد بود به تجدید نظر حاشیه سود مجاز شرکت های خصوصی که ارائه کالا و خدمات به زندانیان در امکانات عمومی و همچنین سوراخ خمیازه در بودجه این شهرستان در حال تلاش برای پر کردن در حالی که هنوز ارائه پاک کردن امن و مطمئن بازداشت زندانیان.

به نظر ما بسیار مورد نیاز اصلاحات به نظام عدالت کیفری به همراه راه برای حرکت از یک سیستم تنبیهی به سمت توانبخشی یکی از ما باید ارزیابی مجدد ارتباط بين کمبود پول نقد متحده و مالی واقعیت جرم حبس. ما باید همچنین در نظر گرفتن تلفات حبس و قطع ارتباط از خانواده و جامعه در تکرار جرم سال و در حال حاضر خانواده های محروم و کودکان و نوجوانان.

Jonna Mastropasqua یک معلم ثانویه در آریزونا و صدای شخص با اصول ارزیابی پروژه.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de