مقامات ایالات متحده اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در آمریکا در روز جمعه است. اعلام می آید که مقامات آمریکایی اعلام هفتم مورد تایید شده از coronavirus در کشور در یک بیمار ساکن در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, و مقامات چینی اعلام کرد بیش از 10 ، 000 مورد تأیید.

به عنوان یک نتیجه از اعلام اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به کشور با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. آذر همچنین اعلام کرد که هر کسی وارد ایالات متحده شده است که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

در اوایل روز شنبه, ایالات متحده مقامات بهداشت صادر فدرال قرنطینه جهت 195 آمریکایی از تخلیه ووهان هوبئی استانی سرمایه است. این گروه باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: جمعه.

دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال r. schultze ، گفت:.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از سازمان بهداشت جهانی تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

ایالات متحده در حال حاضر دارای هفت تایید موارد ویروس از جمله اولین تایید نمونه از این بیماری از فرد به فرد در کشور است. که بیمار پنج شنبه اعلام کرد که شوهر از ایلینوی که مبتلا به این ویروس در اوایل این ماه.

روز جمعه صبح به آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 259 مردم همه آنها در چین است. تقریبا 11,800 نفر آلوده وجود دارد با حدود 130 مورد در 22 کشور دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im