شهروندان چینی مورد ستایش قرار داد دکتر که منفجر سوت coronavirus به عنوان یک شهید در روز جمعه میان بی سابقه موج انتقاد از حزب کمونیست از درون کشور است.

دکتر لی Wenliang بود که برای “گسترش شایعات” در مورد این بیماری در ماه دسامبر درگذشت و در صبح روز جمعه پس از ابتلا به ویروس خود را در حالی که کمک به بیماران در ووهان بیمارستان.

دکتر مرگ باعث غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد که به پایمال سانسور با بسیاری از متضاد 34 ساله شجاعت با تلاش های دولت چین برای سانسور اخبار از وقوع.

عکس های سلفی از, دکتر, خود sickbed به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و داستان مرگ او شد بازدید بیش از 1.5 میلیارد بار در سایت میکروبلاگینگ Weibo و آن را بالا خواندن داستان در کشور است.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی به نام آقای لی به دریافت یک دولت مراسم تشییع جنازه یک افتخار متعلق به طور معمول برای نخبگان رهبران حزب. دیگران نوشته شده ویدئوها از Les Miserables آهنگ Do you hear مردم آواز خواندن ؟ , سرود که گرفته شده بود تا با معترضان در برابر نفوذ چینی در هنگ کنگ است.

در حالی که بازرسان درهم برای پاک کردن بحث آنلاین موضوعاتی مانند “ووهان مدیون دکتر لی Wenliang عذرخواهی” و “ما می خواهیم آزادی بیان” آنها قادر به به طور کامل بنیادی بهمن عزاداری آمیخته با پرسش های ناراحت کننده برای رژیم است.

رئیس جمهور چین به پایین ترک خورده در مخالفت پس در سال 2013 زندانی کردن وکلا و روزنامه نگاران و دانشجویان و خبرچین مانند آقای لی. اما حتی حزب مدافعان بودند در عزادار.

چینی, دولت حساب های رسانه های, در میان برای اولین بار به ستایش اواخر آقای لی به عنوان یک “کاران” آیا پس از حذف اصلی خود پست ها از توییتر. “امتناع از گوش دادن به خود را ‘سوت,’ کشور خود را متوقف کرده است تیک تاک و قلب خود را به ضرب و شتم متوقف شد” گفت: هنگ بینگ شانگهای رئیس دفتر حزب کمونیست رسمی روزنامه, روزانه مردمدر پست او نیز بی درنگ حذف شده است.
دکتر به اشتراک گذاشته شده عکس های سلفی از خود تخت بیمارستان


اعتبار: LI WENLIANG/خبرگزاری گتی ایماژ

وانگ Gaofei مدیر اجرایی Weibo – که به طور منظم مالش اینترنت در درخواست از سانسور مقامات — گفت: “ما باید تحمل بیشتری از افرادی که پست ‘کذب اطلاعات’ است که نمی مخرب است.”

پکن به طور آزمایشی در پاسخ به عجله از احساسات از آن 1.4 میلیارد شهروندان اعلام اعزام یک تیم برای بررسی شرایط دکتر لی دستگیری و مرگ است. مقامات گفت: آنها به دنبال “مربوط به مسائل مطرح شده توسط مردم” در مورد دکتر و درمان آن خواهد بود “به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته”.

Dr Li خانواده نیز ارائه شده مورد 785,000 یوان (£87,000) در جبران خسارت و اضافی 37,000 یوان (4 ، 000 پوند) برای پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه, با توجه به رسانه های دولتی یک حرکت غیر عادی در یک کشور که در آن کسانی که دچار جراحات در محل کار اغلب مراجعه کنند.

هنوز هم بسیاری از شهروندان شد تکبر. “چرا آنها شروع به بررسی تنها پس از مرگ او?” اظهار نظر یک فرد آنلاین. “ما در حال حاضر می دانستند که او ستم برای مدت زمان طولانی اما چرا او دریافت هر گونه عذر خواهی قبل از او بسته چشم خود را?”

Dr Li تبدیل به یکی از قابل رویت ترین ارقام در بحران پس از, پس از او نازل شده بود سرزنش توسط ووهان پلیس در ماه گذشته برای “گسترش شایعات” در مورد کوروناویروس. این چشم پزشک که جان سالم به در برد پنج ساله پسر و همسر باردار خواست همکار پزشکان به پوشیدن دنده محافظ در یک پست در رسانه های اجتماعی که در آن او هشدار داد در مورد یک خوشه از آنفولانزا مانند موارد در ووهان بیمارستان مرکزی.
ده ها تن از کارگران بهداشت و درمان شده اند آلوده به ویروس


اعتبار: Costfoto/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

مرگ است “یادآوری غم انگیز چگونه مقامات چینی’ اشتغال ذهنی با حفظ ‘ثبات’ درایو آن را به سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد مسائل مربوط به منافع عمومی” گفت: نیکلاس Bequelin از سازمان عفو بین الملل حقوق بشر ،

رسانه های اجتماعی واکنش است که پژواک از botched پاسخ اضطراری به سال 2008 زلزله در استان سیچوان در آمد که دولت همچنان اصرار دارند آن را به حال ویروس تحت کنترل است. کشور معاون نخست وزیر خورشید Chunlan تاکید کرد که این کشور در جای پای جنگ. “باید 24 ساعته الگوی تغییر. در طول زمان جنگ به شرط باید وجود داشته باشد هیچ فراریان در غیر این صورت آنها خواهد بود برای همیشه لطفا برای میخ بر روی ستون تاریخی شرم” Ms خورشید گفت: با توجه به دولتی پخش دوربین مدار بسته.

در ضمن آن ظهور دیروز که 40 مراقبت های بهداشتی کارگران مبتلا به کروناویروس در یک ووهان بیمارستان در ژانویه تاکید خطرات به کسانی که در خط مقدم از رشد بیماری همه گیر.

یک بیمار که بستری شده در بخش جراحی شد  اند آلوده 10 مراقبت های بهداشتی کارگران با توجه به مقاله نوشته شده توسط پزشکان در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان و منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) در روز جمعه.

بحران به شمار یک چالش عظیم برای رئیس جمهور یازدهم, تهدید او پیشنهاد اساسی اجتماعی و امنیت اقتصادی برای کسانی که تعظیم به استبداد. روز جمعه آقای Xi خودش به ما گفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او تا به حال “اعتماد به نفس کامل” در این کشور تا به حال از این ظرفیت به نفع خود “مردم جنگ” در برابر مرگبار coronavirus در آخرین تذکر است که چین همچنان به مقاومت در برابر ارائه می دهد و بین المللی کمک کند.

گزارش اضافی توسط Yiyin زونگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de