کودکان تنها تجربه فرم خفیف ویروس, اروپایی, مطالعه می یابد

کودکان با Covid-19 به طور کلی تجربه تنها یک بیماری خفیف و مرگ و میر بسیار نادر هستند با توجه به اول اروپا گسترده مطالعه در کودکان و نوجوانان مبتلا به ویروس است.

این مطالعه در مجله لانست کودک و نوجوان بهداشت کودک که شامل 582 کودکان بین سه روز و 18 سال نشان داد که اگر چه اکثر بستری شده بودند به بیمارستان (62 درصد) کمتر از یک در 10 بیماران نیاز به درمان در بخش مراقبت های ویژه (هشت درصد).

مرگ و میر نیز بسیار نادر تنها با چهار مرگ و میر ناشی از 582 بیماران کمتر از یک درصد است. دو نفر از این بیماران از قبل موجود شرایط پزشکی.

این مطالعه می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد که کروناویروس در کودکان خفیف است و خواهد شد اضافه کردن به تماس برای کودکان برای بازگشت به مدرسه.

به عنوان مطالعه تنها درگیر بود که کودکان به دنبال کمک های پزشکی و حال آزمایش مثبت برای Covid-19 خفیف موارد را شامل شده است.

محققان توصیه در برابر استفاده از نتايج مشاهده شده در مطالعه خود به جامعه به عنوان گروه مطالعه بود به احتمال زیاد به صورت اریب به سمت موارد شدید است. نویسندگان گفت که واقعی مرگ و میر است به احتمال زیاد “قابل ملاحظه ای پایین تر”.

محققان دریافتند که شایع ترین علامت گزارش شده بود تب و حدود نیمی از بیماران نشانه های عفونت دستگاه تنفسی فوقانی (54 درصد) و یک چهارم تا به حال شواهد پنومونی (25 درصد). برخی از کودکان 92 (16 درصد) بیشتر از آنها مورد آزمایش قرار گرفتند به دلیل تماس نزدیک با یک شناخته شده Covid-19 مورد تا به حال هیچ علائم در همه.

برخی از 29 کودکان یافت شد شما با یک یا چند اضافی ویروس های تنفسی در همان زمان به عنوان کرونا ويروسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا. از این هفت نفر (24 درصد) مورد نیاز مراقبت های ویژه در مقایسه با 7 درصد از کودکان با هیچ اضافی ویروس ها شناسایی شده است.

محققان گفت: تعداد کمی از کودکان دریافت هر گونه مواد مخدر پس نمی توان گفت که درمان موثر بودند. آنها خواستار مطالعات بیشتری باید انجام coronavirus درمان برای کودکان.

دکتر مارک Tebruegge نویسنده سرب از UCL Great Ormond Street موسسه بهداشت کودک گفت: “مطالعه ما فراهم می کند جامع ترین بررسی اجمالی از Covid-19 در کودکان و نوجوانان به تاریخ. ما اطمینان به رعایت آن مورد مرگ و میر در کوهورت ما بسیار پایین بود و این احتمال وجود دارد به طور قابل ملاحظه ای پایین تر هنوز هم با توجه به اینکه بسیاری از کودکان مبتلا به بیماری خفیف, نمی توانست به ارمغان آورد به توجه پزشکی و بنابراین شامل نمی شود در این مطالعه است.

“به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق کودکان و افراد جوان تجربه تنها خفیف بیماری است. با این وجود قابل توجه تعداد کودکان کار توسعه بیماری شدید و نیاز به مراقبت های ویژه پشتیبانی و باید این را به حساب در هنگام برنامه ریزی و اولویت بندی منابع بهداشت و درمان به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر.”

Dr Begoña سانتیاگو گارسیا یکی از مولفان از بیمارستان دانشگاه GregorioMarañón در مادرید اسپانیا گفت: “این اولین مطالعه از کودکان با Covid-19 شامل داده ها از کشورهای مختلف و مراکز متعدد.

“ما دریافتیم که کودکان در آنها ویروس های اضافی تشخیص داده شد در دستگاه تنفسی در همان زمان به عنوان SARS-CoV-2 با احتمال بیشتری به بستری در بخش مراقبت های ویژه. این می تواند پیامدهای مهمی برای آینده فصل زمستان که سرد و آنفولانزا عفونت خواهد شد و بیشتر رایج است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران