چین آمریکا را متهم به دخالت به ژاپن می گوید پکن است و با استفاده از همه گیر به فشار ادعاهای ارضی

چین حمله وزارت امور خارجه آمریکا بیانیه ای رد پکن را مورد مناقشه ادعا می کند در دریای چین جنوبی و به نام واشنگتن اتهامات از چین قلدری همسایگان خود “به طور کامل غیر قابل توجیه”.

این اظهار نظر پس از, وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز دوشنبه را رد کرد چین, مورد مناقشه ادعا می کند به منابع دریایی در دریای چین جنوبی کرد و گفت آنها “به طور کامل غیر قانونی”.

“ایالات متحده است که یک کشور به طور مستقیم درگیر در اختلافات. اما آن را نگه داشته است دخالت در این موضوع” به سفارت چین در ایالات متحده گفت: در بیانیه منتشر شده در وب سایت خود را.

“به بهانه حفظ ثبات آن خم عضلات تکان دهنده تنش و تحریک رویارویی در منطقه است.”

پکن اصرار دارد اهداف خود را در آبراه که از طریق آن حدود 3 تریلیون دلار از تجارت جهانی می گذرد و هر سال در حال صلح آمیز است.

اما ژاپن سالانه دفاع بررسی متهم چین از هل دادن ادعاهای ارضی خود را در میان coronavirus همه گیر و مظنون پکن از تبلیغ و دروغ آن را به عنوان فراهم می کند کمک های پزشکی به سازمان ملل مبارزه با Covid-19.

چین “است که در ادامه به تلاش برای تغییر وضعیت موجود در دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی” ژاپن گفت: در دفاع کاغذ سفید تایید شده توسط نخست وزیر شینزو آبه دولت در روز سه شنبه.

کاغذ سفید توصیف “امان” رسوخ در آبهای اطراف یک گروه از جزایر ادعا توسط هر دو کشور در دریای شرق چین شناخته شده به عنوان Senkaku در ژاپن و Diaoyu در چین است.

در جنوب دریای چین گفت: پکن شد ادعا ادعای ارضی با ایجاد مناطق اداری در اطراف جزایر مورد مناقشه که مجبور کشورهای پریشان شیوع کروناویروس به پاسخ.

ژاپن می بیند چین به عنوان یک دراز مدت و جدی تر تهدید از هسته ای کره شمالی. پکن در حال حاضر صرف چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان توکیو در دفاع به عنوان آن را می سازد زیادی مدرن نظامی است.

ژاپن دفاع بررسی همچنین ادعا کرد که چین به نظر می رسد به مسئول “تبلیغ” و “دروغ” در میان “اجتماعی ابهامات و سردرگمی” ناشی از شیوع کروناویروس.

این دروغ گنجانده آنلاین ادعا می کند که coronavirus آورده بود به چین توسط یک نظامی آمریکا عضو یا این که چینی داروهای گیاهی می تواند در درمان Covid-19 یک مقام وزارت دفاع گفت: در یک جلسه.

دیگر تهدیدات مواجه ژاپن شامل کره شمالی در حال توسعه سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک و همچنین احیای عملیات نظامی توسط روسیه در آسمان و آب در ژاپن, در زمان, در مشترک دریل با چین, دفاع, نقد و گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im