چین می افزاید: حدود 1,300 coronavirus مرگ و میر به رسمی ووهان عوارض سرزنش گزارش تاخیر

مقامات در ووهان چین شهر در کانون شیوع کروناویروس باید تجدید نظر شده تا تعداد زیادی از مردم کشته 1,290 افزایش از 50 درصد است.

بیانیه منتشر شده وزارت امور خارجه-اجرای دوربین مدار بسته اصرار دارد که تجدید نظر است زیرا از گزارش مسائل از شروع شیوع. ووهان اضافه شده 325 موارد به کل آن از 50,333 در حالی که خود تجدید نظر مرگ و میر در حال حاضر 3,869.

شهر گفت که موجی از بیماران در شروع شیوع بیماری های ناشی از کمبود منابع پزشکی و درمان ظرفیت, که بدان معنی است که برخی از بیماران را به بیمارستان و در خانه درگذشت.

در اوج شیوع مقامات گفت: بیمارستان ها و کادر پزشکی غرق شد بنابراین وجود دارد برخی از دیر شده یا از دست رفته گزارش و برخی از بیماران که فوت ثبت شده با اطلاعات ناقص.

چین در حرکت است به احتمال زیاد به سوخت حدس و گمان در مورد دقت و صحت اطلاعات آن است که مورد سوال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آمریکا مقامات امنیتی به این نتیجه رسیدند که چین پنهان میزان شیوع آن و گزارش تعداد موارد و مرگ و میر.
زندگی در چین شده است به آرامی برگشت به حالت عادی


اعتبار: Kevin Frayer/گتی ایماژ

ماه گذشته تصاویری از هزاران نفر از خاکستر شده بودن تقبل قایق از آب عبور به خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان منتشر شده در رسانه های اجتماعی چینی, سیستم عامل, افزایش نگرانی که تعداد واقعی مرگ و میر در شهرستان که در آن ویروس پدید آمده است و بالاتر رسما اذعان کرد.

چین با رد اتهامات عنوان شده است که آن را عمدا زیر گزارش آن اعداد و گفت که سهام آن چه اطلاعات آن شفاف است. اما آن تکرار و تجدید نظر از داده ها در طول بحران — از جمله یک روزه علاوه بر این نزدیک به 15,000 موارد تشخیص داده شده را از طریق های مختلف بالینی روش در فوریه – دارای سوخت بی اعتمادی.

در حالی که تجدید نظر علائم قابل توجهی افزایش چین جدید و رسمی کشته شدگان است هنوز هم کم در مقایسه با آمریکا که در آن گزارش شده مرگ و میر صعود گذشته 30,000. در ایتالیا و اسپانیا تعداد مرگ و میر حدود 20 ، 000 در هر کشور است.

ووهان دچار اکثریت قریب به اتفاق چین مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. این نسخه به ارمغان می آورد در سراسر کشور مرگ و میر به 4,636.

ادامه مطلب: ووهان مخفی مرگ و میر – من هفته از آزمون سوء ظن و تهدیدات در تلاش برای کشف حقیقت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im