چین عمدا پنهان شدت از شیوع کروناویروس به ذخیره کردن ماسک دیگر لوازم DHS گزارش می گوید

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی (DHS) مقامات متهم به چین پنهان به شدت از شیوع کروناویروس در مراحل اولیه به ذخیره کردن تجهیزات پزشکی جدید در چهار صفحه گزارش اطلاعات.

گزارش به تاریخ مارس 1 به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس گفت: مقامات چینی “عمدا پنهان به شدت” از COVID-19 در اوایل ژانویه به طوری که آنها می تواند سازماندهی کافی محموله از تجهیزات پزشکی برای کمک به شهروندان خود پاسخ موثر به این بیماری همه گیر. این سند نشان داد که پکن افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی در طول یک دوره در ژانویه هنگامی که آنها نیز کم اهمیت جلوه دادن شدت از رمان بیماری است. تحلیل تلقی شد “فقط برای استفاده رسمی” بود اما نه طبقه بندی.

DHS گزارش همچنین متهم رهبران چینی از عدم اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) از ویروس ” سرایت وضعیت در طول بیشتر از ماه ژانویه است. آنها تا به زمان اجازه می دهد برای افزایش منظور از تجهیزات پزشکی مانند ماسک و فولاد لباسهای وارد از خارج از کشور و تحلیل ادعا. با توجه به سند آن را بسیار محتمل—95 درصد—که پکن را افزایش می دهد در پزشکی واردات و کاهش در پزشکی صادرات نیست نشستن در محدوده طبیعی است.

نیوزویک رسیده به چین سفارت در واشنگتن دی سی برای اظهار نظر ، این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

DHS و تحلیل می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات ایالات متحده به شدت انتقادات خود را از چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان هوبئی در دسامبر 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است پکن پاسخ بود آهسته و ناکافی به ویژه در مراحل اولیه قبل از آن و سپس در سراسر جهان گسترش قتل 248,000 در سطح جهان به عنوان از آوریل 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او شواهد دیده که به او می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که coronavirus نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان. او ادعا می کردند داخلی مقامات امنیتی تایید آنها بررسی امکان که رمان بیماری به طور تصادفی به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی تایید نیوزویک‘s گزارش قبلی در این زمینه است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تکرار رئيس جمهور در سخنان روز یکشنبه صبح گفتن ABC News دارد که “شواهد زیادی” که COVID-19 نشات گرفته از یک آزمایشگاه است. او همچنین گفت: شواهد پشتیبانی خود ادعا که دولت چین رفت و به طول های بزرگ به پوشش هدفمند کردن ویروس از نظر شدت.

“چین دارای سابقه آلوده جهان” Pompeo گفت: به عنوان به خوبی به عنوان حفظ “عام” آزمایشگاه.

“ما می توانیم تایید می کنند که حزب کمونیست چین بود که همه آن را می تواند به مطمئن شوید که جهان نمی توانند در یک مد به موقع در مورد آنچه در حال وقوع بود,” وزیر امور خارجه اضافه شده است. “ما دیده ایم این واقعیت است که آنها لگد روزنامه نگاران ، ما شاهد این واقعیت است که کسانی که در تلاش بودند به گزارش این متخصصان پزشکی در داخل چین و خاموش شد. آنها تعطیل و گزارش.”

Trump Xi
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) در کنار رئیس جمهور چین شی جین پینگ در طول یک کسب و کار رهبران رویداد در تالار بزرگ مردم در پکن در نوامبر 9, 2017.
نیکولاس Asfouri/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر