چین اختصاص داده است بیش از 10 میلیارد دلار به تلاش برای جلوگیری از کروناویروس جدید به عنوان تعداد مرگ و میر بیش از کل گزارش شده در طول شیوع سارس.

کشور وزارت مالیه گفت که این امر کنار 71.85 میلیارد یوان ($10.26 میلیارد دلار) به اطمینان حاصل شود که تلاش های منطقه ای برای مبارزه با ویروس شناخته شده به عنوان 2019-nCoV نیست مانع مالی محدودیت.

این پول را نیز به سمت کمک به اعضای عمومی توانیم تشخیص و درمان, مقامات اعلام کرد.

این می آید به عنوان مقامات چینی را تایید کرد روز یکشنبه صبح که 89 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت – محیط ترسناک یک رکورد جدید به صورت روزانه مرگ و میر.

حداقل 811 نفر در حال حاضر فوت در طول زمان اپیدمی بیش از 774 مرگ و میر گزارش شده در طول ویرانگر سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در 2002-2003.

اما میلیون ها نفر هنوز هم در حال آماده شدن برای رفتن به محل کار در روز دوشنبه پس از تمدید قمری سال جدید تعطیلات تساوی ،

در حالی که کارگران یقه سفید که عمدتا گفته شده به کار از خانه دولت گفت که این امر هماهنگی با مقامات حمل و نقل برای اطمینان از صاف بازگشت از کارگران در صنایع کلیدی مانند مواد غذایی و دارو است.

اما دولت شورای coronavirus گروه ضربت اضافه شده است که کارگران باید بازگشت در “دسته” و نه همه در یک بار به منظور کاهش خطر عفونت در گردش.

اقتصاد کشور را گرفته است یک ضربه قابل توجهی در طول سابقه بسته فراز از چند هفته گذشته مقیاس است که هنوز معلوم نیست.

صحبت با بی بی سی در روز یکشنبه چین سفیر بریتانیا نگهداری می شود که کروناویروس “قابل کنترل است این است که پیشگیری قابل درمان است” – او اضافه شده است که coronavirus نیز “دشمن بشریت”.

“در این لحظه [آن] بسیار دشوار است برای پیش بینی زمانی که ما در حال رفتن به یک نقطه عطف” لیو Xiaoming گفت. “ما قطعا امیدواریم که آن را به زودی خواهد آمد اما جداسازی و قرنطینه اقدامات شده اند بسیار موثر است.”

اما چین با آن مواجه است کمبود شدید و حفاظتی تجهیزات پزشکی به عنوان وحشت بیش از شیوع بیماری گسترش یافته است و رانده بی سابقه تقاضا است.

ملی چین کمیسیون بهداشت به نام “منطقی” استفاده از لباس محافظ در بیانیه ای در روز یکشنبه انعکاس مشاوره از سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته است.

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل هشدار داد در برابر “گسترده استفاده نامناسب” از تجهیزات از قبیل ماسک صورت در روز جمعه.

“اولویت اول این است که سلامت کارگران اولویت دوم این است که کسانی که بیمار هستند و یا مراقبت از کسی که بیمار است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de