چین تکمیل احداث زیادی 1,000-تخت موقت اورژانس بیمارستان در ووهان در صرف روز برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در میان افزایش بیماری همه گیر.

این Huoshenshan بیمارستان را پوشش می دهد 269,000 فوت مربع است و انتظار می رود برای باز کردن در روز دوشنبه با توجه به پکن رسانه های دولتی. ساخت و ساز آن از زمین آغاز شد و در 23 ژانویه به پایان رسید در فقط نه روز در صبح روز یکشنبه به وقت محلی.

بیش از 300 نفر کشته شده اند در چین از این ویروس جدید در کمتر از دو ماه و بیش از 13,800 موارد تایید شده اند که از روز شنبه توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). حدود 18,000 دیگران مظنون به داشتن قرارداد این ویروس در حالی که نزدیک به 330 بهبود پس از این ویروس را در ماه دسامبر.

به عنوان یک نتیجه از شیوع ووهان تیانجین و چندین شهر دیگر در چین که قرار است تحت مستند توسط دولت برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

با توجه به ملی کمیسیون بهداشت بیش از 14,380 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان است.

این Huoshenshan بیمارستان یکی از دو بیمارستان که شهر ووهان مقامات شروع به ساخت و در پی شیوع ویروس. دوم تسهیلات Leishenshan بیمارستان شامل بیش از 1300 تخت و واقع شده است در حدود 25 مایل دور. مقامات چینی اعلام کرد که انتظار می رود برای باز کردن در روز چهارشنبه.

ترس بیش از این ویروس گسترش باعث شده است که ایالات متحده برای جلوگیری از خارجی اتباع چینی از ورود به کشور. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب اعلامیه به طور موقت رد مسافران که در چین بیش از چند هفته گذشته. مقامات شروع به اجرای این قانون از 5 p. m. و در روز یکشنبه.

اگر چه دائم شهروندان آمریکایی و فوری خود را به اعضای خانواده معاف هستند کسانی که بازگشت از چین هوبئی هنوز هم نیاز به باقی می ماند در زیر اجباری و خودخواسته قرنطینه برای 14 روز در ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز جمعه اعلام کرد.

شروع پنج شنبه, مقامات آمریکایی تلاش خواهد کرد برای جلوگیری از خطر بهداشت عمومی با انتقال تمام پروازهای ورود از چین فقط به چند فرودگاه در سراسر کشور از جمله شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی و نیویورک John F. Kennedy فرودگاه.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت که در معرض خطر است که آمریکایی ها می خواهد قرارداد این ویروس هنوز هم کم است. “من می خواهم به تاکید است که این مهم جهانی وضعیت و آن را همچنان به تکامل است. اما من همچنین می خواهم به تاکید دوباره است که خطر در این زمان به آمریکا کم است,” او گفت:.

سخنان خود آمده یک روز پس از این که مدیر کل اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC) زیر توصیه از بدن اضطراری کمیته.

Wuhan hospital
صدها نفر از کارگران ساخت و ساز و ماشین آلات سنگین جدید ساخت بیمارستان برای مقابله با کروناویروس در 28 ژانویه سال 2020 در ووهان چین. ووهان Huoshenshan بیمارستان تکمیل خواهد شد در فوریه 2 قرار داده و به استفاده از در فوریه 5 با ظرفیت 1000 تخت.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de