چین را متهم به استرالیا از “خرده کلاهبرداری’ به عنوان اختلاف بیش از شیوع کروناویروس درخواست تشدید

چین را متهم استرالیا از “خرده کلاهبرداری” در یک تشدید اختلاف بیش از کانبرا فشار برای یک تحقیق بین المللی به شیوع کروناویروس است که می تواند بر دیپلماتیک و روابط اقتصادی بین کشورها است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: پیشنهاد تحقیق چگونه coronavirus توسعه و گسترش خواهد بود و نه هدف در چین اما لازم بود با توجه Covid-19 تا به حال به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر و تعطیل بسیاری از اقتصاد جهانی است.

“در حال حاضر به نظر می رسد کاملا منطقی و معقول است که جهان را می خواهید به یک ارزیابی مستقل از اینکه چگونه این همه رخ داده است بنابراین ما می تواند درس و جلوگیری از دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:.

استرالیا وزرای دولت بارها و بارها گفت: چین بود که تهدید اقتصادی “اجبار” پس از آن سفیر چنگ Jingye گفت: در این هفته که مصرف کنندگان چینی می تواند تحریم محصولات استرالیا و دانشگاه ها به دلیل تماس برای پرس و جو.

سر از استرالیا به وزارت امور خارجه و تجارت (DFAT) به نام آقای چنگ به بیان نگرانی است. چینی سفارت پس از آن منتشر شد بیانیه ای جزئیات آنچه گفته شد مورد بحث در این تماس باعث یکی دیگر از ملامت از DFAT.

چینی ها امروز سفارت به آتش گفت: در آن وب سایت است که جزئیات تماس بود و برای اولین بار بوده است “بدیهی است که به بیرون درز توسط برخی از مقامات استرالیا” و آن نیاز به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

“سفارت چین بازی نیست و خرده کلاهبرداری این است که ما سنت است. اما اگر دیگران ما را به مقابله به مثل” یک سخنگوی سفارت در بیانیه ای گفت:.

چینی رسانه های دولتی به شدت گرد بر آقای موریسون با استرالیا مطالعات محقق Chen Hong نوشتن در جهانی بار تلخیص امروز که استرالیا شد “رهبری” یک “کمپین مخرب به قاب و تهمت زدن به چین”.

و هو Xijin این editor-in-chief از کاغذ است که وابسته به پکن-کنترل روزانه مردم, روزنامه گفت: در رسانه های اجتماعی چینی است که در استرالیا بود که همیشه مشکل ساخت: “این یک بیت مانند آدامس در گیر تنها از چین است. گاهی اوقات شما باید برای پیدا کردن یک سنگ به مالش آن را خاموش.”

دولت استرالیا شده است برجسته که رابطه تجاری با چین بزرگترین شریک تجاری بود پایاپای به عنوان تنش ها تشدید می شود.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت که حدود 60 درصد از چین سنگ آهن-واردات آمده از استرالیا و گفت: اخبار آسمان این کشور نمی خواهد پاسخ به “اقتصادی اجبار”.

استرالیا سنگ آهن معدن نجیب زاده ساخته شده است که ثروت خود را در چین اندرو فارست حمایت این ایده از یک پرس و جو به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما گفت که آن را باید برگزار شود پس از ماه نوامبر آمریکا انتخابات ریاست جمهوری پس از آن دیده نمی شد به عنوان سیاسی است.

آقای فارست بنیانگذار و رئیس Fortescue فلزات گروه گفت: دولت برای تماس های بین المللی بررسی شد “حس مشترک”.

“اما آن را به یک پرس و جو که آن را فورا سیاسی” او گفت:.

“اگر این است که برگزار می شود ما در انتخابات ریاست جمهوری و سپس اجازه دهید فقط می گویند وجود ندارد برای رفتن به یک سگ سیاسی در این مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net